• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Нова пошта запустила доставку безпілотником, зарплата в Україні зростає, новини Торгсофт

01.08.2021

Типова форма замість Книги доходів та витрат

Ще у січні 2021 року для ФОПів на загальній системі оподаткування скасували Книгу доходів і витрат. З 16 липня 2021 року всі ФОПи-загальносистемники зобов'язані вести облік в Типовій формі. Переносити інформацію з Книги доходів і витрат в Типову форму не потрібно. Торгсофт розповів у статті про порядок ведення Типової форми.

Електронні гарантійні талони на техніку

З 25 липня українці вже можуть отримувати електронні гарантійні талони на техніку, закон був ухвалений раніше - повідомляється на сайті газети ВР “Голос України”. Продавець може надавати споживачеві доступ до експлуатаційних документів на технічно складні побутові товари на офіційному сайті виробника. У разі надання гарантійних зобов’язань виробник забезпечує можливість реєстрації придбаного товару на офіційному веб-сайті в установленому ним порядку. На прохання споживача реєстрація складних побутових товарів на сайті виробника та оформлення гарантійних зобов’язань в електронному вигляді здійснюються продавцем під час продажу. На вимогу споживача продавець також повинен надати експлуатаційні документи на технічно складні побутові товари в паперовому вигляді. Про облік гарантійного товару в Торгсофт читайте у статті.

За останні пів року реальна зарплата в Україні збільшилася на 13%

Держстат: середня номінальна зарплата в Україні у червні склала 14 313 грн ($532). У порівнянні з травнем вона збільшилася на 6%, а за останні 12 місяців — на 23,6%. Реальна зарплата в червні виросла на 5,8% в порівнянні з травнем, а в порівнянні з червнем 2020-го — на 12,9%. У Києві середня зарплата в червні становила 20 455 грн — на 6 142 більше, ніж у середньому по Україні. Тільки у двох областях зарплата вища, ніж середня по країні: у Донецькій (14 988 грн) та Київській (14 679 грн). Найвищі зарплати також у Миколаївській, Запорізькій та Дніпропетровській обл.

Ціни на каву стрімко ростуть через заморозки в Бразилії

Після того, як минулого тижня ціни на каву піднялися на 20%, 26 липня вони зросли ще на 10%. Зараз один фунт (0,45 кг) зерен кави арабіка коштує $2,15,  що є найвищим показником за останні 7 років - повідомляє Reuters. Уряд Бразилії, яка є головним постачальником у світі повідомив, що заморозки у країні вплинули на врожай кави на 150-200 тис. га землі, або на 11% від всієї площі, на якій вирощують каву арабіка.

Нова Пошта запустила доставку з онлайн-майданчиків Туреччини

Нова Пошта запустила сервіс доставки товарів з онлайн-майданчиків Туреччини через платформу NP Shopping. Як повідомили у компанії, на доставку буде постійно діяти спеціальний тариф: чим більше вага посилки, тим менше вартість доставки. Щоб розрахувати кінцеву вартість доставки, можна скористатися калькулятором на сайті NP Shopping. Термін доставки замовлень з Туреччини - від 8 робочих днів.

Нова Пошта протестувала доставку безпілотником

Нова Пошта також протестувала нову послугу – доставку за допомогою безпілотного літального апарату (БПЛА). Тестова посилка піднялася на висоту 300 м о 07:00 з аеродрому "Чайка" (Київ) і прибула на аеродром "Коротич" (Новий Коротич, Харківська область) о 12:00. Вперше у світі БПЛА з відправленням пролетів відстань в 480 км. Крім Нової пошти на подібне досі не зважилася жодна інша логістична компанія. У планах компанії – скоротити час польоту до трьох годин і масштабувати доставку безпілотниками, зробивши її доступною для більшості клієнтів. Наступний тест запланований до Львова в серпні. У компанії хочуть у майбутньому скоротити час польоту до трьох годин, а загальна вага вантажу, який буде перевозитися, складе понад 250 кг. Нова Пошта планує запустити послугу вже у 2022 році.

Rozetka надаватиме послуги фулфілмента

Rozetka почне надавати послуги фулфілмента. Інформація про тарифи на складські послуги для компаній з'явилася у Telegram-каналі «Все про маркетплейси і FOKS». Наприклад, приймання/маркування /стікеровка товарів/вантажів обійдеться 7,02 грн з ПДВ за одиницю товару. А зберігання товарів/вантажів - 2,52 грн з ПДВ за куб.м. на добу, з округленням до сотих. Тарифи на видачу замовлень у магазинах Rozetka - 15 грн з ПДВ за одиницю товару.

Показник відвідування торговельних центрів зростає

Згідно з останніми дослідженнями показник відвідування ТЦ в Україні демонструє стабільний приріст - пише retailers. У травні, попри свята і традиційні відпустки, трафік приріс на 7% стосовно квітня, у червні відвідувачів ТЦ стало на 11% більше, ніж у травні. Зростанню сприяє швидке відновлення глобальної економіки й масштабні програми стимулювання бізнесу у низці країн. Індекс фізичного обсягу роздрібного товарообігу у порівнюваних цінах зріс у порівнянні з 2020-м на 13% - дані Держстату.

Торгсофт розповів, Як організувати роботу декількох ФОП в одному приміщенні

Багато підприємців на початкових етапах розвитку свого бізнесу ведуть діяльність спільно з іншими ФОПами або починають сімейний бізнес. З метою економії, підприємці орендують спільно магазин та закуповують товар у складку. Як правильно оформити такі відносини, Торгсофт розповів у статті

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором