• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Протокол дій користувачів

16.03.2017

   Будь-якому власникові бізнесу хочеться, щоб при прийманню на роботу його співробітники працювали чесно і добре виконували свої обов'язки. У програмі Торгсофт можна переглянути дії та події всіх користувачів програми за певний період. Всі дії можна буде вивантажити в Ексель. У разі виникнення спірної ситуації або допущення якоїсь помилки вашим співробітником в програмі Торгсофт під Господарем зможете побачити, що робив і натискав співробітник в той момент часу. Для цього потрібно зайти в "Файл" - "Протокол дій користувачів", задати період, відібрати по фільтрах: тип події, вибрати користувача, вказати зміст і натиснути кнопку "Оновити".

Лог дій користувачів | Торгсофт

     

У Протоколі дії користувачів бувають такі типи подій, які можна відібрати по фільтрах:

  • Дія. Сюди можна віднести здачу виручки, сканування штрихкоду, прихід товару, реалізація, друк етикеток, друк товарною накладною, створення повернення, перегляду стану складу, вибір клієнта, інкасація, зміна відпускної ціни, зміна параметрів приходу і т.д.
  • Інформація. Тут можна переглянути повідомлення, які мають відношення до відкриття періоду, включення багато строкового вибору, розрахунку собівартості, за рахунком створення видаткова накладна, немає інформації про касу з вибором її під користувачем, при зміні пароля і т.д.
  • Підтвердження. Тут відображаються всі повідомлення, які вимагають згоду користувача, наприклад, закриття програми, відкрити відомість інвентаризації, роздрукувати будь-який документ. Підтвердження, або скасування події відобразиться в протоколі.
  • Попередження. Сюди можна віднести товар, якого недостатньо на складі, неоплачені реалізації клієнтів, винос ярликів, в яких паролі не збігаються, відсутність штрихкоду. Будь-який запис, яка не задовольняє вимогам пошуку і так далі.
  • Помилка. Такий тип події відображає інформацію, в якій сталася якась помилка. Наприклад, не можна видалити товар, за яким були руху, не знайдено шлях до фотографій або документу при експорті, товар не знайдено при реалізації, не заповнено поле з АРI ключем при заповненні об'єкта синхронізації з інтернет-магазином або настройки нової пошти та т.д.

    У Протоколі дії користувачів будь-які зміни заборонені, тому у ваших співробітників, у яких є доступ, крім як переглянути нічого зробити не зможуть. Вся інформація зберігається всередині в базі даних, в коді програми.

      З програмою Торгсофт ви зможете провести аналіз роботи своїх співробітників і в разі конфліктної ситуації, вжити всіх необхідних заходів. Аналізуючи помилки вчорашнього дня, ми тим самим вчимося уникати помилок сьогодні та завтра.

 

Торгсофт бажає вам вірних співробітників, чесних партнерів і зважених рішень!

16.03.2017

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором