• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Як застосувати знижку ювілейному клієнту у вашому магазині

21.11.2019

Яку знижку застосувати у магазині?

Ми не втомимося повторювати, наскільки важливо завойовувати та утримувати довіру клієнтів, викликати у них позитивні емоції та підтримувати добрі стосунки!

Програма для торгівлі Торгсофт володіє масою корисних можливостей, які допомагають утримати лояльність покупців на належному рівні.

Серед усіх відомих методів залучення клієнтів найкраще діють знижки у всіх можливих варіаціях. Кожен покупець розуміє, що знижка - це реальна можливість заощадити. На ділі це далеко не завжди відповідає дійсності, але зараз мова не про це, - слово «Знижка» чарівним чином діє на уми покупців.

І спеціально для тих, хто хоче урізноманітнити систему знижок в своєму магазині, була розроблена опція Знижка ювілейному клієнту.

Вона дозволить зробити покупки в магазині більш захоплюючими, з елементами лотереї.

Суть її полягає в тому, що за вказаною вами періодичністю буде випадати реалізація, яка буде вважатися ювілейною та супроводжуватися додатковою знижкою.

Детальніше про можливості даної опції дивіться у нашому відеоуроці. Дана опція вже входить до функціоналу ліцензій Ультра та Термінал.

Як налаштувати опцію

Заходимо в пункт головного меню Маркетинг - Знижка ювілейному клієнту. При натисканні на кнопку Додати Скидка юбилейному клиенту - кнопка Добавить відкриється вікно Знижка ювілейному клієнту (Мал. 1).

 Окно Скидка юбилейному клиенту

Мал. 1

У вікні зі списку обираємо Центр обліку, до якого буде застосовуватися знижка. Введіть Номер реалізації - наприклад, введене число "50" буде означати, що кожному 50-ому клієнту в зазначеному центрі обліку буде надаватися знижка на весь товар в чеку. Розмір знижки необхідно вказати в полі Знижка, % (наприклад 20%). Після того, як натиснули кнопку Записати, з'явиться відповідний рядок у вікні Знижка ювілейному клієнту з Номером реалізації, Знижкою та Центром обліку (Мал. 2).

Окно Скидка юбилейному клиенту 

Мал. 2

Також в цьому вікні є фільтр по Центру обліку. При виборі зі списку певного Центру обліку будуть відображатися знижки, які стосуються тільки до обраного Центру обліку. Якщо поставити галочку біля Використовувати знижку ювілейному клієнту в реалізації, знижка почне діяти. Для того, щоб перестала діяти Знижка ювілейному клієнту, зніміть галочку.

Є можливість Змінювати Скидка юбилейному клиенту - кнопка Изменить, або Видалити Скидка юбилейному клиенту - кнопка Удалить існуючий запис, вибравши його зі списку.

При здійсненні ювілейної реалізації продавець побачить повідомлення (Мал. 3).

Скидка юбилейному клиенту - Оповещение о скидке 

Мал. 3

Ця функція зробить процес здійснення покупок більш цікавою, приверне клієнтів та підвищить їх лояльність.

Залучайте клієнтів разом з Торгсофт!

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором