• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Інвентаризація швидко і просто з Мобільним додатком Торгсофт!

19.12.2016

При інвентаризації великої кількості товару на складських територіях великого розміру виникає проблема: незручно переносити товар до комп'ютера зі сканером і так само незручно носити комп'ютер / ноутбук за складом. Дану проблему можна вирішити за допомогою мобільного додатку Торгсофт.

Для проведення інвентаризації за допомогою мобільного телефону з даними додатком існує два варіанти:

  • Створюємо в програмі для обліку товару на ПК відомість інвентаризації. Відкриваємо режим Інвентаризація, вибираємо необхідну відомість інвентаризації (Мал. 1);

Малюнок 1 (Версія додатки 1.6.1).

  • При натисканні на кнопку Додати, створюємо відомість інвентаризації через мобільний додаток (Мал. 2).

Малюнок 2 (Версія додатки 1.6.1).

1. У поле Блокування товару зі списку необхідно вибрати потрібну дію (Мал. 3):

  • Блокувати товар при додаванні в відомість - як тільки товар буде занесений в відомість, він автоматично буде заблокований для продажу.
  • Блокувати товар після першого сканування - товар буде заблокований, після того, як ви скануєте першу одиницю того або іншого товару.
  • Чи не блокувати товар.
  • Блокувати товар для ручного обліку.

Малюнок 3 (Версія додатки 1.6.1).

2. У разі необхідності проведення коректує інвентаризації включите перемикач праворуч від напису Коригування в торговій мережі.

3. Якщо необхідно Враховувати кількість товару на складах 3 рівні, включіть відповідну опцію.

4. Поле Опис автоматично заповнено - Відомість створена з мобільного додатку. За бажанням опис можна змінити, наприклад, написати перелік перевірених груп товару. Ця інформація може використовуватися згодом для пошуку потрібної відомості.

Після вибору всіх необхідних вам опцій натисніть на кнопку Записати (Мал.4).

 

Малюнок 4 (Версія додатки 1.6.1).

Вибираємо необхідну відомість, після чого відкриється вікно для сканування товару.

Малюнок 5 (Версія додатки 1.6.1).

Сканувати товар можна, як за допомогою кнопки Сканувати (Мал 5.) (відкриється камера пристрою для сканування штрих-код (Мал. 6)), так і ввести штрихкод в цьому полі вручну.

Малюнок 6 (Версія додатки 1.6.1).

Після кожного успішного сканування кількість товару збільшується на "1". Також можна збільшувати кількість товару після натискання на товар в списку складу відомості. При необхідності, кількості товар можна ввести вручну. Для цього перейдіть в налаштування режиму (в правому верхньому куті) і активуйте перемикач Запитувати кількість і натисніть Застосувати. Варто відзначити, що перемикач Запитувати кількість буде доступний в разі, якщо під час налаштування доступу режимів мобільного додатку включена настройка Введення кількості при інвентаризації (Мал. 7).

Малюнок 7 (Версія програми 2020.0.0).

При активованому перемикачі, після сканування / додаванні товару в відомість товару, буде відображатися вікно Зміна кількості товару (Мал. 8).

Малюнок 8 (Версія додатки 1.6.1).

При обраному параметрі Додати, вказану кількість буде додано до раніше введеному / відсканованому, при обраному параметрі Змінити - раніше введена кількість буде замінено на вказане. Після цього натисніть Записати.

Весь товар, який був сканувати мобільним додатком буде відображатися на ПК Торгсофт в пункті головного меню Відомість інвентаризації - вибрати потрібна відомість і натиснути на кнопку Інвентаризація товару.

Варто відзначити, що в Відомості інвентаризації (основної програми Торгсофт) в нижній частині вікна Історія сканування товарів буде порожнім тому, що воно відображає історію вироблену з товаром, який знаходиться у відомості. Подивитися історію можна після натискання на кнопку Журнал у фільтрі Джерело - вибрати Мобільний додаток.

Також є можливість проводити інвентаризацію без підключення до сервера. Для цього в списку відомостей необхідно вибрати потрібну відомість, перейти в налаштування режиму (в правому верхньому куті) і вибрати дію Завантажити та натиснути Застосувати (Мал. 9).

Малюнок 9 (Версія додатки 1.6.1).

Далі в списку відомостей перейдіть в налаштування режиму і перетягнути повзунок Зв'язок з сервером в ліве положення (Мал. 10). При відсутності зв'язку з сервером відключається автоматично.

Малюнок 10 (Версія додатки 1.6.1).

Після цього відобразитися список відомостей інвентаризації, яка була завантажена пам'ять (такі відомості відзначені іконкою(Рис. 11). Вибираємо необхідну відомість і проводимо інвентаризацію.

Малюнок 11 (Версія додатки 1.6.1).

Після того, як провели інвентаризацію, необхідно вивантажити цю відомість на сервер. Для цього активуємо Зв'язок з сервером (перетягуємо повзунок вправо), заходимо в відомість, яку потрібно вивантажити, переходимо в настройки та вибираємо дію вивантажити (Мал. 12), при цьому фактична кількість товару у відомості на сервері збільшиться на ту величину, яку нарахували в додатку.

Малюнок 12 (Версія додатки 1.6.1).

Для видалення відомості з пам'яті, виберіть дію Видалити.

Також в цьому меню можна вибрати зв'язаний c телефоном по bluetooth бездротовий сканер, такий як Newland BS8060 Piranha 1D (Мал.13).

Малюнок 13.

Використання компактного бездротового сканера при інвентаризації може бути зручно в різних ситуаціях, наприклад, якщо мобільний додаток встановлено на планшет з великим екраном.

16.12.2016

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором