• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Чому українці вважають себе бідними? Що обрати: ТОВ або ПП? Знижки на автоматизацію Торгсофт

15.08.2021

Карантин продовжено до 1 жовтня

Уряд продовжив адаптивний карантин та режим надзвичайної ситуації в Україні до 1 жовтня 2021 року - написав прем'єр-міністр Денис Шмигаль. Наразі всі регіони «зелені», хоча деякі з них не відповідають показникам цієї зони.

Пора починати сканувати трудові книжки

З 10 червня розпочався п'ятирічний перехідний період з ведення трудової діяльності в електронному вигляді. Це означає, що пора починати сканувати трудові книжки працівників і подавати відомості до Пенсійного фонду України. Хто повинен цим займатися і як це робити, Торгсофт розповів у статті.

Що обрати: ТОВ чи ФОП?

Багато підприємців перед тим як зареєструвати власний бізнес стають перед вибором, яку організаційно-правову форму обрати: ТОВ чи ФОП? У кожної форми є свої плюси й мінуси, тому Торгсофт підготував порівняльну таблицю, щоб було легше визначитися.

У липні споживча інфляція прискорилася до 10,2%

У липні 2021 року споживча інфляція прискорилася до 10,2% (із 9,5% у червні). Найбільше подорожчали макарони, м'ясо, олія та яйця - коментує НБУ. Під впливом стійкого споживчого попиту та підвищення виробничих витрат, зокрема на сировину та оплату праці, зростання цін на оброблені продовольчі товари - до 12,3% р/р. Підвищення вартості послуг прискорилося (до 8,2% р/р). На це також вплинули стійкий споживчий попит та зростання виробничих витрат. Унаслідок різкого спаду захворюваності та сприятливої ситуації на валютному ринку сповільнилося зростання цін на непродовольчі товари (до 1,2% р/р).
Водночас під впливом стійкого споживчого попиту швидше зростала вартість електроніки, товарів для особистого догляду, меблів та посуду.

Продажі органічної продукції зростають

У 2020 році, попри падіння світової економіки та зменшення споживчих витрат через карантинні обмеження, попит на органічну харчову продукцію зріс. Хоча ця продукція є вищою за ціною ніж неорганічна, у 2020-му продажі запакованої органічної їжі у світі збільшилися на 11%. При цьому зростання продажів упакованих харчових продуктів в цілому сягнуло лише 5% у грошовому вираженні.

Більшість українців вважають себе бідними

67,1% українських домогосподарств вважають себе бідними. До представників середнього класу відносить себе лише 1% жителів країни - повідомили в Держстаті за результатами опитування, проведеного в січні 2021 року. У ньому взяли участь 7849 домогосподарств (всього їх в країні 14,78 млн). Опитування свідчить, що більшість домогосподарств (60,2%) вважають свої доходи у 2020-му достатніми, але заощадження робили тільки 11,8%. 36,6% респондентів сказали, що їм доводилося відмовляти собі в найнеобхіднішому, крім харчових продуктів. 43,6% респондентів відзначили, що у 2020-му їх матеріальний стан не змінився. Варіант відповіді «скоріше погіршився» вибрали 29,2% учасників опитування, варіант «погіршився» — 21,2%. 1,6% українських домогосподарств вважають, що покращився, 4,4% - що скоріше покращився. 47,4% прогнозують, що у 2021-му їх матеріальний стан залишиться без змін, 44,3% очікують його погіршення.

Очікування щодо обслуговування клієнтів все вище

80% клієнтів вважають, що досвід, який надається компанією, так само важливий, як і продукти або послуги. Очікування щодо якості обслуговування клієнтів ніколи не були такими високими (Джерело: Salesforce). 65% споживачів розірвали відносини з брендом через погане обслуговування (Джерело: Digiday). У подкасті спеціалісти Торгсофт поділилися знаннями та досвідом підприємців, як найняти продавців та співпрацювати з ними. Про опцію “Розрахунок зарплати”, яка дозволить застосувати систему мотивації для продуктивної роботи продавців читайте у статті.

Покупці вивчають ціни конкурентів прямо в магазині

За даними GE Capital Retail Bank, 77% покупців використовують для пошуку товарів мобільні пристрої. Це пов’язано з тим, що вони часто вивчають продукти конкурентів та їхні ціни прямо в магазині. Споживачі, які виконують пошук з мобільних пристроїв, на 39% частіше дзвонять в компанії. 37% покупців дзвонять прямо з телефонних номерів, вказаних в платних пошукових оголошеннях (треба просто натиснути на номер, вказаний в рекламі). Відповідно, розширення в рекламних оголошеннях Google дозволяють збільшити кількість дзвінків - дані дослідження Invoca. Як працюють телефонні продажі, фахівці Торгсофт розповіли в подкасті.

Знижки на автоматизацію від Торгсофт - до 20%

Незалежній Україні — 30 років. Торгсофт підтримує бізнес, автоматизує торгівлю та оголошує акцію до Дня Незалежності України. З 9 по 20 серпня 2021 року при купівлі одного товару в рахунку ви отримуєте 10% знижки; при купівлі двох і більше акційних товарів — 20% знижки.

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором