• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Робочі дні у серпні, послуги Укрпошти зросли на 20%, мобільний додаток Торгсофт оновлено

25.07.2021

Торгсофт Дайджест В супермаркетах України збираються заборонити продаж алкоголю та цигарок

У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт № 5805, яким хочуть заборонити продаж алкогольних напоїв та цигарок будь-яких видів в супермаркетах. Пропонують створити спеціалізовані торгові точки, куди перенесуть їхній продаж. Пропонується заборонити продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових, тютюнових виробів, електронних сигарет, рідин, які використовуються в електронних сигаретах, пристроїв для тютюнових виробів в приміщеннях магазинів, що продають харчові продукти, товари для дітей або спортивні товари. У разі, якщо магазини будуть здійснювати продаж алкоголю та сигарет, вони отримають штраф в розмірі десяти прожиткових мінімумів (23 790 гривень).

Сільгосппродукція України подорожчала на 57%

Держстат повідомляє, що сільгосппродукція України в січні-червні 2021 року подорожчала на 57% у порівнянні з показником аналогічного періоду 2020-го. Зокрема, ціни на продукцію рослинництва зросли на 64,8%, тваринництва — на 20,9%. При цьому зростання цін сповільнюється.

Послуги Укрпошти подорожчають на 20%

Укрпошта підвищить тарифи на 20% —  повідомляє Нацкомісія, що здійснює держрегулювання у сфері зв'язку та інформатизації. Причинами такого рішення є інфляція, зростання індексу цін виробників, збільшення мінімальної зарплати, а також загальне подорожчання собівартості поштових послуг.

Через Нову пошту покупці замовляють дорожчі товари

Найпопулярнішим способом отримати покупку у 2021 році залишається доставка поштою. У 87% випадків онлайн-покупці обирали послуги Нової Пошти. Ще 25% забирають замовлення через Укрпошту. Цікаво, що через Нову пошту замовляють дорожчі товари. Наприклад, електроніку у 2,6 раза частіше купують через НП. А ось товари для дому та саду навпаки більше замовляють у відділення Укрпошти. Середній чек товарів з «OLX Доставка», замовлених через НП — 906 грн у порівнянні з 428 грн в Укрпошті.Про найшвидші способи доставки товару в Україні Торгсофт розповідав у статті.

Конкурент Укрпошти та Нової Пошти

Онлайн-платформа OLX з червня запустила доставку поштовим оператором Justin, відділення якого знаходяться переважно в відомих мережах супермаркетів й ТЦ. Про це йдеться в повідомленні OLX. Користувачі платформи зможуть вибрати цього оператора при оформленні послуги «OLX Доставка». У компанії повідомляють, що будуть доставляти товар, замовлений на платформі, протягом 1−2 днів. Вартість доставки становить 30 грн.

Що потрібно для перевірки з пожежної безпеки?

На 2021 рік у ДСНС заплановано 50 590 перевірок у сфері дотримання правил пожежної та техногенної безпеки. «Існує багато випадків, коли ДСНС вказує на порушення норм, які взагалі давно втратили чинність, або ж просить зупинити роботу підприємств навіть за наявності формальних та незначних порушень, а позов ДСНС створює загрозу для бізнесу та може завдати компанії значних збитків» — зазначає юрист «Sayenko Kharenko» Жанна Заєць. Що повинно бути в магазині для проходження перевірки з пожежної безпеки, Торгсофт розповів у статті. Також читайте про інструктаж з пожежної безпеки у магазині.

Робочі та вихідні дні у серпні

В серпні очікуємо 21 робочий та 10 вихідних днів — повідомляє ТСН. Зокрема, 24 серпня українці відзначатимуть День незалежності України, який цього року припадає на вівторок. Тому понеділок, 23 серпня, буде вихідним днем, але робочий день переноситься на суботу - 28 серпня. День незалежності України подарує 4 вихідних: 21, 22, 23 і 24 серпня. Традиційно залишаються неробочими суботи та неділі: 1, 7-8, 14-15 і 29 серпня. В Торгсофт тільки один вихідний — 24 серпня. Решту вихідних днів працюємо у режимі чергування: 9:00 - 18:00 (чат в telegram @torgsoft_help).

Телефонні продажі

Директор з розвитку Binotel Павло Флейшер: «В кожній першій розмові з клієнтом є речі, які є обов'язковими для озвучування: унікальна торгова пропозиція, ціна товару, що пропонується, обробка заперечень, розповідь про те, чому ваша компанія - найкращий вибір для покупця, чим ви відрізняєтеся від конкурентів. Слухайте та аналізуйте розмови працівників з клієнтами й ставте у вашому чек-листі "зроблено/не зроблено". Він може виглядати так: правильне вітання; наявність пропозиції стати клієнтом; озвучування ціни, чи закрита вона цінністю; наявність пасивної агресії; робота з запереченнями». Про телефонні продажі спеціалісти Торгсофт розповідали у подкасті.

Мобільний додаток Торгсофт оновлено

Торгсофт оновив мобільний додаток на PlayMarket та AppStore: змінено інтерфейс та оптимізовано роботу з Android 11.

Огляд версії 2020.8: які функції зробили Торгсофт краще?

У липні вийшло оновлення Торгсофт 2020.8. Зміни торкнулися режимів синхронізації з інтернет-магазином, prom.ua, Rozetka та Нова Пошта, підключення банківського термінала, зважування, імпорту та розподілу товару, масової розсилки, торгівлі з випискою рахунку, подарункових сертифікатів, програмного РРО, архівації та роботи системи в цілому. Торгсофт розповів у статті про 25 нових функцій, які зробили програму краще.

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором