• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Торгсофт розповідає про початкові функції програми обліку й товарний звіт

04.05.2022
Наталія Грабовська
Наталія Грабовська

PR менеджер та ведуча Торгсофт Podcast

Що робити, якщо закінчився строк дії платіжної картки?

Не всі відділення банків працюють. Деякі банки автоматично продовжують строк дії платіжних карток, в інші потрібно — звернутись телефоном чи онлайн для подовження строку дії картки. Також, в онлайн-додатку банку можна замість звичайної картки випустити віртуальну. Такі картки не видаються на руки, але ними можна розраховуватись за покупки онлайн, здійснювати грошові перекази, розраховуватись в супермаркетах за допомогою смартфону. Віртуальна картка має 16-значний номер, термін дії та тризначний код для підтвердження оплат в інтернеті. Таку картку можна додати в GooglePay або ApplePay для подальших розрахунків.

ДПС надає послуги користувачам

ДПС повідомляє, що в умовах дії воєнного стану програмно-технічний комплекс кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг Інформаційно-довідкового департаменту ДПС та більшість відокремлених пунктів реєстрації працюють і надають відповідні послуги клієнтам.

Велика Британія скасувала всі мита та обмеження на експорт з України

Відповідно до угоди про вільну торгівлю, що мала повноцінно запрацювати для України з 2023 року Велика Британія скасувала всі мита та обмеження на експорт з України. Про це повідомили у британському уряді. «Зняття мит на ключові українські експортні товари, включаючи ячмінь, мед, консервовані помідори та птицю, допоможе українському бізнесу та виробникам, коли вони цього найбільше потребують», – повідомив департамент міжнародної торгівлі Британії.

Україна та Польща створять спільне логістичне підприємство

Україна та Польща створять спільне логістичне підприємство, яке кардинально збільшить об’єм залізничних перевезень українського експорту до ЄС та на світові ринки через Європу. Відповідний меморандум підписали прем’єр-міністр України Денис Шмигаль та Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький. Зокрема, йдеться про необхідність розширення залізничних шляхів для товарів, які неможливо доставляти через заблоковані росіянами порти та через блокування частини залізничної мережі України.

Зміни у правилах подання декларації про доходи  

Граничний термін подання декларації про доходи, отримані у 2021 році, згідно з законом, спливає 2 травня (зазвичай — 30.04. Але цього року на цю дату припадає вихідний. Тому граничний термін — перший робочий день після вказаної дати). Далеко не всім в умовах війни вдасться вкластися у визначені терміни. Тому держава пішла на поступки своїм громадянам. Так, на початку березня парламентом були прийняті зміни до Податкового кодексу. За ними українці, які не мають можливості подати декларацію вчасно, зможуть зробити це пізніше — протягом 3 місяців після припинення або скасування воєнного стану.

Що в умовах війни купують українці онлайн?

Платформа Hubber, за допомогою якої українські ритейлери обробляють замовлення з маркетплейсів, поділилася з Retailers аналітикою — що в умовах війни купують українці в онлайні? Найбільш популярними категоріями на маркетплейсах є: одяг для мисливців та рибалок, спальні місця, надувні меблі, бронежилети та патронташі, антисептики, жіночі колготки, корми для собак та котів, підгузки, біноклі, кросівки, ліхтарі, дорожні сумки та валізи, термобілизна, рюкзаки. Також команда Hubber рекомендує постачальникам працювати з медикаментами, раціями, шоломами, казанками, одноразовим посудом та приладами нічного бачення. Про облік в різних галузях торгівлі з Торгсофт читайте на сайті у відповідному розділі.

Немає роботи: що робити з працівниками?

Через війну в Україні багато людей втратило роботу, або не мають змоги виконувати свої обов’язки через постійні обстріли. Більшість роботодавців розуміють в яких умовах знаходяться зараз працівники та намагаються зберегти робочі місця, замість звільнення. В новій статті Торгсофт розглянув варіанти збереження робочих місць, якщо немає роботи або коштів для виплати зарплати.

Товарний звіт за період у програмі обліку

Підприємцям періодично потрібно користуватися товарним звітом за період: переглядати стан складу, оприбуткування товару від постачальника та суми закупівель, суму початкових залишків, прихід при внутрішній передачі, повернення товару покупцями, реалізацію товару, повернення постачальнику, списання. Все це можна зробити в програмі Торгсофт. Найпростіший та найлегший спосіб підбити підсумки за вчорашній (чи будь-який інший) день у меню Звіт → Товарний звіт за період.

Торгсофт розповів про функції програми обліку, які потрібні в першу чергу

Великий функціонал програми Торгсофт дивує: у підприємців іноді складається помилкове уявлення, що якщо програма велика, то вона складна. Але це не так. З Торгсофт облік – це легко. Просто для кожного етапу автоматизації потрібен свій набір функцій. У новій статті Торгсофт розповів про функції програми обліку, які потрібні підприємцю в першу чергу.

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором