• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Як оформити безліміт на бар

15.11.2020

Безліміт на бар в Україні

Для залучення клієнтів, заклади придумують різні акції, спецпропозиції й інші хитрощі, аби виділитися серед конкурентів. Одним з таких способів виділитися, є безлімітний бар. Його суть полягає в тому, що клієнт приходить в бар, кафе або ресторан і купує абонемент на безлімітний алкоголь і закуски. У цій статті розповімо, як організувати таку роботу.

Вимоги до закладу з безлімітним баром

Якщо ви вирішили залучати клієнтів у ваш заклад за допомогою безлімітного бару, вам варто знати, що така діяльність буде вважатися реалізацією алкогольних напоїв в роздріб.

Виходячи з цього, потрібно дотримуватися відповідних правил:

  • торгувати алкоголем на розлив, з умовою розпивання на місці, можуть тільки заклади ресторанного господарства (фабрики-кухні, ресторани, кафе, бари, їдальні, закусочні, буфети, і т.д.);
  • у вас повинен бути зареєстрований КВЕД 56.10 - 56.30;
  • заклад має бути облаштовано належним чином: повинна бути вивіска з назвою, класом закладу, режимом роботи, тощо;
  • необхідна ліцензія на продаж алкоголю і РРО.

Ліцензія на продаж алкоголю

Перш ніж продавати алкоголь, вам потрібно отримати відповідну ліцензію. Без ліцензії можна розливати тільки столові вина.

Для отримання ліцензії на алкоголь вам потрібно подати заяву в Центр обслуговування платників податків або до Головного управління ДПСУ в Києві та областях. Разом із заявою подається квитанція про сплату ¼ частини встановленої річної плати за ліцензію.

У заяві необхідно вказувати всі РРО які будете використовувати, а при оплаті ліцензії необхідно оплачувати за кожен РРО. Вартість ліцензії - 8000 гривень (за кожний РРО) якщо ваш заклад знаходиться в місті та 500 гривень (за кожний РРО), якщо ваш заклад знаходиться в селі або селищі.

Ліцензія видається на рік, через 10 днів після подачі заяви.

Зверніть увагу! Роздрібний продаж алкоголю обкладається "роздрібним" 5% акцизом. Це означає, що крім отримання ліцензії на продаж алкоголю, вам потрібно буде зареєструватися в податковій за вашим місцем знаходження, платником акцизного податку та надалі подавати Декларацію акцизного податку та сплачувати його до бюджету.

Мінімальні ціни на алкоголь

При продажу алкоголю, варто пам'ятати, що є мінімально встановлені ціни, нижче яких не можна продавати. Розмір таких цін прописаний в Постанові № 957 від 30.10.2008 року.

Якщо торгувати алкоголем за цінами нижче мінімальних, то вам загрожує штраф в розмірі 100% вартості отриманої партії товару, розрахованої від мінімальної ціни, але не менше 10 тисяч гривень.

Оплата через РРО

Якщо в ресторані торгують алкоголем, тоді питання: застосовувати РРО чи ні відпадає саме собою, оскільки його застосування обов'язково. Ніякий РРО імунітет тут не діє. Є торгівля алкоголем - є РРО.

Повернемося до теми статті, як продавати безлімітний алкоголь і проводити таку оплату через РРО? При звичайній торгівлі алкоголем, ніяких проблем не виникає, людина замовила конкретний напій, його продаж ви відбили в чеку. А ось з продажем алкоголю за абонементом складніше, оскільки ви заздалегідь не знаєте, що замовить клієнт, адже він може протягом вечора замовити різні напої, а сума, яку він заплатив мінятися не буде.

Отже, прямих роз'яснень від податкової на тему оформлення чека РРО при купівлі абонемента на алкоголь немає, тому радимо дотримуватися загальних правил оформлення чека.

Оскільки клієнт купує абонемент на бар на початку замовлення, чек РРО слід вибивати в момент отримання грошей, тобто до того, як клієнт зробить замовлення. Саме в цей момент відбувається розрахункова операція.

Оскільки ви заздалегідь не знаєте, які напої буде замовляти клієнт, слід в найменуванні товару вказати "безлімітний абонемент на споживання алкоголю". Такий продаж схожий на продаж подарункових сертифікатів.

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором