• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Як в Торгсофт додати додаткові характеристики товару?

17.02.2016

Одна з переваг Торгсофт - це гнучкість. Наша програма обліку товарів універсальна, підходить практично для будь-якого магазину, і, при цьому, кожен вид торгівлі знайде корисні можливості для себе. Ми прагнемо розширювати їх список, роблячи програму ще зручнішою.

Величезним кроком вперед в цьому напрямку стала поява Динамічних характеристик товару в версії 9.3.0. Завдяки їм ви зможете не тільки вибрати з уже наявних параметрів, а й створити свої унікальні значення. Наприклад, для ювелірних виробів можна додати характеристики проба, вставка, плетіння; для смартфонів - кількість SIM-карт, ємність акумулятора, пам'ять, кількість ядер, кількість мегапікселів для основної та фронтальної камери; для велосипедів - розмір рами, діаметр коліс, клас (дитячий, міський, гірський, шосейний, складаний ...), тип гальм, кількість швидкостей і т. п. Тобто ви можете внести будь-які значення, за якими класифікується товар саме у вашому магазині, для відображення важливих вторинних характеристик, для яких раніше не були передбачені окремі поля, зручного пошуку і більшої персоналізації програми під себе.

В чому плюси Динамічних характеристик товару?

• Можливість більш повного опису товару.
• Проста і швидка орієнтація в списку всієї продукції.
• Гнучкість і «підстроювання» системи під свої потреби.
• Можливість зручної фільтрації товарів.

Як працюють?

Ви можете створити або змінити Динамічні характеристики для своїх товарів у Виді товару або картці товару. При цьому заповнюється назва, тип даних, підказка (якщо потрібна), також є можливість групувати показники в окремі категорії (наприклад, Рюкзаки або Смартфони), щоб не губитися в безлічі критеріїв.

Ви зможете додати додаткові параметри в шаблон етикетки, налаштувати відображення колонок з додатковими параметрами і зручні фільтри за ними на формах Прихід, Реалізація, Стан складу, Внутрішня передача і багатьох інших, де є перелік товарів.

В одному з наступних оновлень також з'явиться можливість вивантажувати Динамічні характеристики в інтернет-магазин.

Наразі розвиток цього функціоналу є одним з перспективних напрямків в нашій компанії. Тому якщо у вас з'являться пропозиції щодо його доопрацювання, відправте, будь ласка, їх на пошту ts@torgsoft.ua. Будемо вдячні!

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором