• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Воєнний стан продовжено, Торгсофт розповів про повернення товару

22.08.2022
Наталія Грабовська
Наталія Грабовська

PR менеджер та ведуча Торгсофт Podcast

Воєнний стан продовжили до 21 листопада, карантин — до кінця року

Закон № 2500 затверджує Указ Президента «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні» від 12.08.2022 № 573/2022, за яким воєнний стан в Україні продовжують з 05:30 23 серпня 2022 року строком на 90 діб, — до 21 листопада 2022 року. Оскільки 23.08.2022 та 24.08.2022 будуть робочими днями повної тривалості для працівників з п’ятиденним і шестиденним робочим тижнем із вихідним у неділю, зміниться й розрахункова норма робочого часу на серпень. Експерти вже підготували відкориговану таблицю з нормами тривалості робочого часу на 2022 рік. Також Кабмін подовжив режим надзвичайної ситуації й карантин в Україні до 31 грудня 2022 року.

Заборона продажу та використання салютів і петард

Верховна Рада в першому читанні підтримала законопроєкт про заборону продажу та використання салютів і петард. Про це повідомляється на сайті парламенту. Згідно із законопроєктом, вони хочуть заборонити використання будь-яких феєрверків, зокрема салютів та петард, та проведення будь-яких заходів з використанням піротехніки та вибухових речовин. Забороняється продаж або будь-який обіг всіх феєрверків, у тому числі з рівнем шуму до 60 децибелів.

Половина українських підприємств оцінюють свою фінансову стійкість у пів року

ЄБА: наразі 30% компаній стверджують, що їхніх фінансових резервів вистачить на період більше як рік, тоді як у травні таких компаній було 19%. Майже половина (48%) оцінюють свою фінансову стійкість у пів року, а ще 16% — у рік. Усі опитані компанії вже відновили роботу. З них 49% відновили свою діяльність у повному обсязі, а 51% — частково. Серед компаній, що працюють частково, 44% були вимушені скоротити географію своєї діяльності, 20% — закрити частину офісів чи торгових точок, 18% — перейти в онлайн. Динаміка виплати компаніями зарплати залишається практично незмінною. Так, 61% продовжують виплати у повному обсязі, а 28% роблять це з авансовими чи додатковими виплатами. Однак, кількість компаній, що скорочують розмір грошової винагороди зросла до 21%, тоді як у травні таких було 13%. При цьому 7% компаній відправляють персонал в неоплачувану відпустку, а 10% вимушені вдаватися до скорочень.

Заборгованість із виплати заробітної плати

Через початок війни в Україні, у деяких підприємців та підприємств з’явилися борги з виплати заробітної плати. Причини їх появи були різні: зупинилася торгівля, немає грошей на рахунках, відсутність зв’язку з працівником. Але зараз бізнес потроху адаптувався до нових умов роботи та починає виплачувати борги.

Електронна трудова та вимоги ПФУ

15 липня набрала чинності Постанова ПФУ № 11-1 від 12.03.2021. Вона передбачає формування та ведення електронного реєстру застрахованих осіб. Тобто на кожну застраховану особу повинна бути заведена електронна облікова картка. Докладніше про це Торгсофт розповів у статті.

Переміщення товару між центрами обліку

Підприємці рідко зберігають весь товар в одному приміщенні — зазвичай є декілька складів і точки продажу. Тож потрібно контролювати де, що, в якій кількості є в наявності, відстежувати переміщення товару між складами й магазинами. Програма Торгсофт веде облік одночасно на багатьох складах і товар можна легко переміщувати між центрами обліку. Як це робити, спеціалісти Торгсофт показали у відео.

Як залучити покупців у магазин з мінімальними затратами?

Наразі маркетологи часто використовують в рекламі патріотичні мотиви. Це актуально, єднає з покупцями та привертає їхню увагу, звичайно, якщо не перегинати палку. Клієнтів також дуже приваблює, коли частину заробітку підприємство виділяє на допомогу військовим — це дозволяє долучитися до важливих процесів країни, зробити свій вклад. Ну а винахідливість та гумор у рекламі цінувались завжди. Як ще залучити покупців у магазин з мінімальними затратами, розповідаємо у новій статті.  

Торгсофт записав подкаст про повернення товару

Повернути товар в Торгсофт чисто технічно дуже просто. Повернути товар можна просканувавши штрихкод на товарному чеку або обравши потрібну реалізацію з переліку. В новому подкасті спеціалісти Торгсофт обговорили нюанси повернення товару про які ви могли не знати.

Торгсофт вітає підприємців з Днем Незалежності України

Для підтримки бізнесу, з 22 по 31 серпня Торгсофт надає знижки на ліцензії програми обліку, додаткові опції, договір сервісного обслуговування та зміну типу ліцензій.

Користувач Торгсофта
22-08-2022 в 21:08:32

Такі статті це звичайно добре, але краще на форум зверніть увагу

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором