• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Новини рітейлу: як це пов'язано з програмою Торгсофт?

28.02.2021

Торгсофт новини рітейлу

Важко вести бізнес без автоматизації. Щоб розширятись і збільшувати прибуток, рітейлерам необхідно автоматизувати рутинні завдання і зосередитися на управлінських справах. Програма обліку Торгсофт дозволяє керувати складом, персоналом і клієнтською базою, через аналіз і синхронізацію з системами для бізнесу.

Цитрус

В кінці січня в Києві відкрився найбільший «Цитрус Сервіс», який зайняв 750 кв.м. Особливості: широкий асортимент послуг та інноваційний дизайн. Окрім ремонту техніки компанія пропонує послуги, які не мають аналогів в Україні:

  • Лакофарбові та зварювальні роботи для електротранспорту.
  • Експрес-ремонт (30 хвилин на роботу або ремонт буде безкоштовним).
  • Продаж відновлених гаджетів.

Торгсофт автоматизує і ремонтні послуги, і гарантійне обслуговування.

Цитрус Торгсофт

Епіцентр

Найбільша мережа магазинів розширюється, відкриваючи точки видачі онлайн-замовлень, які знаходяться за межами магазинів. Інформація про це з'явилася в соціальній мережі Facebook, правда публічного підтвердження від представників компанії поки немає. На запит журналістів відповіли, що в країні працює понад двадцять точок.

Епіцентр Цитрус

Якщо ви також володієте торговими точками в різних містах, у Торгсофт є термінальна версія програми. Головна особливість: облікові записи та комп'ютери всіх магазинів (клієнти) з'єднуються в єдину мережу через інтернет і підключаються до головного комп'ютера - сервера, де і зберігається інформація.

Нова пошта

Нова пошта запустила другу чергу Київського інноваційного терміналу, будівництво якого тривало 10 місяців. Його потужності дозволять обробляти до 50000 посилок в годину. Програма Торгсофт синхронізується з Новою поштою, завдяки чому час на відправку товарів скорочено.

Нова пошта Торгсофт

Укрпошта

В Укрпошті диджиталізують 100% послуг. За словами міністра інфраструктури Владислава Криклій, оцифровування заплановано на поточний рік. Також почнуть спорудження п'яти автоматизованих поштових хабів і десять сортувальних центрів.

Додамо, що програма обліку Торгсофт також синхронізується з Укрпоштою. Опція "синхронізація з Укрпоштою дозволяє":

  • Формувати товарно-транспортну накладну (ТТН).
  • Друкувати ярлики для відправлень.
  • Відстежувати стан накладної.

Магазини "біля будинку" набирають обертів

Карантинні обмеження зробили магазини формату "біля дому". Минулого року в Україні відкрито понад 900 продуктових магазинчиків.

Так, у 2020 році формат мінімагазинів почали розвивати великі мережі: Novus відкрив точки під вивіскою "Ми Маркет", Varus - Varus To Go, "Ашан" - "Ашан Pick Up Point". Мережа "Круг" відкрила 117 магазинів і в лютому цього року об'єднала 234 магазини в Києві, області та в Одесі. Відповідно, попит на автоматизацію збільшився в три рази.

Крім розташування поруч з житловими будинками та невеликій площі, відмінна риса формату "біля дому" - скромний асортимент: 1,5-2,5 тисячі товарів. У супермаркеті - 5-7 тисяч, гіпермаркетах (наприклад в Ашані) - до 40 тисяч. Про управління асортиментом товарів докладніше читайте в статті Торгсофт.

Продажі на День Валентина у Фокстроті

У Фокстроті розповіли, що українці купували 13 і 14 лютого. Перше місце за кількістю проданих одиниць займають електрогрилі. За два дні кількість покупок виросла на 183%. Друге місце стабільно займають товари догляду для жінок: стайлери, фени, епілятори, продажі яких зросли у два з половиною рази. За ними - порохотяги (+ 136%), швейні машинки (+ 112%), які довгий час залишалися в тіні, і соковичавлювачі. Шосте місце залишилося за домашніми аудіосистемами, попит на які пояснюється регулярними карантинними обмеженнями.

Фокстрот Торгсофт

Удвічі збільшилися продажі переносних пристроїв (фітнес-браслети, смарт годинники) та навушників, які традиційно купують до свят. 10-ку закривають категорії кавоварок та смартфонів. У цій групі приріст за два дні становив + 107%, в інших групах переносних пристроїв + 106%, планшетів + ​​160%. Магазинам техніки важливо вчасно розпродавати залишки, що втрачають актуальність з виходом вдосконалених моделей.

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором