• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Ціни продовжують зростати, у Monobank з'явиться конкурент і чому потрібно підписатися на Торгсофт в Телеграм?

22.08.2021

В Україні відкрито WTC Kyiv: що в цьому корисного для підприємців?

В Україні відкрито перший офіс Міжнародної асоціації торговельних центрів (World Trade Centers Association, WTCA), що дозволить збільшити залучення іноземних інвестицій та сприяти розвитку українського бізнесу - повідомив президент WTC Kyiv Валерій Мещеряков. За його словами, відкриття офісу WTCA виводить Україну у світове бізнес-середовище, як рівного, повноправного гравця. Ця організація є глобальною спільнотою, що об'єднує понад 100 країн і має власні офіси в 320 містах світу. Протягом двох років у Києві збудують штаб-квартиру WTC Kyiv. Крім того, буде створено онлайн ресурс київського офісу, де українські підприємці можуть долучитися до співпраці з асоціацією й отримувати інвестиції для розвитку.

Навіщо перепрошивати фіскальні реєстратори та чому пРРО вигідніше?

Нещодавно підприємці - користувачі класичних фіскальних реєстраторів стали перед фактом, що потрібно перепрошити пристрої. Це - вимога Мінфіну. Для перепрошивки потрібно звернутися в сервісний центр, пройти декілька кіл спілкування зі співробітниками й вже потім отримати робочий апарат. Обслуговування фіскального реєстратора коштує підприємцю приблизно 2000-3000 грн на рік (в залежності від сервісного центру), а перепрошивка — близько 600 грн. У Торгсофт є вигідніша пропозиція: переходьте на програмний РРО. Ціна на пРРО від Торгсофт становить 3600 грн, які ви сплатите тільки один раз. Він безстроковий, поновлення безплатні. За перший рік економія складе від 455 до 1455 грн. Докладніше читайте у статті

Мораторій на рекламу медичних препаратів

Рада нацбезпеки доручила Кабміну встановити до 1 січня 2024 року мораторій на рекламу медикаментів й методів профілактики та діагностики у ЗМІ для протидії самолікуванню. Уряд також повинен «забезпечити реальний контроль за дотриманням правил рецептурного відпуску лікарських засобів». Реклама медпрепаратів приносить до 30% доходу телекомпаній та інших ЗМІ, зазначив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко. Він додав, що розробка механізму введення мораторію триватиме до кінця року. Перехідний період є, і він буде використаний ефективно.

Вартість реклами в Інтернеті зростає

Рекламний бізнес та вартість реклами  у компаніях Facebook, Google, Amazon та Snapchat стрімко зростає. Це пов'язано зі змінами політики Apple у сфері відстеження реклами, загальною тенденцією переходу на електронну комерцію і наростальною популярністю цифрової реклами - пише Business Insider. Наприклад, середня ціна за рекламу Facebook, у II кварталі 2021-го зросла на 47%  у порівнянні з 2020-м. YouTube приніс $7 млрд для Google, оскільки рекламодавці все частіше використовують відеосервіс як основне місце проведення рекламних кампаній.

З якої причини можна звільнити працівника?

Звільнити працівника за ініціативою роботодавця важко, але є ситуації, коли працівник сам дає підстави для звільнення. Одна з таких підстав - прогул. Ст. 40 п. 4 КЗпП дає право роботодавцю розірвати трудовий договір у разі невиходу на роботу працівника без поважних причин, тобто у разі прогулу. Прогулом може вважатися відсутність працівника на робочому місці протягом трьох годин впродовж дня без поважних причин. Як звільнити працівника за прогул, читайте у cтатті Торгсофт

Укрзалізниця збільшила тарифи на вантажні перевезення

З 17 серпня Укрзалізниця збільшила тарифи на залізничні вантажні перевезення. Відповідний указ Міністерства інфраструктури вже набув чинності, повідомляє пресслужба УЗ. На наступний рік заплановано другий етап підвищення тарифів. Останнього разу УЗ підвищувала тарифи 2 роки тому.

Як працює фулфілмент від Rozetka?

Фулфілмент від Rozetka офіційно відкритий для всіх після роботи в тестовому режимі. Rozetka пропонує такі послуги: опрацювання замовлення; покупці зможуть забрати товари продавців маркетплейса в точках видачі Rozetka - це безплатно для покупця; Rozetka надрукує товарний чек з реквізитами продавця (при необхідності гарантійний талон) та відправить його разом із замовленням; при посиланні замовлення перевізником, відправником буде продавець або магазин, а в разі післяплати гроші надходять на рахунок продавця або магазину. Щоб підключити фулфілмент до свого облікового запису, потрібно написати повідомлення з інформацією про магазин на logistic_market@rozetka.com.ua.

Ціни в Україні продовжують зростати

Держстат повідомляє, що українські ціни продовжують зростати. Найбільше в липні 2021-го, в порівнянні з груднем торік, ціни на продукти зросли в місті Києві (10,7%), Сумській (10,4%) і Черкаській (9,9%) областях. В цілому по Україні за відповідний період ціни на продукти та безалкогольні напої зросли на 8,6%. За результатами опитування Київського міжнародного інституту соціології, в Україні понад 14% населення не вистачає грошей навіть на їжу. 32,8% громадян могли дозволити собі купувати продукти та одяг й трохи відкладати, але не могли купити дорогу техніку (холодильник або телевізор).

Fozzy запускає конкурента Monobank

Fozzy Group запускає конкурента Monobank - власний цифровий банк. Як повідомили співробітники компанії, інтернет-банкінг „Банк Власний Рахунок“ в процесі тестування. На сайті необанка пропонується кредитний ліміт у 100 000 грн з пільговим періодом 62 дні та безлімітний бонус на покупки в магазинах корпорації.

Торгсофт розповів, як найкраще вітати з Днем підприємця

У неділю 5 вересня в Україні відзначають День підприємця. Бізнесмени з практичної категорії людей, які не люблять викидати гроші на вітер. Тому найкращим подарунком для них буде те, що принесе безумовну користь. Про різні ідеї подарунків на День підприємця Торгсофт розповів у статті.

Підписуйтеся на регулярний Торгсофт Дайджест у Телеграм та дізнавайтесь корисні новини про бізнес та ритейл кожного дня.

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором