• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Налаштування унікального зовнішнього вигляду чека

30.03.2019

У практиці маркетингу існує правило семи торкань. Говорить воно приблизно наступне: найчастіше клієнт приймає рішення про покупку приблизно на 7-8 торкання з вашою компанією. Що може вважатися киснем? Дотик - це смс від імені вашого магазину, вивіска, спілкування з продавцем, буклет, етикетка, чек і багато іншого.

Можливо, ви скажете, що чек клієнт бачить вже після того, як купив товар. Так і є, але, без сумніву, ваша мета - зробити випадково прийшов клієнта своїм постійним? А чек - це не просто папірець з переліком купленого, штрихкод і сумою - це повноцінний рекламний носій! Тут ви зможете розмістити свій логотип, слоган, інформацію про акції, системі знижок та інше.

У програмі для торгівлі Торгсофт є можливість розміщення зображень і інформації на чеку. Якщо ви хочете піти від стандартних шаблонів, виділитися на тлі своїх конкурентів і привернути увагу клієнтів - зверніться до служби технічної підтримки.

Наші фахівці день у день борються за увагу ваших клієнтів, за безперебійність роботи вашої системи та за ваш спокій. Кожен день нам доводиться створювати все нові та нові шаблони чеків і етикеток.

Наприклад, ось такі чеки створюють співробітники Торгсофт:

Чек с помощью Торгсофт Чек с помощью Торгсофт

                                     (ширина чек-стрічки - 80 мм)                                     (ширина чек-стрічки - 57 мм)                    

І не тільки такі - чек може виглядати зовсім по-різному, все залежить від ваших цілей і побажань. Зверніться до відділу технічної допомоги прямо зараз і вже завтра в руках у ваших клієнтів будуть красуватися зовсім інші, більш помітні та привабливі чеки! Дізнатися контакти служби техпідтримки.

На закінчення хотілося б сказати, що з безлічі таких маленьких фрагментів мозаїки, як чек, і складається ваш імідж в очах клієнта, його ставлення до вас, формується бажання прийти до вас за покупками знову і знову!

Торгсофт бажає вам завжди виглядати привабливо в очах клієнтів!

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором