• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Відпускний сезон - найкращий час для автоматизації магазина!

12.07.2019

Як Ви знаєте, співробітники Торгсофт завжди готові допомогти в налаштуванні і установці. І ось, зовсім недавно, ми займалися установкою, налаштуванням і навчанням у Миколи, власника кількох магазинів розвиваючих іграшок з міста Гайворон. Кожного разу, відвідуючи нових клієнтів, ми цікавимося, що їх спонукало на покупку програми обліку товарів Торгсофт, звідки вони дізналися про нас і чи задоволені наданими послугами. Ось, про що повідав Микола у відповідь на наші запитання.

Він розповів про те, що давно цікавився автоматизацією своїх магазинів, прочитав купу відгуків про різних програмах і в кінці-кінців, зупинився на Торгсофт за порадою знайомих. Але купувати відразу не став: і часу не вистачало (ще був тоді напередодні свят, відпочинку!), І ціна «кусалась», і ... і ще маса інших причин. Микола періодично відвідував наш (сайт), щоб дізнатися, що нового з'явилося за цей час, якось підійшов до нашого стенду на виставці, але з автоматизацією магазинів не поспішав.

З початку травня потік клієнтів в його магазині стало менше (свята, шашлики в лісі і картопля на городі), у Миколи з'явився вільний час, і він зателефонував до відділу продажів Торгсофт (Контакти), дізнався, що, де і за скільки, і, не відкладаючи в довгий ящик, все ж зважився на покупку. Він дізнався, що для переходу на електронну систему обліку не потрібно закривати магазин - все проводиться без відриву від продажів, в режимі онлайн, так би мовити. І, якщо раніше Миколу лякала вартість автоматизації, то тепер він був приємно здивований, дізнавшись про те, що обладнання можна вибрати на будь-який смак і гаманець, а куплене згодом додаткове обладнання можна легко підключити до вже існуючої системи.

Зараз наш клієнт задоволений, із задоволенням використовує Торгсофт і дивується, як це він раніше не встановив програму - адже облік за допомогою Торгсофт набагато простіше і зручніше, ніж в зошиті!

Мораль цієї історії, наступна: якщо вже так сталося, що з нагоди відпускного сезону ваш магазин покупці не відвідують - витратьте вільний час на автоматизацію свого магазину! Ваші зусилля окупляться точно, адже за допомогою Торгсофт можна не тільки вести облік товарів і контролювати продавців, а й залучати нових клієнтів!

Звертайтеся до нас прямо зараз (Контакти) і результат від впровадження Торгсофт не змусить себе довго чекати!

Торгсофт в магазині - це вигідно!

 

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором