• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Як самостійно оновити Торгсофт до потрібної версії

Програма Торгсофт створена спеціально для підприємців, вона проста та зрозуміла користувачеві, не досвідченому у бухгалтерських знаннях. Кожен, хто хоч трохи знайомий з комп'ютером, може самостійно встановити демоверсію, розібратися в основних можливостях і почати працювати в ній.

Як ви знаєте, орієнтовно раз на квартал ми випускаємо безплатне для користувачів оновлення (всі оновлення можна знайти в однойменному розділі).

Програма оновлюється тільки «вперед», на новішу версії, - повернення до попередньої версії неможливо. Тому перед оновленням Торгсофт вам варто вирішити для себе, чи дійсно є вагомі причини для цього.

Ви можете скористатися відеоінструкції для оновлення, або керівництвом нижче.

Отже, принципи самостійного оновлення версії Торгсофт:

1. Якщо у Вас встановлений Торгсофт-Hybrid, проведіть синхронізацію і переконайтеся, що всі пакети передані, - лише після цього можна оновлювати програму Торгсофт.
2. Всі віддалені користувачі повинні вийти з програми.
3. На сервері (основному комп'ютері, де знаходиться каталог програми) в одному примірнику запустіть Торгсофт під роллю Власник.
4.Дія повинна виконуватися під обліковим записом операційної системи, що знаходиться в групі Адміністраторів.

Збережіть архів бази даних. Для цього вам необхідно зайти в Торгсофт, пункт меню Файл - База даних - Зберегти базу даних (за замовчуванням, архів буде збережений на диску С:\ Журнал Torgsoft). Бажано також скопіювати файл Тorgsoft.exe з теки TORGSOFT в журнал Торгсофт.

Збереження бази даних перед оновленням Торгсофт®5. Далі визначте поточну версію своєї програми. Для цього треба зайти в пункт меню Допомога, виберіть в ньому пункт Про програму - відкриється вікно.

Визначення номера поточної версії програми перед оновленням6. Біля слова "Торгсофт" йде номер версії програми - в нашому прикладі - 2020.2.0.
Визначення номера поточної версії програми перед оновленням7. Після цього можна приступити до завантаження пакетів оновлень. Всі доступні оновлення завантажуються один за одним! Якщо, наприклад, на вашому комп'ютері встановлена версія 9.1.11.9, а потрібно оновитися до 9.2.2.7, то спочатку оновлюєте програму до 9.2.0.10, а потім - до 9.2.2.7. Спочатку на сайті в розділі Оновлення знайдіть потрібну та проміжні версії, звантажте їх, натиснувши на посилання Завантажити напроти кожного з них у правому стовпчику таблиці.
Завантаження оновлення з сайту Торгсофт®8. Потім у головному меню програми Торгсофт зайдіть у пункт Налаштування - Завантажити пакет оновлень. У каталозі, що розкрився, виберіть потрібний файл, натисніть Відкрити. Після цього версія оновиться, а програма автоматично перезавантажиться. 

Загрузка пакета обновлений в программу Торгсофт®
9. Після оновлення зайдіть до пункту меню Налаштування - Налаштування ролей (у деяких версіях програми шлях виглядає так: Налаштування - Доступ - Налаштування ролей).
Оновлення ролей після завантаження нової версії Торгсофт®10. З'явиться вікно Налаштування ролей. Натисніть кнопку Оновити ролі (в деяких версіях програми ролі оновлюються автоматично після натискання на підпункт Налаштування ролей).
Оновлення ролей після завантаження нової версії Торгсофт®11. У зв'язку з політикою безпеки та груповою політикою безпеки ОС Windows, після оновлення може виникнути повідомлення про розбіжності версії сервера додатків. Це не впливає на роботу програми в цілому, однак дана служба відповідає за роботу Мобільного додатка Торгсофт, а також автоматичне архівування баз даних на вашому комп'ютері. Якщо це повідомлення з'явилось, необхідно перевстановити сервер додатків. 

12. Якщо ви використовуєте у своїй роботі Мобільний додаток Торгсофт, то при оновленні версії бази даних також необхідно перевстановити цю програму на своєму мобільному пристрої. Робити це потрібно тільки після оновлення до потрібної версії програми та сервера додатків (якщо це потрібно)! Вам потрібно видалити додаток і очистити кеш, а потім встановити нову версію з таблиці оновлень на сайті (в такому випадку, Вам слід відразу встановити потрібну версію Мобільного додатку, минаючи проміжні).
Обновление мобильного приложения Торгсофт® для Android13. Оновлення Торгсофт-Hybrid. Проведіть синхронізацію, переконайтеся, що всі пакети передані, - в іншому випадку ці дані можуть бути загублені. У разі виникнення помилок в описуваному процесі, зверніться, будь ласка, в службу техпідтримки. Зробіть резервну копію всієї теки, що належать додатку. Видаліть Торгсофт-Hybrid через "Встановлення і видалення програм" або через "UnInstall.exe". Завантажте з сайту і встановіть нову версію Торгсофт-Hybrid (процес встановлення програми розглянуто в цьому відеоуроці). 

14. Далі визначте поточну версію своєї програми. Для цього треба зайти в пункт меню Допомога, виберіть у ньому пункт Про програму - відкриється вікно. 

Багато наших користувачі з року в рік оновлюють програму для торгівлі самостійно. Однак, якщо у вас виникнуть питання, фахівці служби техпідтримки Торгсофт із задоволенням допоможуть вам. Контакти служби техпідтримки можна дізнатися тут.