• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Нові рахунки для ЄСВ з 1 січня 2021 року

30.12.2020

Оплата ЄСВ в Україні у 2021 році Торгсофт

З 1 січня 2021 року Державне казначейство оновлює рахунки для сплати єдиного соціального внеску (ЄСВ). Усі кошти, які будуть надходити після 1 січня  на старі рахунки будуть повертатися платникам, як нез'ясовані надходження.

Зверніть увагу! Реквізити для сплати ЄВС, які містить електронний кабінет платника податків, зазвичай оновлюється з затримкою, тому для коректної сплати ЄСВ та інших податків та зборів на початку року, краще звертатись за уточненнями до територіальної ДПС.

Для кожної області передбачено чотири рахунки для сплати ЄСВ. Аби обрати рахунок, який підходить вам, зверніть увагу на останній стовпець таблиці, у якому зазначено відповідний символ: 201, 202, 203, 204.

201 - Єдиний внесок, нарахований роботодавцями на суми: заробітної плати; винагороди за договорами ЦПХ ; допомоги по тимчасовій непрацездатності, допомоги у зв'язку з вагітністю та пологами.
202 - Єдиний внесок, нарахований на суми грошового забезпечення військовослужбовців.
203 - Єдиний внесок, нарахований на суми грошового забезпечення батьків-вихователів у системі загальнообов'язкового пенсійного страхування.
204 - Єдиний внесок  для фізичних осіб - підприємців, у т.ч.  які обрали спрощену систему оподаткування та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність.

Нагадаємо. При сплаті ЄСВ поле “Призначення платежу” повинно заповнюватися наступним чином:

Службовий код
Код виду сплати
Код за ЄДРПОУ  платника, який здійснює сплату Роз'яснювальна інформація про призначення платежу Не заповнюється Не заповнюється Не заповнюється
* ;101 ;код за ЄДРПОУ ; сплата єдиного внеску ; ; ;

Ирина
19-01-2021 в 12:28:15
Спасибо большое.Все очень понятно.

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором