• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Мобільний додаток Торгсофт для iOS

13.03.2018

Для кожного підприємця важливо бути в курсі всього, що відбувається в його бізнесі. З цією метою можна звичайно безвилазно сидіти в магазині і контролювати всі процеси від і до, але тоді виникають резонні запитання: а якщо точок кілька? як бути з розвитком, якщо весь час і увагу підпорядковані "текучці"? Делегуйте, друзі, точково контролюючи важливі показники. Адже можливість бути одночасно відразу в декількох місцях дорогого коштує - вона дозволяє встигнути і охопити набагато більше, отримавши в рази кращий результат.

Мобільний додаток Торгсофт® дозволить Вам контролювати свій бізнес з будь-якої точки світу, якщо під рукою є смартфон або планшет з доступом в інтернет. Для володарів пристроїв на ОС Android є таке рішення, а тут ми розповімо детальніше про додаток для iOS. В ньому наші розробники "розмістили" можливості для контролю і аналізу підприємцем основних показників свого бізнесу.

Перш за все для роботи мобільного додатку вам знадобиться::

  • Пристрій з iOS
  • Інтернет на сервері зі статичною IP-адресою
  • Роутер з функцією перенаправлення портів

Режими Мобільного додатка Торгсофт® для iOS

1. Торгівля з випискою рахунка. Тут Ви зможете дізнатися станом на конкретну дату, скільки та на які суми виставлено комерційних пропозицій і рахунків, скільки оплат було здійснено і яку кількість накладних відвантажено.

iOS: Торгівля з випискою рахунку

2. Фінанси. Цей пункт дасть Вам інформацію про всі суми в різних валютах, які є в наявності в касах магазинів (всього в мережі та в розрізі кожного центру обліку) і на розрахункових рахунках.

iOS: Фінанси

3. Підсумки продажів. Ви можете обрати день і проаналізувати результати по кожному центру обліку, отримавши звіт по списку товарів, з угрупуваннями по товарах і їх видах, чеках і відділах, по реалізованому товару і касі за день.

iOS: Підсумки продажів

4. Перевірка товару. Цей режим дозволить дізнатися інформацію про товар (назва, ціна, % знижки, кількість в конкретному магазині та наявність в торговельній мережі).

iOS: Перевірка товара

5. Стан торгової мережі. Ви зможете побачити загальну кількість продукції в мережі в цілому і в розрізі конкретного центру обліку, суму її собівартості, суму по прайсу і знижці, а також очікуваний прибуток.

iOS: Стан торгової мережі

6. Невпізнані оплати. Тут можна працювати з платежами, які складно ідентифікувати та зв'язати з конкретним клієнтом.

iOS: Невпізнані оплати

7. Стан складу. Цей режим покаже, які товари в якій кількості є на кожному з центрів обліку. Ви зможете відфільтрувати позиції по націнці та кількості.

iOS: Стан склада

8. Співробітники. Мобільний додаток розповість Вам, коли підлеглі прийшли на роботу і пішли, хто зараз на місці і хто відсутній.

iOS: Співробітники

9. Аналіз періоду. Тут надається інформація по всім центрам обліку або кожному окремо про дохід, прибуток, рентабельність, витрати, нараховану та видану зарплату в конкретний проміжок часу. По кожній статті витрат Ви можете уточнити, коли, ким, де і на якій підставі вона проводилася.

iOS: Аналіз періода

Технічні вимоги

Для використання Мобільного додатка Торгсофт® на iOS Вам знадобиться:

  • iPhone або iPad з версією iOS 10 та вище;

  • можливість доступу в інтернет з пристрою (мобільний чи wi-fi).

Перед першим використанням потрібно налаштування мережевого обладнання, яке Ви можете зробити самостійно або звернувшись до служби техпідтримки Торгсофт® (Контакти).

Щоб спробувати, як працює Мобільний додаток, завантажте його - iTorgsoft на App Store

Будьте в курсі важливих показників і подій у своєму бізнесі!

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором