• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Бізнес скаржиться на перевірки, продажу техніки ростуть, 7 млрд повернули

08.08.2021

Правопорушень стосовно працівників побільшало

Опендатабот повідомляє: кількість виявлених правопорушень стосовно працівників у 2021 році збільшилася. У 2020-му Держпраці фіксувала порушення у 28% роботодавців, у 2021-му вже у 31%. Що і як перевіряє Держпраця, читайте у статті Торгсофт.

Бізнес скаржиться на перевірки

Водночас бізнес-омбудсмен отримав рекордну кількість скарг на перевірки від бізнесу - йдеться в повідомленні РБО. У І кварталі 2021-го їх стало на 25% більше проти аналогічного періоду 2020-го. Бізнес скаржився на: невиконання судових рішень з реєстрації податкових накладних; блокування податкових накладних; оскаржував результати податкових перевірок; включення до переліків ризикових платників податків; кримінальні справи з податкових питань. Як оскаржити податкове повідомлення-рішення, Торгсофт розповідав у статті.

Споживачам повернули майже 7 мільйонів за неякісні товари та послуги

За 7 місяців 2021-го органи Держпродспоживслужби отримали майже 14 тисяч пропозицій, звернень, скарг та заяв від споживачів — за підсумками їх розгляду споживачам повернули 6,8 мільйона грн за неякісні товари та надані послуги. 37,3% звернень споживачів стосувалися якості непродовольчих товарів; 46,4% — якості наданих послуг (робіт), з них: 20,1% — якості житлово-комунальних послуг, 4,4% — якість продовольчих товарів, 11,5% — придбання товарів через інтернет.

Бізнес проти підвищення цін на перевезення вантажів

Міністерство інфраструктури збирається підвищити з 1 вересня тарифи на залізничні перевезення вантажів. Бізнес-спільнота вважає такий крок шкідливим. У ЕВА зазначають, що замість підвищення цін, необхідно здійснити реорганізацію Укрзалізниці. Зокрема, створити Нацкомісію, яка регулюватиме тарифи на залізниці та контролюватиме їх дотримання. А заплановане підвищення тарифів призведе до зростання тарифного навантаження на бізнес в цілому на 10,1 млрд грн щорічно — сказано у заяві Асоціації.

З новою Поштою можна відправляти перекази Western Union

Клієнти Нової Пошти тепер можуть відправляти та отримувати грошові перекази міжнародної платіжної системи Western Union у відділеннях поштового оператора. Послуга надається фінансовою компанією NovaPay, яка входить до групи компаній Нова пошта, повідомив логістичний оператор.

Власник Сільпо запускає маркетплейс

Власник Сільпо запускає новий маркетплейс повсякденних покупок – MauDau, пише Retailers. У перспективі в асортимент маркетплейса входитимуть найрізноманітніші товари: від продуктів до побутової хімії, іграшок, алкоголю тощо. Поки сайт розробляється, а наповнення товарами маркетплейса – мінімальне. Сhief product MauDau Андрій Уманський: “у підсумку вийде а-ля Amazon маркетплейс в Україні, з найвищими вимогами до сервісу, зі своїми складами, і з мерчантами, які продаватимуть з наших складів або зі своїх. Проєкт уже продемонстрував свою життєздатність. Продажі зростають x2 в місяць”.

Xiaomi - світовий лідер з продажу смартфонів

Китайська Xiaomi в червні вперше стала світовим лідером з продажу смартфонів. Про це повідомила дослідницька компанія Counterpoint. Продажі смартфонів Xiaomi зросли на 26% в порівнянні з минулим місяцем. У підсумку, частка світових продажів, яка припадає на компанію склала 17,1%.На другому місці опинилася південнокорейська Samsung з часткою в 15,7%, на третьому — Apple з 14,3%.

Продажі техніки стрімко зростають

У 2021 році підскочили продажі гаджетів, побутової техніки та комплектуючих.
За даними Admitad Affiliate, в першому півріччі сума “електронних” покупок в Європі зросла на 69%, а їх число – на 50%. Жителі України не відстають від сусідів і збільшили витрати на електроніку на 25%. Згідно зі звітом Canalys, в I кварталі 2021-го продажі ноутбуків підскочили на 55%. Крім персональних комп’ютерів, українців також цікавить різноманітна периферія, яка полегшує роботу з дому: навушники, гарнітури, веб-камери, більш зручні мишки та клавіатури, додаткові монітори й т.д. При цьому середній чек українців в секторі гаджетів і побутової техніки залишився практично без змін і зараз досягає $97. За цим показником Україна поки відстає від європейських країн.

Зареєструвати бізнес стало простіше

Кабмін схвалив запуск експериментального проєкту е-Підприємець, який дозволить реєструвати кафе, магазини та салони краси через портал Дія - пише видання НВ. Це означає, що відкрити бізнес стало ще простіше. Водночас автоматизувати його можна буквально за один день.

Торгсофт розповів про важливі оновлення літа-2021

Торгсофт реагує на потреби бізнесу кожного дня. За літо ми випустили 8 оновлень, які безумовно будуть корисними для підприємців: 10 нових функцій програмного РРО та оновлення мобільного додатку; синхронізація з Monobank; Торгсофт-Онлайн та інші. Про усі корисні новини щодо обліку читайте у статті.

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором