• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Облік замовлень товару на виставці

23.05.2018

Збір замовлень в умовах виставки - дуже трудомісткий процес, як для стендистів, так і для закупника: потрібно переглянути колекцію, вибрати моделі, визначиться з кольорами та розмірами, а потім ще заповнити бланки та виписати документи.

У програмі Торгсофт створений спеціальний режим роботи, який спрощує збір замовлення на виставці, і автоматично формує документи для постачальника і покупця: вже заповнені бланки замовлення і рахунок на оплату.

Збираємо замовлення на виставці.

Працює все просто: закупник відбирає моделі, колір і розмір, сканує штрихкод на зразках продукції:

 

Программа готова сканировать штрих-код товара

 

Найзручніше для цього використовувати бездротовий сканер штрихкодів, який дозволяє вільно переміщатися на стенді. Втім, вносити товар в замовлення можна і за допомогою артикулу обраної моделі.

 

Сформоване замовлення друкується на бланку

Зверніть увагу: замовлення сформований з розбивкою по брендах (часто гуртові компанії представляють продукцію кількох виробників). Далі йде детальний склад замовлення по кожній торговельній марці: артикул, модель, колір, замовлена кількість кожного розміру і всього, ціна за одиницю і загальна сума закупівлі:

Заполненный бланк заказа с разбивкой по брендам, моделям, размерам, цветам

 

Закупник може внести передоплату на зроблене замовлення - це фіксується в програмі:

Рис.2. Заказ сформирован. Вносим предоплату

Для клієнта друкується рахунок, в якому міститься перелік відібраних моделей, кольорів і розмірів, сума закупівлі:

Счет для заказчика коллекции

Замовлення обробляються виробником (дистриб'ютором).

За підсумками виставки всі зібрані замовлення натисканням однієї кнопки зводяться в один звіт - для передачі оптовому постачальнику або виробнику. У ньому, аналогічно до бланка замовлення, по кожному бренду вказується: артикул товару, колір, кількість кожного розміру, кількість кожного артикулу і загальна кількість замовлення даної торгової марки.

Ця функція доступна в базовій версії програми Торгсофт в режимі "Торгівля з випискою рахунку" -> Друк з розмірним рядом.

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором