• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Що таке Торгсофт

 Торгсофт - українська компанія-розробник програмного забезпечення для торгівлі та управління магазином. Програмою Торгсофт користуються підприємці в 17 країнах світу.

У 2005 році Торгсофт був невеликою обліковою системою для дитячого магазину, зробленою на замовлення. Ми пройшли довгий та цікавий шлях до програмного комплексу автоматизації бізнесу, готового рішення для торгівлі.

Разом з програмою обліку товару наші клієнти отримують підтримку та супровід, установку та навчання роботі з програмою, налаштування торгового обладнання та послуги безпеки для бізнесу.

Ми допомагаємо впровадити програму Торгсофт, автоматизувати бізнес-процеси, супроводжуючи підприємців на кожному етапі роботи з системою.

 Наша місія - забезпечити кожного підприємця комп'ютерною системою для управління торгівлею, складом та виробництвом, зрозумілою й без бухгалтерської освіти. Дати можливість нашим клієнтам розширювати свій бізнес, звільнити їх від рутинних завдань та зберегти при цьому ефективне управління

 Виконуємо бажання

Думка підприємців про функції облікової системи стоїть на чолі розвитку Торгсофт. З кожним оновленням ми випускаємо понад 20 поліпшень та доробок.

 Перетворюємо знання про бізнес у програмний код

Торгсофт - готовий продукт та не вимагає доопрацювань. Програма об'єднала досвід тисяч успішних підприємців, компетенції та знання власників бізнесу про облік.

 Вирішуємо завдання обліку та автоматизації

Фахівці Торгсофт допомагають 7 днів на тиждень вирішувати логічні та технічні завдання обліку: виміряти показники успішності бізнесу, звести та проаналізувати дані у звітах, розібратися в діях продавців, провести інвентаризацію та просто налаштувати шаблон етикетки.

 100% користі у кожній кнопці

Ми створили відмінний та корисний інструмент для бізнесу, торгівлі та управління магазином. Кожна кнопка вирішує завдання підприємця.

 Звільняємо від рутини

Торгсофт дарує непоправний ресурс - час. З Торгсофт власнику бізнесу не доведеться вручну виконувати рутинні завдання: витрачати години на підрахунок прибутку, контролювати продавців та співробітників, складати звіти, ночами підбивати підсумки переобліку.

 Чи підійде вам Торгсофт?

Ми нарахували 120+ галузей бізнесу, в яких успішно застосовується програма Торгсофт.
Торгсофт вирішить ваші завдання автоматизації, обліку та контролю бізнесу.


Ми знаємо як вести облік і робимо це дійсно добре


Сертифікати та дипломи Торгсофт