• Від місця на ринку до магазину

 • -

 • Від магазину до торговельної мережі

 • -

 • Від торгівлі до виробництва

10 функцій програми обліку, які дозволять підприємцю відпочити цього літа

23.06.2021

Літо прийшло, стало спекотно, працювати не хочеться, почався спад продажів... Прокидається заздрість до тих, хто виставляє в соцмережах красиві фото на морі, адже самому складно залишити магазин, який потрібно контролювати.

Але у вас є програма обліку Торгсофт. Розповідаємо, які режими допоможуть не втратити контроль над бізнесом, але водночас не засинати та прокидатися з думками про магазин.

Мобільний додаток Торгсофт

Мобільний додаток дозволить спостерігати за роботою в магазині з будь-якого місця, де є інтернет. За допомогою програми можна:

 • прибуткувати та продавати товар,
 • приймати та видавати замовлення,
 • переміщати товари між центрами обліку,
 • перевіряти наявність розмірів,
 • контролювати стан складу,
 • фотографувати товар,
 • дивитися звіти про продані товари, їх кількість та знижки,
 • проводити інвентаризацію обладнання,
 • відстежувати замовлення в інтернет-магазині, оплати та відвантаження клієнтам,
 • контролювати співробітників,
 • працювати з розрахунковими рахунками та непізнаними платежами,
 • бачити скільки грошей в касах та на розрахункових рахунках,
 • проаналізувати підсумки місяця та рентабельність бізнесу.

 
З дня на день вийде нова версія Мобільного додатку для Android і iOS. Слідкуйте за оновленнями.

Синхронізація з інтернет-магазином

20% українців купують онлайн кожен день за допомогою смартфона, 15% — з комп'ютера, 8% — з планшета. Це дані нещодавнього опитування від PwC Ukraine. Зручний інтернет-магазин — це перший must have для продавців, другий — синхронізація з програмою обліку, яка автоматично вивантажить інформацію про товари з програми на сайт і оперативно імпортує замовлення від клієнтів в програму обліку. Синхронізація особливо корисна, коли через специфіку в інтернет-магазині часто змінюються асортимент, ціни та наявність товару.

Сполучення з Prom.ua та Rozetka

Маркетплейс «Епіцентр М» розпочав продажі у 2020 році, а в травні 2021 року його товарообіг вже перевищив позначку в 30 млн гривень. Щомісяця цей показник збільшується приблизно на 45%, а маркетплейс отримує близько 1500 замовлень на день.
 
Якщо ви вирішили продавати на маркетплейсах, а ваші товари вже є в програмі Торгсофт, то процес розміщення товарів на Prom.ua, включаючи налаштування сполучення, займе всього кілька годин. Для синхронізації з Rozetka також доведеться витратити трохи часу лише спочатку, потім експорт товарів та імпорт замовлень програма буде робити автоматично, всього за декілька секунд.
 
Про складності та переваги продажів на маркетплейсах фахівці Торгсофт розповідали в подкасті.

Сполучення з поштовими операторами

Згідно з опитуванням PwC Ukraine, українці все більше звикають до доставлення. У категоріях «одяг», «взуття», «ліки» і «косметика» українські покупці найбільше користуються доставленням «Нової пошти» — 65% та «Укрпошти» — 38%.
Торгсофт синхронізується з Новою Поштою та Укрпоштою, автоматизує відправки, контролює доставлення та оплату товару так, що вам не доведеться думати про кожну посилку.

Масове розсилання

Відомо, що від спаду продажів рятують вчасно проведені акції. Згідно з недавнім опитуванням PwC Ukraine, 56% споживачів купують більше у продавців, які пропонують товари за зниженими цінами. Проаналізуйте, які товари у вас ходові, запропонуйте на них вигідну ціну та розкажіть про це клієнтам за допомогою масової розсилки sms, email та Viber.

CRM. Взаємодія з клієнтами

Спілкування з клієнтами буде набагато простіше й приємніше, якщо ви скористаєтеся СRM-системою. Крім того, у відпустці вам знадобиться об'єктивний контроль менеджерів: фіксація етапів продажів, збереження історії про покупки та листування з клієнтами, аналіз ефективності роботи співробітників.
 
Детальна інформація про попередні сезонні покупки клієнта, дані опитувань, допоможуть запропонувати клієнту саме той товар, від якого він не відмовиться.
 

Місце зберігання товару на складі

Уявіть собі неприємну ситуацію, гідну серії хорору: замовник приїхав в магазин, щоб забрати свій товар, а товару немає на складі. Продавець поспіхом шукає товар, змушуючи клієнта чекати та нервувати, потім телефонує вам з цією проблемою й псує відпустку.
 
Незалежно від того, знайшлася в результаті покупка, настрій зіпсовано й у клієнта, і у вас, і у самого продавця, який вкотре подумає про зміну роботи на менш стресову. Щоб такої ситуації не трапилося, в Торгсофт є опція «Місце зберігання товару на складі». Вона покаже, де товар знаходиться, щоб продавець його відразу знайшов і віддав клієнтові.

Автоматичний розрахунок складських запасів

Спокійно виїхати у відпустку допоможе опція «Автоматичний розрахунок складських запасів». Вона дозволить до від'їзду навести порядок на складі: програма оцінить регулярність постачань та інтенсивність продажів товару, сформує мінімальну кількість кожної позиції, яку треба залишити на складі. Коли ж якась із позицій досягне критичного мінімуму, Торгсофт сповістить про це.

Оповіщення персоналу

Ми звикли листуватися зі співробітниками в телеграм або у вайбері. Але у цього способу є кілька недоліків: співробітник може проігнорувати повідомлення, прочитати, але сказати, що не бачив, забути телефон вдома або зовсім його вимкнути. Як у такому випадку знайти продавця або адміністратора магазину?
 
За допомогою опції «Оповіщення персоналу» керівник віддалено може надіслати повідомлення співробітнику, при цьому бачити, хто з підлеглих вже знаходиться на роботі та працює в програмі. Керівник побачить, ознайомився працівник з оповіщенням чи ні, що не дасть недбайливим співробітникам «злити» завдання. Також в програмі можна виставити час і інтервал надсилання — це зручно, якщо потрібно, щоб повідомлення прийшло працівникам у запланований час.

ABC і XYZ аналіз

Наочний аналіз, який допоможе зрозуміти, які товари — ходові і їх потрібно активніше замовляти в більшому обсязі, а які товари пора розпродавати зі знижкою. За допомогою цього аналізу керівник може побачити, які товари приносять найбільший прибуток. Адже часто буває так, що «заробляють» якраз ті товари, які продаються менше, але з більшою націнкою.
 

Хочете справжню відпустку? Автоматизуйте бізнес :)
+38 (099) 497 38 36
+38 (097) 099 49 89
+38 (093) 950 98 87

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором