• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

15 років Торгсофт

17.05.2020

15 років автоматизації пліч-о-пліч з підприємцями

15 років минуло з моменту створення нашого проєкту. У зв'язку з цією подією мені, як засновнику та керівнику, у першу чергу хочеться подякувати нашим першим клієнтам. Завдяки їх оптимізму, позитиву та успішному досвіду ведення бізнесу став можливий проєкт під назвою Торгсофт. Підприємці з Харкова, Каховки та Херсона першими повірили в цей проєкт та не помилилися. Дякую їм.

Трикутник цих міст став джерелом знань та натхнення, змушував багато переміщуватися, спілкуватися, виправляти, програмувати та впроваджувати. Саме у той період у відрядженні, десь на верхній полиці плацкартного вагона з'явилося слово "Торгсофт".
15 років Торгсофт
До Торгсофт у мене був багаторічний досвід роботи з великими підприємствами та їх нескінченною бюрократією при впровадженні проєктів.

У Торгсофт ми почали працювати абсолютно з іншими, мотивованими людьми - підприємцями, націленими на результат та успіх. Це був як ковток свіжого повітря та не могло не подобатися.

Підприємці точно знають чого хочуть та як цього досягти. Наші перші клієнти з нетерпінням чекали кожне доопрацювання та використовували свої ж ідеї, реалізовані у програмі. Я бачив, як програма приносила власникам бізнесів легкість в керуванні магазином та значну економію часу, звільняючи творчу енергію, яку підприємці одразу направляли на розвиток своєї справи.

Реклами на той момент не було. Були лише рекомендації.
Після перших успіхів з'явилася друга хвиля клієнтів: Феодосія, Дніпро, Запоріжжя, Одеса, Кременчук. З цими клієнтами ми співпрацюємо до сих пір.

Кожне впровадження приносило багато відряджень, спілкування, досвіду та позитиву. Через деякий час, після початку роботи з програмою Торгсофт, ми знову приїжджали до клієнтів. Зазвичай приводом служило відкриття нового магазину, найчастіше другого. Головною нагородою для мене було чути, що саме автоматизація та новий формат роботи з програмою дозволили їм вивільнити час для розвитку.

У той час мене, як розробника, часто запитували "а не поїду я до Америки". Деякі клієнти стикалися з подібним досвідом та залишалися наодинці з проєктом безіменного програміста без підтримки.

Я взяв на себе особисту відповідальність за розвиток та життєздатність проєкту. Для мене стало справою честі дотримати даного слова. Я прекрасно розумів, що клієнти делегували мені частину відповідальності за розвиток свого бізнесу. А це немало! Так створювався Торгсофт.

На початку своєї кар'єри я вивчав авіаційні прилади, та з того часу засвоїв важливість зворотного зв'язку для точного управління у техніці. Саме принцип точного зворотного зв'язку покладено в основу компанії Торгсофт. Одне з головних корпоративних правил компанії - слухати клієнта, аналізувати, реагувати.
За ці 15 років вдалося створити відмінну команду добре мотивованих професіоналів. Я пишаюся моєю командою.

Про мрію

У процесі роботи у Торгсофт накопичився величезний досвід не лише організації обліку, а й управління, створення ефективного мотиваційного середовища для роботи співробітників. У нас вийшов унікальний сплав з філософії управління Сунь-Цзи, менеджменту від Володимира Тарасова, точності контролю від Олександра Фрідмана, енергетики Наталії Грейс та свободи холакратії. Я перетворю цей досвід у нові продукти нашої компанії. Ці проєкти нададуть можливість кожному клієнту створити свою власну унікальну та керовану "команду мрії".

Cepгiй Лyкaшин. Засновник компанії Торгсофт.

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором