• Від місця на ринку до магазину

 • -

 • Від магазину до торговельної мережі

 • -

 • Від торгівлі до виробництва

Чи працює ефективно ваш інтернет-магазин?

15.02.2019

Боротьба за клієнта. Як впливає рівень обслуговування на ваш прибуток?

Часи, коли лише наявність інтернет-магазину приваблювала нових клієнтів, давно пройшли. Зараз онлайн-майданчики є практично у будь-якого бізнесу і цим нікого не здивуєш.

У сучасних реаліях потрібно докласти багато зусиль, щоб покупець вибрав саме ваш магазин. Це справедливо для будь-якої ніші. Через надлишок пропозицій, клієнти дуже строго оцінюють якість сервісу і не прощають навіть найдрібніші промахи. Тому важливо вивести рівень обслуговування саме на той рівень, який очікує покупець.

Якщо клієнт задоволений - він повторно звернутися в ваш інтернет-магазин, або розповість про нього знайомим і друзям. Саме тому в першу чергу потрібно думати про його лояльність та задоволеність.


Основні проблеми інтернет-магазинів, через які немає бажання купувати щось знову, клієнти називають такі:

 • менеджер не передзвонив відразу після замовлення
 • довго підтверджували оплату по карті
 • посилку забули відправити, плутали адресу
 • не повідомили про статус посилки

Що пропонує Торгсофт?

Багато інтернет-магазинів приймають оплату на картки. При цьому покупець повинен дочекатися підтвердження, що його переказ успішно прийшов на картку. Іноді це сильно гальмує процес.

А як ваші менеджери підтверджують оплату за замовленнями? Вони повинні звернутися до вас, або у них є повний доступ до вашого особистого кабінету Приват24 з усіма рухами грошових коштів.

Ні перше ні друге не є вдалим рішенням, на жаль.

Якщо кожну оплату підтверджуєте особисто ви або бухгалтер, то ваш магазин вразливий. Ситуації, коли у бухгалтера вихідний і клієнтові не відправлять оплачену посилку ще 1-2 дні без підтвердження оплати, неприпустимі! Повірте, клієнти не задоволені таким обслуговуванням, хоча в більшості випадків промовчать.

Але такі покупці не повернуться до вашого інтернет-магазину!

З іншого боку, дати менеджерам повний доступ до особистого рахунку - порушення всіх принципів безпеки та відкриває можливість для махінацій.

Спеціально для інтернет-магазинів у нас є розв'язання цієї проблеми!

Банківські виписки по рахунках Приват24корисний інструмент для менеджерів. Вони зможуть переглядати та підтверджувати оплати, не виходячи з Торгсофт! При цьому ви самі вирішуєте, яку інформацію можуть бачити продавці: прихід коштів або витрата. І головне: це повністю безпечно!

Друга глобальна проблема інтернет-магазинів - це людський фактор.

Не дарма зараз все намагаються автоматизувати! Менеджерам дуже складно тримати в голові велику кількість інформації:

 • вони часто плутають замовлення
 • забувають адреси для доставки
 • просто не відправляють вже оплачені покупки

Розв'язання цієї проблеми дуже просте - мінімізувати людський фактор. Багато власників інтернет-магазинів вже оцінили переваги додаткової опції Синхронізація з Новою Поштою. Завдяки їй відправляти та відстежувати замовлення клієнтів набагато зручніше і все можна робити в програмі Торгсофт. Програма сама запам'ятовує адреси отримувачів, відстежує статуси посилок, формує ТТН. Можна навіть налаштувати автоматичне посилання клієнту номера його накладної (при активованої опції Масова розсилка SMS і e-mail).

Покращуйте рівень вашого сервісу вже зараз разом з нами! За більш детальною інформацією звертайтесь до відділу замовлень.

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором