• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Будь-яка додаткова опція Торгсофт безкоштовно на 30 днів

27.10.2020

Програмне забезпечення - складний продукт. Програму не можна "приміряти" та одразу визначити, підходить вона чи ні. Зазвичай це стає причиною побоювань при виборі програми обліку товару.

У Торгсофт кожен підприємець може протягом 30 днів безкоштовно використовувати програму обліку. Для цього завантажте демоверсію на сайті, встановіть її та активуйте потрібні додаткові опції.
30 днів цілком достатньо, аби розібратися, як працює програма та додаткові опції, чи підходить програма вашому бізнесу.
Після 30 днів роботи у демо-режимі інформація в програмі зберігається.

Тестуйте додаткові опції Торгсофт безкоштовно

Якщо у вас вже є комерційна Ліцензія Торгсофт, ви можете активувати додаткові опції та працювати з ними безкоштовно протягом 30 днів. Винятком є ​​опція "Видалення статистик закритих періодів", тому що видалити інформацію можна лише один раз :)


Хочете спробувати відправляти листи клієнтам за допомогою Масової розсилки sms та e-mail? Або порівняти зручність роботи Програмного РРО у порівнянні зі звичайним фіскальним реєстратором?

Для безкоштовного тестування опції, зайдіть в Торгсофт, пункт меню Налаштування - Список додаткових опцій. Оберіть потрібні опції та натисніть на «Активувати на 30 днів». Перезавантажте програму й користуйтеся розширеним функціоналом програми Торгсофт.

Налаштувати опцію можна самостійно: в Інструкції користувача є докладний опис налаштування кожної функції програми Торгсофт. По роботі більшості опцій ми записали відеоуроки.

Якщо ви не хочете витрачати час та заглиблюватися в технічні нюанси - замовте консультацію та індивідуальне налаштування будь-якої опції в техпідтримці Торгсофт. За годину наша техпідтримка здатна зробити дуже багато :)

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором