• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Закінчилася демоверсія: що далі?

01.08.2021
Biктopiя Пaщeнкo
Biктopiя Пaщeнкo

Редактор

Всі дані збереглися

Якщо ви почали вести повноцінний облік, то не варто переживати — всі дані в програмі збереглися. Щоб продовжити роботу — треба придбати ліцензію.

Як очистити базу даних?

Якщо ви використовували Торгсофт для тестування та вносили туди вигадані дані, то базу можна очистити та почати вести облік заново.

Облік товару від 590 гривень

Автоматизація спочатку вимагає витрат: це інвестиції, хоч і не маленькі. Автоматизація одного робочого місця з ліцензією та повним комплектом торгового обладнання обійдеться приблизно в 500$, або 13 500 гривень.

Але якщо зараз вкладати гроші на покупку програми ви не планували, користуйтесь Торгсофт-Онлайн — це встановлена ​​і готова до роботи програма обліку від 590 гривень на місяць. Перевага Торгсофт-Онлайн в тому, що вам не треба вкладати гроші на покупку сервера та ліцензій — оплатили тарифний план, підключаєтеся та працюєте.

Якщо 30 днів виявилося недостатньо

Якщо 30 днів пролетіли, а ви так і не починали вести облік, повідомте нам про це — ми підемо на зустріч та допоможемо.

Як купити Торгсофт?

Торгсофт — ліцензійне програмне забезпечення, яке захищене авторським правом.

Після закінчення демоверсії, ми категорично не рекомендуємо шукати в гуглі «торгсофт кряк» або щось подібне. По-перше, якісний продукт постійно оновлюється, весь час виходять нові вимоги податкової, які треба дотримуватися. По-друге, неліцензійні програми (будь-які) можуть завдати шкоди вашому комп'ютеру і, головне, спотворити або зіпсувати ваші дані.

Кілька порад, які допоможуть вам зберегти право на Ліцензію:

  • Купуйте Торгсофт тільки в авторизованих дилерів.
  • Сплачуйте Ліцензії Торгсофт від імені та з рахунку людини, яка буде власником Ліцензії. Тільки так можна підтвердити право власності.
  • Сплачуйте на офіційні розрахункові рахунки.
+38 (067) 558 37 84

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором