• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Чи можна надрукувати копію фіскального чека?

30.03.2021

Нас часто запитують, як зробити копію фіскального чека?

Як зробити копію фіскального чека

Як зробити дублікат фіскального чека

Пояснення від податкової

"Друк дубліката фіскального касового чека при його втраті функціями РРО та нормами чинного законодавства не передбачено, оскільки при друкуванні Z-звіту відбувається занулення регістрів денних підсумків оперативної пам'яті та такий звіт містить підсумки розрахункових операцій за реалізовані товари (надані послуги) за кожним зазначеним кодом з моменту програмування товару (послуги) із зазначенням його найменування, реалізованої кількості, літерного позначення ставки ПДВ і загальний підсумок розрахункових операцій за реалізовані товари (надані послуги). "

Перекладаємо

Ні.
Якщо у вас стоїть звичайний фіскальний реєстратор, то повторно надрукувати фіскальний чек не можна.
Фіскальні чеки друкуються один раз, тому що інформація по нім відправляється в податкову. При повторному друці інформація про продаж буде дублюватися, що спричинить умовне збільшення обороту торгівлі магазину.

Так.
Якщо ви використовуєте програмний РРО від Торгсофт. Другу копію чека можна надрукувати додатково на звичайному або нефіскальному принтері.

Як зробити копію фіскального чека у Торгсофт

Як роздрукувати дублікат фіскального чека в Торгсофт

В оновленні Торгсофт 2020.6.1 для пРРО в режимі "Аналітика з програмного РРО" реалізована можливість зробити скільки завгодно копій чека і роздрукувати їх на принтері, або відправити у повідомленні клієнту. Ці чеки не будуть відправлятися в фіскальну службу.

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором