• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Як швидко робити прихід товару з розмірами

07.07.2019

Даний режим програми Торгсофт дозволяє швидко оприходувати весь розмірний ряд моделі товару (якщо ціна на всі розміри у вас не змінюється). Особливо це актуально для магазинів одягу та взуття.

Вказавши один раз ростовку колекції виробника, програма завантажить весь розмірний ряд у зазначеній вами кількості. Таким чином, облік приходу товару йде набагато швидше.

Облік розмірів одягу і взуття

Ця можливість безкоштовно доступна починаючи з версії Торгсофт 7.6.4.

У нових версіях з'явилася можливість прибуткування всього розмірного ряду одночасно.

Як оприбуткувати товар з розмірами Ви можете подивитися на ВІДЕО або почитати інструкцію нижче:

  

 

Щоб скористатися даним режимом, зайдіть в пункт головного меню Документ - Прихід товару. Створюємо нову прихідну накладну: заповнюємо постачальника і валюту закупівлі (дата і номер прихідної накладної підтягуються автоматично). Додаємо товар: вибираємо Вид товару з «дерева» (номенклатури) товарів. Тепер вибираємо зі списку (або створюємо нового) Виробника товару. Нагадаємо, що каталог виробників ділиться на підкаталоги Колекцій або Брендів даного виробника. Це дуже зручно, оскільки дозволяє вам вести облік складу в розрізах брендів, лінійок і сезонних колекцій торгової марки.

Тепер, увага! Ви можете прописати лінійку розмірів (ростовку) для кожного виробника або для кожної його колекції. Відзначте галочку Використовувати розмірний ряд моделі і вкажіть які розміри беруть участь в даній колекції, як показано на малюнку.

Учет размеров

Зверніть увагу, що розміри можуть бути в числовому, буквеному або буквено-числовому відображенні: 35-40, XS-XXL або 1С - 4D. І вказати їх потрібно 1 раз.

Учет товара по размерам

В результаті, при приході товару ви побачите наступну форму:

В результаті ваша прибуткова накладна виглядає так:

Юля
13-09-2022 в 12:31:28

Доброго дня. Підкажіть, будь-ласка, чому в останнній версії програми не має можливості зразу додати весь розмірний ряд, доводиться кожен розмір додавати окремо, що займає багато часу. На етикетці весь розмірний ряд не роздруковується. Заздалегідь дякую

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором