• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Облік в магазинах весільних та вечірніх суконь

27.05.2019

Кінець весни та літо - один з найбільш "гарячих" періодів для магазинів, які торгують весільними та вечірніми сукнями. Розробники Торгсофт передбачили в програмі обліку функції, покликані полегшити та зробити ефективнішими бізнес-процеси, властиві саме таким магазинам.

Облік по розмірах та ростовках

В Торгсофт давно та успішно реалізована ця можливість. В програмі потрібно створити розмірні ряди, які використовуються у вашій практиці. Після цього досить просто і швидко працювати з продукцією: створити прихід, роздрукувати етикетки, переміщати, відстежувати наявність на інших точках, аналізувати продажі та попит на конкретні розміри. До будь-якого товару ви можете прикріпити одну або кілька фотографій, щоб простіше орієнтуватися в асортименті.

Передзамовлення

Якщо покупниця вибрала якусь сукню з каталогу, Ви можете оформити попереднє замовлення в програмі, прийняти заставу і, згодом, решту суми.

Замовлення клієнта на виріб

У деяких магазинах продаються сукні власного виробництва, і покупцям надається можливість замовити індивідуальний пошив. Однойменна функція полегшить прийом, здійснення і видачу замовлення.

Акції та спецпропозиції

В Торгсофт реалізований потужний арсенал для створення всіляких акцій. Наприклад, ви можете організувати розпродаж минулої колекції або дати знижку при покупці всіх товарів для образу (плаття + рукавички + туфлі зі знижкою 20%), вручити відвідувачам стенду на виставці промо-код зі знижкою і багато іншого. Тому, які акції можна впровадити за допомогою Торгсофт, присвячена ця стаття.

Прокат товарів

Часто в магазинах вечірніх і весільних суконь надається послуга оренди товару на певний термін. Детальніше ознайомитися з функціоналом цієї опції ви можете у статті.

Облік послуг

У Вашому магазині є швачка, яка допомагає "підігнати" сукню по росту і фігурі клієнтки? За допомогою Торгсофт можна врахувати її роботу і додати до вартості ціну таких послуг.

Можливість внесення витрат

Якщо Ви здаєте сукні в оренду, то, можливо, користуєтеся послугами хімчистки або ательє після отримання товару від клієнта. Витрати на ці послуги ви завжди можете внести в програму, щоб інформація про рух коштів в аналізованих періодах була максимально точна.

Приведи друга

За допомогою цього інструмента, ви зможете мотивувати своїх клієнтів і залучати з їхньою допомогою нових покупців. Детальніше про нього читайте в статті. 

Масова розсилка SMS і e-mail

Ця додаткова опція дасть вам можливість нагадати про себе, розповісти про привабливі акції та залучити покупців до свого магазину. Як працює ця функція, читайте тут. 

Аналітика

Торгсофт володіє значним арсеналом звітів і аналізів діяльності магазину. Так, крім стандартних товарного звіту і по касі за день, ви зможете дізнатися про продаваність конкретних розмірів, наявність, націнку і залишки конкретних моделей, проаналізувати реалізації за минулі сезони, дізнатися, які моделі залежалися (і дати на них хорошу знижку, наприклад), перевірити, хто з клієнтів купує у вас найбільше і запропонувати йому вигідніші умови та багато іншого.

В цій статті ми спробували розповісти вам про найкорисніші можливості для Вашого магазину. Однак прочитати - одне, а спробувати самому - зовсім інше! Пропонуємо оцінити функціонал Торгсофт безкоштовно протягом 30 днів - завантажте демоверсію програми.

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором