• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Цікаві можливості в Торгсофт

15.03.2019

Торгсофт відрізняється дуже широким функціоналом, у якому ви можете знайти для себе щось особливо корисне. Далеко не кожен користувач знає про всі можливості програми, тому хочемо розповісти вам про цікаві функції, які спростять ведення торгівлі.

Система опитування клієнтів

Щоб ваш бізнес розвивався, необхідно постійно підтримувати зв'язок із клієнтами. Адже тільки вони зможуть сказати вам, який асортимент бажають бачити в магазині, що їм подобається, а що варто було б змінити. З перших вуст ви швидко можете дізнатися, яке саме джерело реклами виявилося більш дієвим та привело до вас чергового покупця. Але як же зібрати всю необхідну інформацію? Дуже просто! В Торгсофт для цього є “Система опитування клієнтів”.

Ви створюєте “анкету” з питанням та варіантами відповіді, яка буде з'являтися на екрані в момент оплати покупки, продавець задасть клієнту питання та позначить отриману відповідь, після чого отримана інформація вноситься до програми. Потім в автоматичному режимі відбувається аналіз. Таким чином ви можете знайти відповідь на питання, які вас цікавлять.

Використовуючи режим “Система опитування клієнтів”, користувачі програми мають можливість збирати інформацію від клієнта як під час продажів, так і під час післяпродажних дзвінків. Використовуючи аналіз відповідей, програма автоматично підраховує їх кількість та відображає у вигляді графіку.

Знижка ювілейному клієнту

Не є таємницею, що для збільшення продажів необхідно постійно влаштовувати різноманітні акції, знижки, впроваджувати системи лояльності та інші методи, які будуть стимулювати відвідувачів магазину робити покупки. Влаштувати звичайну акцію - це (можливо!) ефективно, проте занадто примітивно. Покупець уже втомився від одноманітних пропозицій, які сиплються на нього з усіх магазинів і ваших конкурентів у тому числі. Постійні акції не вражають і часто залишаються непоміченими. Здивуйте клієнтів! Зробіть знижку несподівано! Для цього в Торгсофт є "Знижка ювілейному клієнту".

Цей режим працює дуже просто - кожна 10/100/1000-а реалізація або рахунок будуть вважатися ювілейними та супроводжуватися додатковою знижкою. Періодичність і розмір знижки ви можете вказати на свій розсуд. Також самостійно можна вибирати, в якому центрі обліку діятиме знижка - в режимі Реалізація або в режимі Торгівля з випискою рахунку.

"Знижка ювілейному клієнту" дозволить зробити покупки в магазині більш захоплюючими для покупця та вигіднішими для власника магазину.

Оповіщення персоналу

Кожен підприємець, який має у себе в штаті більше одного співробітника, хоча б раз мав потребу в тому, щоб одночасно повідомити всьому колективу якусь новину або ж поставити ряд завдань працівникам і проконтролювати їх виконання. Звичайно ж, можна особисто підходити до кожного співробітника, обдзвонити весь колектив або ж використовувати стороннє програмне забезпечення. Але це не вихід, адже підприємцю не можна гаяти жодної хвилини, а весь цей процес потребує чимало часу. В компаніях же з великим штатом співробітників труднощі з донесенням важливої інформації виникають ще частіше.

Торгсофт має розв'язання цієї проблеми - режим “Оповіщення персоналу”. Він дозволяє в лічені секунди інформувати співробітників за допомогою текстових повідомлень з можливістю ідентифікації, хто ознайомився з повідомленням, а хто - ні.

Для цього потрібно написати необхідний текст, який в зазначений час відобразиться на комп'ютерах користувачів. Всі комп'ютери повинні бути об'єднані в одну локальну мережу або повинен використовуватися термінальний сервер. Створюючи повідомлення, ви можете вибрати шрифт, колір фону, а також зробити так, щоб повідомлення мерехтіло (це зробить його більш помітним).

Однією з особливостей функції "Оповіщення персоналу" є те, що підприємцю не потрібно особисто підходити до кожного співробітника і ставити завдання. Замовивши цю опцію, він може з легкістю створювати оповіщення і робити все дистанційно.

Це далеко не всі можливості Торгсофт. Ознайомитися з програмою, і спробувати її безплатно протягом 30 днів можна, скачавши демоверсію. При виникненні будь-яких питань, звертайтеся до відділу замовлень.

 

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором
Схожі статті