• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Основні причини звернення до техпідтримки Торгсофт

30.03.2020

Ні для кого не секрет, що у Торгсофт є техпідтримка. Це те, чим ми по праву пишаємось. Кожний клієнт Торгсофт може звернутись з питанням по програмі та отримати чітку, кваліфіковану відповідь в режимі реального часу. Не коли-небудь на форумі, не поштою через два дні та не на пальцях через телефон, а з підключенням до програми клієнта фахівця, який бачить ситуацію своїми очима і розуміє, що необхідно зробити в даному конкретному випадку. При цьому, вартість консультацій наших співробітників вигідно відрізняється від аналогічних послуг багатьох інших компаній-розробників ПЗ.

Часто підприємці, що не стикалися раніше з використанням багатофункціонального програмного забезпечення, не зовсім розуміють, для чого їм може знадобитися допомога технічного фахівця. Звертаючись в наш відділ замовлень за консультацією перед першою покупкою, вони задають нам питання: "Навіщо мені техпідтримка, платити за неї обов'язково?".

Торгсофт надає для користувачів гнучкі умови та можливість вибору. Ви можете освоїти програму або знайти відповідь на своє питання в статтях на сайті, Керівництві користувача, відеоуроках, на Форумі, в розділі FAQ, ніколи не користуючись допомогою технічних фахівців.

В цій статті ми вирішили привести основні причини, за якими найчастіше до нас звертаються підприємці.

1. Освоєння. Підприємці - дуже зайняті люди, і багатьом з них простіше звернутися в техпідтримку, ніж шукати відповідь на питання самостійно.

2. Допомога в організації технічної частини автоматизації: вимоги до комп'ютера, інтернету, інших ресурсів, в залежності від схеми роботи (окремий ПК, локальна мережа, віддалене підключення). Цю інформацію вам може дати грамотний системний адміністратор (якщо він у Вас є).  Також опис технічних вимог є в загальнодоступних джерелах, але частіше все ж обирають "дзвінок другу".

3. Послуги адміністрування. Налаштування локальної мережі, сервера, очищення системи від вірусів.

4. Допомога в автоматизації нових бізнес-процесів. Наприклад, вівся облік в будівельному магазині, а потім відкривається продуктовий - в ньому є свої особливості, про які підприємець може не знати.

5. Налаштування роботи з ВІП-клієнтами, дисконтної, бонусної систем, акцій.

6. Налаштування ролей, розмежування співробітників за рівнем доступу, консультації з виявлення та попередження махінацій персоналу.

7. Допомога в налаштуванні системи оплати співробітників, з урахуванням нюансів та побажань підприємця.

8. Виявлення причин при розбіжностях кількості товару після інвентаризації та в інших випадках, пошук помилок співробітників, що сталися через людський фактор.

9. Розшифровка аналізів та звітів. Не всі готові розбиратися, звідки взялися і що означають конкретні показники.

10. Відмінності у звітах. Наприклад, суми в товарному та касовому звітах не сходяться. Наші фахівці розповідають, чому так могло статися. Одна з причин - покупка ВІП-клієнтом: товар віддали, а оплати не було (відповідно, сума в товарному більше, в касовому менше).

11. Допомога у відновленні даних, наприклад, при форс-мажорах з ноутбуком (залили, впав, вкрали ...), проблемах з операційною системою, пошкодженнях жорсткого диска та інших.

Підсумовуючи все, викладене вище, хотілося б відзначити: всю цю інформацію ви можете знайти самостійно, без звернення до служби техпідтримки. Питання тільки в наявності вільного часу та бажання: якщо вони є, можна зробити це самому. Але якщо ви можете витратити їх на розвиток свого бізнесу, чому б не доручити пошук рішень професіоналам?

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором