• Від місця на ринку до магазину

 • -

 • Від магазину до торговельної мережі

 • -

 • Від торгівлі до виробництва

З чого почати облік товару?

23.11.2020

З Торгсофт підприємцю доступний повний цикл обліку товару. Можливість впровадити дисконтні системи, застосовувати акції та знижки. Працювати з клієнтами, посередниками та постачальниками. Аналізувати результати торгівлі. Вести облік витрат та контролювати персонал.

Торгсофт - готове рішення для автоматизації роздрібної та гуртової торгівлі, інтернет-магазину, складу та виробництва. Програма веде складський, фінансовий та управлінський облік.

З першого дня роботи з Торгсофт ви зможете:

швидко створити базу товару, згенерувати штрих-коди та промаркувати товар;

 • роздрукувати цінник потрібного розміру;
 • ознайомитись з результатами торгівлі по касі та по складу;
 • вести облік надходжень, продажів та повернень товару;
 • відстежити рух товару;
 • швидко провести інвентаризацію товару по штрихкоду або за назвою товару;
 • без плутанини перемістити та розподілити товар між магазинами;
 • налаштувати понад 15 видів систем лояльності.

З програмою можна працювати віддалено, контролювати бізнес через інтернет - з планшета, смартфона або ноутбука. 

Клієнти Торгсофт в першу чергу відзначають простоту роботи з системою. У програмі немає складної термінології. А продавці починають працювати в Торгсофт вже через 15 хвилин

Права доступу співробітників до даних обліку обмежені. Все, що потрібно вміти робити продавцеві - це продати товар та повернути його при необхідності. У програмі можна приховати дані про закупівельні ціни, залишок грошей у касі, про постачальників. Обмеження прав доступу до комерційної інформації страхує від крадіжок та шахрайства. Обмеження ролей - інструмент безпеки вашого бізнесу.

Яке обладнання потрібно магазину для використання програми обліку?

Торгсофт встановлюється на стаціонарний комп'ютер або ноутбук. Сканер штрихкодів швидко зчитує інформацію про товар при продажу або надходженні на склад. Принтер етикеток друкує штрихкоди на етикетках. Принтер чеків друкує нефіскальні чеки при продажі. Нефіскальні чеки незамінні при поверненні товару. Весь комплект обладнання допоможуть під'єднати фахівці технічної підтримки Торгсофт.

Облік товару у програмі: прихід, продаж, інвентаризація.

Облік починається з приходу товару на склад. Товар треба просканувати та ввести опис у картку товару:

 • назва, модель, артикул, бренд або колекція, виробник;

 • постачальник;

 • колір, розмір, сезон, стать;

 • фотографії товару;

 • додатковий опис товару на ваш розсуд

  .

Для розмірного товару можна ввести весь розмірний ряд одразу. На товар необхідно ввести закупівельну ціну, націнку або роздрібну ціну. Товар за накладною можна одразу ж розподілити по торгових точках - програма створить накладні внутрішньої передачі. 

Для продажу товару скануємо штрихкод товару або вводимо артикул. Програма відобразить інформацію про товар. Якщо у клієнта є дисконтна карта, скануємо штрихкод на дисконтній картці. Після оплати, через принтер чеків автоматично друкується товарний чек. У чеку повна інформація що продано, в якій кількості, з якими знижками або бонусами. При поверненні товар автоматично повертається на склад. У товарному звіті відображаються підсумки дня: які товари продані, які повернено, а також яка сума виторгу у касі.

Переоблік по штрихкоду відбувається набагато швидше. Підприємцю нема потреби закривати магазин. У Торгсофт потрібно обрати товари, які підлягають переобліку, та додати товари у відомість інвентаризації. Скануючи штрихкод, програма веде автоматичний підрахунок товару в наявності та звіряє з даними у базі. В кінці інвентаризації програма списує нестачу, а надлишок товару з'являється на складі як прихід від інвентаризації. 

Ці прості та перевірені інструменти Торгсофт дають підприємцю контроль стану складу, звіт по продажах у магазині, розуміння справжнього стану справ, делегування рутини продавцям. І як результат - більше часу для розвитку бізнесу.

Торгівля у магазині перейде на якісно новий рівень вже через 30 днів роботи з Торгсофт. І ці 30 днів з Торгсофт ви можете працювати абсолютно безкоштовно, завантаживши демоверсію програми.

Після 30 днів деморежиму дані про торгівлю зберігаються в базі на вашому комп'ютері. Після активації Ліцензії ви продовжуєте працювати з програмою та даними, як і раніше.

Компанія Торгсофт бажає успішних продажів!

 

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором