• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Оновлення Торгсофт 2022.0.15

29.08.2022
Biктopiя Пaщeнкo
Biктopiя Пaщeнкo

Редактор

Про вихід оновлень Торгсофт ми одразу сповіщаємо у твіттері або у розділі «Що нового» на сайті torgsoft.ua.

Останні новини від Торгсофт

Доопрацювання у версії Торгсофт 2022.0.15

Повернення грошей без урахування еквайрингу

Документ → Торгівля з випискою рахунку → Повернення → дія «Виплатити»

На форму «Виплата грошей по накладній» додано перемикач «Не враховувати еквайринг», що спрацьовує при безготівковій формі оплати. Якщо увімкнути це налаштування, то фінансовий документ еквайрингу не створиться.

Ануляція чека пРРО на формі «Реалізація»

Документ → Реалізація

Для тих, хто використовує програмний РРО, на форму «Реалізація» додано дію «Сторнування». За замовчанням сторнування доступно лише для ролі «Власник». Для продавця відкрити сторнування можна окремо у налаштуваннях ролей.

Передплата замовлення, незалежно від його статусу на виробництві

Документ → Замовлення клієнта на виріб → дія «На виробництві»

Незалежно на якому етапі знаходиться виробництво продукції — від замовника тепер можна завжди прийняти аванс, та внести передплату в програму для виробництва Торгсофт.

Масовий друк рахунків та видаткових накладних

Документ → Торгівля з випискою рахунку

Зручно для інтернет-торгівлі: додали можливість друкувати одразу декілька рахунків та видаткових накладних. Надруковані документи помічаються відповідною піктограмою.
Це дозволить менеджерам швидко орієнтуватися між надрукованими чи не надрукованими документами, а також заощадити час, друкуючи одразу декілька накладних чи рахунків.

Передача фіскальних чеків через захищене з'єднання — HTTPS

Налаштування → Параметри → Додаткові функції → Програмний РРО

Наразі інформація, що надсилається на фіскальний сервер, має цифровий підпис та не є чутливою, бо знаходиться у відкритому доступі. Відповідно, додаткові механізми шифрування не мають практичного сенсу.
Але ми додали налаштування «Використовувати захищене (HTTPS) з'єднання для зв'язку з фіскальним сервером», яке за замовчанням вимкнено. Його можна буде увімкнути, якщо даний спосіб комунікації буде потрібен.

Покращення Торгсофт 2022.0.15

№ 129354

Документ → Торгівля з випискою рахунку

Тепер для документа повернення за видатковою накладною відображається підприємство.

№ 162356

Документ → Розподіл товару

Дані не будуть втрачені, якщо після введення інформації в колонку «Кількість надходження» одразу оновити таблицю — дія «Оновити», «Показати дерево видів товару» тощо.

№ 170615

Документ → Прихід товару → Розподілити товар по торговим точкам

Програма працює швидше при автоматичному розрахунку кількості товару, що розподіляється, якщо не вказано жодного центру обліку — отримувача.

№ 170932

Документ → Розподіл товару

Відтепер вірно розраховується значення колонки «У наявності» для центрів обліку — отримувачів. Враховується кількість товару з неприйнятих накладних на склад «Товар у дорозі», якщо даний товар ніколи не був на основному складі (основному щодо складу товару в дорозі).

№ 170198

Налаштування → Параметри → Банківський термінал

Тепер на одному робочому місці на ту саму IP адресу, але на різні порти, можна зареєструвати декілька банківських терміналів, що працюють за протоколами BPOS та JSON.

№ 170312

Налаштування → Параметри → Банківський термінал

Тест підключення банківського термінала відтепер не буде зображати незрозуміле для користувача повідомлення «Could not convert variant of type (Null) in type (Integer)».

№ 170212

Маркетинг → Масова розсилка

В українській локалізації для сервісу масової розсилки у переліку країн та регіонів тепер зображаються «Тимчасово окуповані території України».
Замінено англійське найменування для атрибуту параметра «країна» для коректної роботи перекладача.

№ 170428

Документ → Торгівля з випискою рахунку

У «Торгівлі з випискою рахунку» після дії «Надіслати на FTP і отримати посилання» тепер є можливість зберегти рахунок у форматі, що вказаний у налаштуваннях друку та надсилання рахунку.

Відтепер надсилаються рахунки на FTP у випадку, коли в таблиці «Адреса доставки інформації» був один запис з налаштуваннями FTP, а для відправки рахунку заведено два або більше FTP.

Змінено алгоритм налаштування параметрів FTP надсилання рахунку: на формі редагування «FTP відправки» додано поле «Адреса доставки інформації» та можливість вибрати, створити або змінити адресу. Поля для налаштування параметрів FTP із форми видалені.

При видаленні адреси доставляння інформації буде перевірятися, чи використовується ця адреса для надсилання рахунків. Якщо так, то Торгсофт повідомить про це, та адреса видалена не буде.

№ 170568

Фіскальний реєстратор

Виправлено помилку, коли при оплаті товарів взятих у борг VIP-клієнтом, на фіскальному реєстраторі, крім чека службового внесення готівки, міг друкуватися незрозумілий фіскальний чек з випадковим переліком товарів.

№ 170732

Покупюрна перевірка

На формі «Покупюрна перевірка» для продавця не зображаються дані про надходження та витрати з каси, якщо вимкнене налаштування, що продавець може бачити залишок у касі при здачі виручки та інкасації.

Трохи гарніше: також для таблиць «Купюри» та «Монети» встановлено вирівнювання заголовків стовпців з правого краю, як і для даних.

№ 170926

Маркетинг → Посередник

На форму «Введення виплати посереднику» додано чекбокс «Не враховувати еквайринг».

№ 171168

Еквайринг

В Торгівлі з випискою рахунку при поверненні товару та виплаті грошей працює налаштування «Не враховувати еквайринг».

Усі зміни та доопрацювання, що увійшли в оновлення 2022.0.15 — це ваші побажання та зауваження.

Торгсофт — досвід тисяч підприємців в одній програмі.
Торгсофт
29-08-2022 в 13:38:33

Завантажити оновлення можна на сайті у меню Підтримка користувачів - Оновлення → https://torgsoft.ua/support/updates/

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором