• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Як зручно набрати товар з різною кількістю зі стану складу?

21.06.2018

Дуже часто при веденні обліку і торгівлі в різних магазинах у користувача з'являється безліч завдань, які вимагають швидкого внесення великої кількості товару в документ.

Це актуальне питання для гуртових продажів, будівельних магазинів і магазинів, які працюють за таким самим принципом. В даних випадках відбувається реалізація однакового товару у великому обсязі, і часто доводиться вносити одну й ту ж позицію по кілька разів за допомогою сканера або редагувати кількість для окремих позицій.

У таких торговельних точках продавцю в перебігу своєї робочої діяльності потрібно додавати великий перелік найменувань в реалізацію, вести торгівлю з випискою рахунку, проводить списання та внутрішні передачі. Всі ці дії вимагають великої кількості часу, за який можна було б відпустити кілька клієнтів.

Для спрощення цих дій в програмі Торгсофт® передбачена функція формування списку товарів для додавання в документ.

Як же зручно набрати великий перелік товару з різною кількістю?

Це можна зробити 2 способами:

1. При додаванні товару в документ зі Стану складу можна скористатися дією Ctrl + 1, яка додасть потрібний товар в список вибору в кількості 1 одиниця, і буде відображено вікно Обраний товар (рис. 1), де буде відображатися товар, доданий таким шляхом.

Рис. 1.

2. Також можна скористатися поєднанням клавіш (CTRL + Q) - відкриється додаткове вікно, де потрібно вказати кількість виділеного товару. (рис. 2).

Рис. 2.

Далі весь список вибору потрапить в документ, з якого була викликана форма Стану складу.

Такі нескладні дії допоможуть заощадити час, уникнути зайвих дій, що, своєю чергою, відобразиться на швидкості обслуговування клієнтів.

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором