• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Як швидко робити прихід товару з розмірами

07.07.2019

Даний режим програми Торгсофт дозволяє швидко оприходувати весь розмірний ряд моделі товару (якщо ціна на всі розміри у вас не змінюється). Особливо це актуально для магазинів одягу та взуття.

Вказавши один раз ростовку колекції виробника, програма завантажить весь розмірний ряд у зазначеній вами кількості. Таким чином, облік приходу товару йде набагато швидше.

Облік розмірів одягу і взуття

Ця можливість безкоштовно доступна починаючи з версії Торгсофт 7.6.4.

У нових версіях з'явилася можливість прибуткування всього розмірного ряду одночасно.

Як оприбуткувати товар з розмірами Ви можете подивитися на ВІДЕО або почитати інструкцію нижче:

  

 

Щоб скористатися даним режимом, зайдіть в пункт головного меню Документ - Прихід товару. Створюємо нову прихідну накладну: заповнюємо постачальника і валюту закупівлі (дата і номер прихідної накладної підтягуються автоматично). Додаємо товар: вибираємо Вид товару з «дерева» (номенклатури) товарів. Тепер вибираємо зі списку (або створюємо нового) Виробника товару. Нагадаємо, що каталог виробників ділиться на підкаталоги Колекцій або Брендів даного виробника. Це дуже зручно, оскільки дозволяє вам вести облік складу в розрізах брендів, лінійок і сезонних колекцій торгової марки.

Тепер, увага! Ви можете прописати лінійку розмірів (ростовку) для кожного виробника або для кожної його колекції. Відзначте галочку Використовувати розмірний ряд моделі і вкажіть які розміри беруть участь в даній колекції, як показано на малюнку.

Учет размеров

Зверніть увагу, що розміри можуть бути в числовому, буквеному або буквено-числовому відображенні: 35-40, XS-XXL або 1С - 4D. І вказати їх потрібно 1 раз.

Учет товара по размерам

В результаті, при приході товару ви побачите наступну форму:

В результаті ваша прибуткова накладна виглядає так:

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором