• Від місця на ринку до магазину

 • -

 • Від магазину до торговельної мережі

 • -

 • Від торгівлі до виробництва

Оновлення Торгсофт 2022.0.18

10.12.2022
Biктopiя Пaщeнкo
Biктopiя Пaщeнкo

Редактор

Оновлення Торгсофт 2022.0.18: 74 доробки та покращення у програмі обліку

Попри блекаути (а може завдяки їм), наші розробники підготували велике оновлення програми обліку Торгсофт — версію 2022.0.18.

В оновлення увійшло 74 доопрацювання —  нові функції за вашими побажаннями, та  покращення системи — виправлені недоліки, прискорення роботи програми.

Ті, у кого встановлена попередня версія Торгсофт 2022.0.16 побачать сповіщення про те, що оновлення вийшло і його можна автоматично встановити.

Автоматичне оновлення Торгсофт

Пам’ятайте, перед будь-яким оновленням системи обов'язково зробіть архів бази даних.

Доопрацювання та покращення Торгсофт торкнулися 14 бізнес-процесів торгівлі

Програмний РРО

Продаж фіскального товару

Програмний реєстратор розрахункових операцій — пРРО

Перехід в онлайн-режим

Доопрацювання Торгсофт #173585

Налаштування → Програмний РРО

Налагодили перехід програмного РРО в онлайн: змінили алгоритм, і робота пРРО більше не блокуватиметься, коли при відправленні останнього пакета офлайн-чеків виникне помилка з'єднання з фіскальним сервером.

У такому разі пРРО залишиться в офлайн-режимі та буде далі формувати офлайн-чеки.

Робота з пРРО на виробництві

Доопрацювання Торгсофт #70111

Документ → Замовлення клієнта на виріб

В Торгсофт з’явилась можливість друкувати фіскальний чек за замовленням клієнта та замовленням з реалізації, а також оплата замовлення бонусами.

«Аналіз продажу фіскального товару» 

 • Для операцій, які пройшли через програмний РРО змінили принцип відображення кількості — тепер вона дорівнює кількості у чеку програмного РРО. 
 • Змінили фільтрацію за датою: вона відбувається за датою реалізації чи повернення, та за датою оплати за рахунком.
 • Прибрали сортування за порядком введення. Сортування за назвою тепер працює в прямому порядку.
 • Додали дії внесення та повернення передплати за замовленням. Також можна подивитись передплати та повернення за замовленнями через відповідні фільтри.

«Замовлення клієнта на виріб»

 • Прибрали зайві операції по перерахунку суми при «Активації» та «Розрахунку за замовленням». Тепер відбувається лише один розрахунок – перед операцією та після внесення оплати, якщо вона була.
 • Друкуються чеки при прийнятті та поверненні передплати. Якщо у замовленні є роботи, то у чеку передплати всі роботи будуть об'єднані в одну послугу — «Робота за замовленням клієнта».
 • Для передплати за замовленням відображається напис «Замовлення клієнта» з номером замовлення у меню Налаштування → Програмний РРО → Аналітика за програмним РРО в колонці «Документ в Торгсофт».

Приймання замовлення в реалізації

 • Додали можливість оплати бонусами. Для цього потрібно додати товар до реалізації → внести оплату бонусами → прийняти замовлення. Проте оплатити бонусами на формі оформлення замовлення та в режимі «Замовлення клієнта на виріб» не можна.
 • Є можливість друкувати фіскальні чеки при оформленні та видачі замовлення. Друк чека залежить від налаштувань як і для звичайної реалізації.

Кожній цифрі — своє місце

Робота з приватними ключами

Доопрацювання Торгсофт #172526

Налаштування → Програмний РРО

Оптимізували налаштування програмного РРО та зробили більш зручним спосіб вибору приватного ключа на всіх формах.

Аналіз продажів фіскального товару

Доопрацювання Торгсофт #148750

Аналіз → Аналіз продажу фіскального товару

Щоб легше було шукати інформацію про фіскальні чеки по певному ФОПу чи юридичній особі, додали колонку «Підприємство» та відповідний фільтр.

Доопрацювання Торгсофт #171736

Також в режимі «Аналіз продажу фіскального товару» видно, хто з продавців провів реалізацію — додали колонку «Змінив», де є прізвище співробітника або ім’я користувача.

Покращення програми Торгсофт #170213

Документ → Торгівля з випискою рахунку

Тепер можна надрукувати фіскальний чек для видаткової накладної, навіть якщо фіскальний чек було сторновано. Раніше для цього треба було видаляти видаткову накладну.

Покращення програми Торгсофт #172258

Коректно формуються та відправляються чеки офлайн-сесії. Виправили помилку, коли в офлайн-режимі можна було створити офлайн-чек, дата якого менша від дати попереднього чека, що унеможливлювало відправлення пакета офлайн-документів.

Покращення програми Торгсофт #172828

Виправили «фантомну» помилку «Перевищено час очікування запиту на блокування».

Покращення програми Торгсофт #172907

Повідомлення «Invalid type cast» під час друку фіскального чека могли бачити користувачі з рольовими обмеженнями та ті, у кого термін дії сертифікатів завершувався менше ніж за 7 днів. Виправили це. Тепер повідомлення не буде турбувати й без того знервованих продавців.

Покращення програми Торгсофт #173309

(Не)цікаве і вкрай рідкісне повідомлення «Error: The 'NAME' element is invalid — Value is invalid according to its datatype 'Str128Column' — Actual length is greater than the MaxLength value», що могло виникати під час друку товарного чека або відправки офлайн-пакета, якщо в перших 128 символах назви товару була половина enter — символ #13 або #10. 

Виправили.

Покращення програми Торгсофт #173770

Якщо виникає проблема на стороні сервера податкової — він приймає запити, але не відповідає, то відтепер ці «гальма» не будуть впливати на роботу програми Торгсофт.

Успіх — в увазі до дрібниць

Фіскальний реєстратор

Доопрацювання Торгсофт #174025

Документ → Реалізація → Оплатити

Торгсофт передає інформацію на фіскальний реєстратор Excelio про оплату банківською картою, а сам Excelio власною функцією виводить на друк дані про банківський розрахунок.

Доопрацювання Торгсофт #174844

Торгсофт тепер працює з румунськими фіскальними реєстраторами Datecs FP-700, FP, FMP, WP, DP та підтримує функції:

 • друк Х-звіту,
 • друк Z-звіту, 
 • друк звіту з реалізованих товарів,
 • друк періодичного звіту,
 • анулювання чека,
 • внесення готівки,
 • вилучення готівки.

Для Datecs серій FP, FP, FMP, WP, DP типи оплат не налаштовуються — лише коди податків.

Ці «Датекси» можна під’єднати через COM-порт та TCP/IP; налаштувати, що виводити на дисплей покупця. 

Покращення програми Торгсофт #175161

У румунських та польських фіскальних реєстраторах відсутній фіскальний чек повернення. Через це у змішаному режимі друку чека не друкувався нефіскальний чек при поверненні товару, якщо вже був надрукований фіскальний чек. Виправили, тепер друкується.

WebKassa

Покращення програми Торгсофт #174264

Попрацювали з казахстанською вебкасою, та повиправляли недоліки — повідомлення «Error connecting with SSL. error:1409442E:SSL routines:SSL3_READ_BYTES:tlsv1 alert protocol version» більше не виникатиме при налаштуванні та спробі отримати список доступних кас.

Покращення програми Торгсофт #175036

Більше не передаємо внутрішній номер чека в системі обліку, та усунули попередження про встановлення необхідного способу розрахунку номера реалізації при налаштуванні фіскального реєстратора WebKassa для робочого місця, щоб більше не виникало сповіщення «Помилка на сервері WebKassa : код помилка — 14 (Чек із зовнішнім номером XXX вже є в системі). Для друку фіскального чека скасуйте операцію та проведіть її заново».

Щоб зайве не відволікало від обліку

Складський облік

Робота зі складом

Наявність товару на складах торгової мережі

Доопрацювання Торгсофт #171605

Склад → Наявність товару на складах торгової мережі

Щоб бачити суму по виду товару для кожного центру обліку, додали загальний та проміжний підсумок по колонці «Кількість».

Розподіл товару

Доопрацювання Торгсофт #174378

Документ → Розподіл товару

Значно покращено швидкість режиму «Розподіл товару» при роботі з великою кількістю товару – не потрібно буде тепер довго чекати завантаження та оновлення даних.

На прикладі роботи з 15 000 товарів, п’ять центрів обліку: додавання та підготовка даних для розподілення відбувається приблизно 5 секунд, раніше було 85-90 секунд.

Покращення програми Торгсофт #172421

Прибрали «Фільтр по товару», при відображенні розподілених товарів, який впливав на вибірку та міг призвести до показу неточних даних. 

Також зауважимо, що вигрузка товарів — дії «Експорт в Excel» та «Експорт у HTML», доступні лише коли ми відображаємо весь перелік розподілених товарів.

Покращення програми Торгсофт #174224

Не можна розподілити те, чого нема: виправили ситуацію, коли при розподілі у базі був товар із від’ємною кількістю, і програма показувала повідомлення «Arithmetic overflow error converting numeric to data type numeric».

Працюємо над кожним нюансом

Валютний прайс-лист

Покращення програми Торгсофт #171255

Склад → Валютний прайс-лист → Копіювати ціни

Копіювати ціни у валютному листі тепер можна без вказання регіону. Сповіщення «Field 'PrintCount' not found'» більше не буде.

Аналіз залишків

Покращення програми Торгсофт #171499

Прибуткові накладні початкових залишків, їх товари на складах третього рівня, які утворювалися в результаті видалення статистик, тепер коректно відображаються в «Аналізі залишків» та у «Русі товару».

Щоб ви завжди бачили усі свої товари 

Товар в дорозі

Покращення програми Торгсофт #172639

Склад → Товар в дорозі → Накладні → Перевірити накладну

Не можна закрити вже закрите: прибрали незручність, коли була доступна дія «Закрити» для вже закритих накладних у «Списку приходів», «Реєстрі внутрішніх передач», «Реєстрі складських документів».

..і контролювати вже проконтрольоване: прибрали дію «Контроль виконано» на формі «Реєстр прибуткових накладних» для документів, які вже перевірили.

Прибираємо зайве.

Покращення програми Торгсофт #172916

Склад → Товар в дорозі → Накладні → Прийняти накладну

В українській локалізації повідомлення про те, що для розбіжностей між кількістю товару у накладній та перевіреною кількістю будуть створені коригувальні накладні тепер можна повністю прочитати.

Додаємо те, чого не вистачає

Робота з постачальниками

Робота з постачальниками

Доопрацювання Торгсофт #173892

Документ → Повернення товару постачальнику

Прискорили розрахунок боргів у 44 рази:

для взаєморозрахунків з постачальником додали окрему кнопку «Розрахувати борг», і прибрали автоматичний розрахунок під час повернення товару постачальнику. Таким чином швидкість розрахунку боргу збільшена майже до миттєвої.

Оптимізували розрахунок балансу за конкретним контрагентом — постачальником або покупцем, особливо за датою, яка дуже впливала на швидкість розрахунків.

Покращили відображення постачальників у режимах «Прихід товару» та «Повернення постачальнику»; перелік контрагентів — в меню Налаштування → Контрагент.

О — оптимізація

Реалізація

Продаж товару

Доопрацювання Торгсофт #171662

Документ → Реалізація → Вид → Налаштувати вигляд форми → Гарячі клавіші для дій

Гарячі клавіші дуже прискорюють роботу в програмі обліку — у багатьох режимах Торгсофт працювати можна тільки завдяки клавіатурі та комбінаціям клавіш, не торкаючись миші.

Для вашої зручності додали можливість на власний розсуд налаштувати гарячі клавіші для дій в «Реалізації»: можна подивитись комбінації за змовчуванням, задати нові, скасувати всі назначені комбінації та повернутися до початкових.

Покращення програми Торгсофт #174747

Документ → Реалізація

Комбінація клавіш Ctrl+K в «Реалізації» знову, як і було задумано, відкриває дію «Вибір клієнта».

Зручність = швидкість

Здача виручки

Покращення програми Торгсофт #172595

Документ → Реалізація → Здача виручки

Виправили «переливання із пустого в порожнє»: прибрали ситуацію, коли при здачі виручки в режимі «Реалізація» з каси в касу, можна було вибрати одну й ту саму касу. 

Реалізація

Покращення програми Торгсофт #172920

Документ → Реалізація

Деякі користувачі, намагаючись закрити режим «Реалізація», могли бачити повідомлення «Накладна пройшла контроль. Всі операції заборонені». Закрити реалізацію заважав одночасний прихід товару з виконанням контролю прибуткової накладної. 

Тепер не заважатиме.

В обліку нема місця для протиріч 

Покращення програми Торгсофт #173407

Документ → Реалізація → Оплатити

Торгсофт тимчасово ігнорував введення курсу за допомогою вбудованого калькулятора на формі «Оплата» в режимі багатовалютних продажів — не змінювалася сума до сплати відповідно до введеного курсу, та для поля введення суми безготівкової оплати — не змінювалася сума готівкової оплати.

Виправили.

Покращення програми Торгсофт #173852

Відкрили реалізацію, побачили «[FireDAC][Phys][ODBC][Microsoft][SQL Native Client][SQL Server]Incorrect syntax near '='.»? 

Скоріш за все, що не налаштовані необхідні параметри торговельної мережі. Програма підкаже, що робити та чого не вистачає. 

Підкажемо. Допоможемо 

Покращення програми Торгсофт #173898

Документ → Реалізація → Оплатити

Виявили, що у дуже поодиноких випадках при оплаті через банківський термінал могла передаватись сума з різницею в 1 копійку із сумою оплати.

Виправили.

Врахуємо кожну копійку 

Інтернет-торгівля

Інтернет-торгівля

Торгівля з випискою рахунку

Доопрацювання Торгсофт #171670

Документ → Торгівля з випискою рахунку → Рахунок → Товар рахунку

Наявність товару на складах видно для частково відвантажених товарів.

Для таблиць «Товар рахунку» та «Наявність товару на складах» додали колонки «Відвантажено» та «Частково відвантажено», в яких для товарів рахунку відображається кількість відвантаженого товару та кількість, яку необхідно відвантажити.

Для товарів додали статуси «Відвантажено повністю» та «Відвантажено частково».

Для повністю відвантажених товарів вкладка «Наявність товару на складах» не доступна.

Облік — це коли видно все, що відбувається на складах

Покращення програми Торгсофт #174361

На вкладках «Товар рахунку» та «Наявність товару на складах» не дублюються позиції товару, якщо один артикул відвантажувався частково декілька разів.

Синхронізація з інтернет-магазином

Доопрацювання Торгсофт #172427

Склад → Синхронізація з інтернет-магазином

Для способу синхронізації «через файл»: якщо при обробці замовлення сталася помилка та замовлення не було оброблено, то це замовлення переміщується в каталог зберігання резервних копій. Такі замовлення можна побачити, завантажити або видалити в меню Документ → Замовлення віддаленого клієнта → Резервні копії замовлень.

Також на цій формі з’явилась дія «Завантажити файл замовлення» з можливістю виділити та завантажити одразу декілька файлів замовлень.

Жодне замовлення не загубиться

Доопрацювання Торгсофт #172728

Чому продавці телефонують та уточнюють адресу доставлення товару? Тому що покупець можливо помилився, а можливо раніше замовляв на іншу адресу.

 1. У режимі «Торгівля з випискою рахунку» при створенні рахунку на замовлення віддаленого клієнта остання актуальна інформація про адресу доставки відображається у колонці «Умови доставки» таблиці «Рахунок».
 2. Для способу синхронізації «через файл», для всіх типів файлів замовлень додано поле «Адреса доставки». 
 3. Для Prom або Rozetka інформація про адресу доставки заповнюється автоматично з даних замовлення.

Покращення програми Торгсофт #173446

Склад → Синхронізація з інтернет-магазином → Провести синхронізацію

Якщо при синхронізації та надсиланні POST-запиту після синхронізації сайт, хостинг або адреса ftp тимчасово недоступні, то це не вплине на відгук програми обліку — Торгсофт почекає відповіді від сервера 10 секунд, після чого продовжить роботу.

Покращення програми Торгсофт #173869

Виправили недолік, коли при спробі задати автоматичний інтервал синхронізації виникало повідомлення «Field 'чого' must have a value». Знайшли, полагодили.

Покращення програми Торгсофт #174236

Для синхронізації «через файл» виправили ситуацію, коли у файл зі списком клієнтів могли потрапляти символи перенесення рядка, що ускладнювало роботу з цим файлом. 

Покращення програми Торгсофт #174838

Виправили ситуацію, щоб ще раз не створити видаткову накладну: для вже відвантажених рахунків після обробки замовлення віддаленого клієнта, фіксується ознака відвантаження — піктограма створеної видаткової накладної.

Синхронізація з маркетплейсом Rozetka

Покращення програми Торгсофт #173455

Склад → Синхронізація з інтернет-магазином

Зробили коригування та коректне завантаження параметрів категорій Розетка, пов'язаних з видом товару.

Покращення програми Торгсофт #174077

Якщо в замовленні з якоїсь причини не буде інформації про покупця, програма більше не видасть повідомлення «Access Violation». 

Нові опції Торгсофт

Нові опції Торгсофт: Онлайн Маркет та Вебінтерфейс продавця

Доопрацювання Торгсофт #172815

Налаштування → Перелік додаткових функцій

Вже дуже скоро підприємці зможуть скористатись двома новими додатковими опціями, які працюють за передплатою: «Вебінтерфейс продавця» та «Онлайн-маркет». 

Вебінтерфейс продавця — простий та зручний режим роботи Торгсофт через веббраузер, для тачскрінів та POS-терміналів. 

Онлайн-маркет — можливість розгорнути повноцінний інтернет-магазин за 1 день.

Для початку роботи з цими опціями, їх потрібно буде активувати. При цьому під час активації не потрібен код активації. Якщо функцію активовано — вона підсвічується зеленим кольором, якщо ні — червоним.

Для цих опцій додали нові дії:

 • «Перевірити передплати» — перевіряється дія всіх активованих передплат.
 • «Причини деактивації передплати» — для передплати, яка не працює.

Якщо ви захочете придбати опцію, в колонці поруч з назвою буде дія «Купити» – ми відправимо вам рахунок на передплату додаткової функції на 365 днів.

Торгсофт дає нові можливості

Фінансовий облік

Фінансовий облік

Картка взаєморозрахунків

#173258

Оплата → Баланс з партнерами → Картка взаєморозрахунків

Пришвидшили процес підготовки даних у картці взаєморозрахунків, в результаті чого підрахунок відбувається у 2,5 раза швидше.

Покращення програми Торгсофт #173185

Заразом виправили помилку Access Violation, яка могла виникати при роботі з двома або більше формами «Картка взаєморозрахунків».

Покращення програми Торгсофт #173654

Та покращили роботу картки взаєморозрахунків для мобільного додатка.

Фінансовий документ

Покращення програми Торгсофт #173953

Коректно відображаються підсумкові дані у друкованому звіті Оплата → Фінансовий документ → Розрахунковий рахунок → Друк безготівкових операцій — до двох знаків після коми.

Робота з Новою Поштою

Робота з Новою Поштою

Доопрацювання Торгсофт #169665

Налаштування → Параметри → Додаткові опції → Нова пошта

Повністю переробили алгоритм опрацювання замовлення інтернет-магазину для створення одержувача Нової пошти: тепер можна створювати одержувачів та їхні адреси доставки одразу для кількох відправників, пов'язаних з центром обліку об'єкта синхронізації.

Покращення програми Торгсофт #170075

Виправили проблему пошуку міст доставки Нової Пошти українською мовою.

Покращення програми Торгсофт #172586

При створенні адреси одержувача зробили поле «Квартира» необов'язковим для заповнення.

Покращення програми Торгсофт #174368

Виправили якусь біду — «Конфлікт інструкції UPDATE з обмеженням CHECK «cheM43O4A3», що не давала встановити адресу за замовчуванням.

Система обліку зарплати

Розрахунок заробітної платні

Доопрацювання Торгсофт #173801

Розрахунок зарплати → Планування → План продажів

Додали можливість в плануванні сортувати список по назві центру обліку за зростанням. 

Покращення програми Торгсофт #173409

Документ → Торгівля з випискою рахунку → Рахунок → Створити видаткову накладну

Якщо видаткова накладна створювалася за рахунком, що створив звільнений на цей момент з посади співробітник, виникало повідомлення типу: «Violation of UNIQUE KEY constraint 'uqsPosition'. Cannot insert duplicate key in object 'dbo.Position'. .».

Виправили.

Покращення програми Торгсофт #173653

Розрахунок зарплати → Платіжна відомість → Розрахувати платіжну відомість

Виправили ситуацію, коли при розрахунку платіжної відомості міг не розрахуватись автоматично плану продажу. Це було пов’язано з тим, що для жодного зі співробітників, які працюють на посадах торгової точки, не було встановлено дату прийому на роботу.

Покращення програми Торгсофт #174811

Розрахунок заробітної плати → Планування → План особистих продажів → Виторг фактичний

Для розрахунку плану особистих продажів виторг розраховується коректно, за умови часткової оплати бонусами за товар, та реєстрації продажу кожного товару продавцем.

Для справедливої мотивації кожного продавця

Обмеження доступу продавців

Доступ користувачів програми обліку

Доопрацювання Торгсофт #171742

Налаштування → Користувачі

Зробили зручне налаштування доступу перегляду стану за складами для центрів обліку:

 • Заборонено за всіма.
 • Дозволено за всіма.
 • Дозволено за вибраними.

Тобто можна співробітникам дозволити повністю або частково, чи заборонити зовсім бачити інформацію по складах. 

Налаштування діє для форм «Стан складу», «Аналіз стану на складах», «Стан складу за видами товару», «Наявність товару на складах торговельної мережі», «Наявність розмірів в торговельній мережі» та за умови, що увімкнено налаштування «Обмежити доступ до центрів обліку» (інакше перегляд стану складу буде доступним для всіх центрів обліку).

Покращення програми Торгсофт #167338

Працює обмеження перегляду за датами для користувача, у якого це обмеження встановлено в налаштуваннях. Як і мало бути.

Покращення програми Торгсофт #174019

Налаштування → Користувачі

Якщо користувачу доступно декілька центрів обліку і при цьому увімкнено обмеження до інших центрів обліку, то при зміні поточного центру, програма повідомить, що новий центр обліку буде автоматично доданий до дозволених. 

Покращення програми Торгсофт #174842

Налаштування → Користувачі

Якщо поточний центр обліку користувача прихований, і ви спробуєте відредагувати інформацію користувача з цього центру обліку, то програма відтепер не блокуватиме цю спробу повідомленням «Could not convert variant of type (Null) into type (Integer)». 

Протокол дій користувачів

Покращення програми Торгсофт #174080

Файл — Протокол дій користувачів 

У цьому режимі Торгсофт не «товаришував» з апострофом при фільтрації за фразою, і показував повідомлення «Incorrect syntax near». Цей недолік ми виправили.

Змінюйте. Контролюйте. Автоматизуйте

Автоматизація виробництва

Виробництво

Замовлення на виробництво

Покращення програми Торгсофт #172766

Документ → Замовлення на виробництво

Користувач з обмеженням доступу до центрів обліку при очищенні фільтра більше не побачить закриту для нього інформацію на формах замовлення на виробництво та відвантаження готової продукції.

Покращення програми Торгсофт #174054

Відтепер можна редагувати назви товару на формі «Зміни знижки» при оформленні замовлення клієнта. 

Замовлення клієнта на виріб

Покращення програми Торгсофт #174359

Документ → Замовлення клієнта на виріб

Виправлена ​​помилка «[FireDAC][Phys][ODBC][Microsoft][SQL Server Native Client 11.0][SQL Server] при закритті замовлення. 

Покращення програми Торгсофт #175034

Якщо між додаванням товару в реалізацію та спробі прийняти замовлення, створено та закрито замовлення на формі «Замовлення клієнта на виріб», програма більше не покаже помилку «data type is unknown. Hint: specify TFDParam.DataType or assign TFDParam value before Prepare/Execute cal». Виправили.

Виробництво готової продукції

Покращення програми Торгсофт #174670

Документ → Виробництво готової продукції

Виправили алгоритм при створенні маршрутного листа, коли для напівфабрикату була створена лише одна технологічна карта, і програма відображала повідомлення [FireDAC][Phys][MSSQL]-335. Parameter [TECHNOLOGYACTID] data type is unknown. Hint: specify TFDParam.

Облік нюансів для створення прекрасного

Маркетинг в торгівлі

Маркетинг

Налаштування вкладок користувача

Покращення програми Торгсофт #171371

Маркетинг → Клієнти → Налаштування вкладок користувача

Тепер впорядкувати інформацію по клієнтах можна без проблем — переміщення вкладок фіксує та запам'ятовує програма. Прибрали показ сповіщення «Argument out of range».

Масова розсилка

Покращення програми Торгсофт #172629

Маркетинг → Масова розсилка → Шаблон масової розсилки

Виправили ​​помилку, через яку не записувався перехід на новий рядок у шаблон масової розсилки.

Аналіз результатів торгівлі

Аналіз результатів торгівлі

Аналіз інтенсивності продажів

Покращення програми Торгсофт #173505

Аналіз → Аналіз інтенсивності продажів

Полагодили алгоритм розрахунку даних за середнім значенням.

Приклад аналізу за середнім значенням. Обираємо період на два тижні та встановлюємо групування за періодом — дні тижня. Наприклад, минулої п'ятниці ми продали 3 одиниці товару, а цієї п'ятниці — 5 одиниць. У зазначений нами період потрапляє дві п'ятниці. Під час аналізу суми значень, будуть складені продажі обох п'ятниць, тобто, вийде значення 8. При аналізі середнього значення, буде розраховано середнє значення цих п'ятниць — 4 ((5+3)/2 = 4)).

Аналіз за середнім значенням актуальний тільки для групувань за періодом: година, дні тижня, місяць, квартал. 

Покращення програми Торгсофт #173581

Також коректно розраховується середнє значення по входах відвідувачів.

Товарний звіт за період 

Покращення програми Торгсофт #174024

Звіт → Товарний звіт за період

У товарному звіті за період у звіті з групуванням за чеками повністю відображається назва типу оплати «За безготівковим розрахунком», а в підсумках — коректно групуються по валюті оплати.

Прийняття рішень на базі точних даних

Оптимізація Торгсофт

Системні налаштування та оптимізація роботи програми обліку Торгсофт

Доопрацювання Торгсофт #164791

Виправили незручність та прибрали зайве автозаповнення даних для редагованих полів з випадаючими списками. Тепер автозаповнення спрацьовує коли поле для вводу тексту порожнє або виділене, а також коли курсор знаходиться в кінці тексту. Ці зміни дозволяють редагувати раніше введений текст, і автозаповнення при цьому не спрацює та не виправить дані на свій розсуд.

Експорт даних

Покращення програми Торгсофт #172407

При експорті даних таблиці в Excel з горизонтальним розміщенням даних заповнюються всі значення колонок. Раніше з цим були складнощі.

Покращення програми Торгсофт #172998

Якщо в Налаштування → Параметри → Сервіс друку документів встановлено «Друк в Open Office», то дані будуть успішно експортовані без повідомлення «Access violation at address in module 'torgsoft.exe'.

Об’єднання контрагентів

Покращення програми Торгсофт #173324

Налаштування → Контрагент → Об’єднати з обраним 

Виправили скрипт об’єднання контрагентів (у тому числі у таблиці «Товар ремонту») і помилка [FireDAC][Phys][ODBC][Microsoft][SQL Server Native Client 11.0][SQL Server]The DELETE statement conflicted with the REFERENCE constraint «fk_M36L7». The conflict occurred in database «TorgsoftDB», table «dbo.RefitGood», column 'SupplierPartnerID' виникати більше не буде.

Якщо у вас є побажання щодо розвитку програми Торгсофт, напишіть нам на info@torgsoft.ua  розгорнуто, з деталізацією бізнес-процесу та кінцевою метою, що саме ви б хотіли бачити в програмі обліку Торгсофт.

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором