• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Інтерактивна податкова карта. Купівля товарів в ТікТок

29.08.2021

Податкова служба запустила інтерактивну податкову карту

Державна податкова служба України запустила інтерактивну податкову карту онлайн - повідомляє ДПС. На ній можна в будь-який час, без звернення до податкової, отримати актуальні дані по податках, сумах податкового боргу, авансових платежах. Зараз карта працює в тестовому режимі. В майбутньому податкова планує додати на неї графіки, показники на звітну дату у порівнянні з попереднім періодом і так далі.

Мінфін готує законопроєкт про непрямі методи визначення доходів

Мінфін готує законопроєкт про непрямі методи визначення доходів - повідомив міністр фінансів Сергій Марченко і вказав, що введення непрямих методів виявлення доходів були основною умовою МВФ щодо старту системи добровільного декларування доходів. Документ може бути представлений в поточному році.

З 1 вересня працюватимуть тільки електронні лікарняні

З 1 вересня запрацює постійна модель видачі електронних лікарняних. Будь-який заклад охорони здоров’я видаватиме листки непрацездатності лише через електронний реєстр. Те саме стосується й лікарів, які працюють на ФОП із ліцензією на провадження господарської діяльності з медичної практики.

Збільшення середнього чека в магазині

НБУ повідомляє: у першій половині 2021 року майже 90% від загальної кількості операцій з платіжними картками становили безготівкові операції, це на третину більше, ніж на кінець 2020-го. Чверть безготівкових операцій — оплата товарів і послуг в Інтернеті. Понад половину (51%) припадало на розрахунки в торговельних мережах, а за сумою найбільше переказували з картки на картку — 43%. Збільшились також середні чеки за цими операціями. Середній чек однієї операції в торговельній мережі у першому півріччі 2021-го - 231 грн (рік тому — 223 грн).

Кожному підприємцю важливо відчувати зростання продажів, а отже, і середнього чека. Тим, у кого, є програма Торгсофт, дізнатися розмір середнього чека не важко. Навіть більше, програма може розбити чеки по групах, і показати середні «вилки» чеків за сумами, проаналізувати частку великих та дрібних покупок загалом. Тим, у кого програми немає, середній чек можна визначити по записах, за даними будь-якої облікової програми, або приблизно. Але такий метод є більш трудомістким й не точним: важливо визначити не тільки розмір середнього чека, але динаміку та закономірність, з якою він збільшується чи зменшується. Що таке середній чек в магазині, як обчислити його розмір, від чого він залежить, а також як можна його збільшити, Торгсофт розповів у статті.

В TikTok можна буде купляти товари

TikTok запустить можливість купувати товари через додаток завдяки співпраці компанії зі Shopify. Інструмент для здійснення покупок, який поки знаходиться на стадії тестування, доступний продавцям в США, Великобританії та Канаді. Найближчими місяцями доступ до нього буде відкритий ще в декількох регіонах.

Що хвилює покупців категорії Back to School?

Опитування Oracle, проведене серед понад 5000 споживачів по світу, показало, що хвилює покупців категорії Back to School: 62% батьків заявили, що на їх рішення про покупку "сильно вплинули" негативні відгуки у соцмережах. 42% батьків опублікують відгуки про негативний досвід користування товаром. 49% батьків оформляли повернення товару поштою, 23% повернули товар в магазині, 31% батьків заявили, що для повернення товару, викликали б кур'єра додому.

Детальне відстеження статусу доставки (наприклад, оновлення інформації про місцеперебування товару у режимі реального часу протягом процесу доставки) є важливим пріоритетом при виборі ритейлера для 82% батьків. Згідно з дослідженням Sensormatic Solutions, покупки Back to School-2021 можуть повернутися до рівня до пандемії. 76% батьків планують робити покупки в офлайн магазинах у цьому році. 54% будуть купувати онлайн з доставкою додому, 33% скористаються покупкою онлайн з самовивозом, а 22% - заберуть замовлення на стоянці. Що купуватимуть батьки школярів у 2021 році, Торгсофт розповідав у статті.

На Новій Пошті почали працювати роботи

Нова Пошта тестує роботу складських роботів виробництва української компанії Deus Robots. Deus Robots повідомляє, що один з пропонованих для тесту роботів переміщує стійки та вантажі вагою до 1000 кг, використовуючи підлоги з нанесеними на них QR-кодами. Він працює протягом 8 годин після 3-х годин зарядки. Інший робот сортує до 100 посилок за годину вагою до 30 кг кожна. Такий пристрій вимагає додаткового обладнання для роботи, однак вже сьогодні автоматизує рутинну працю людини.

Торгсофт випустив інтерв'ю з директором продуктового магазину

Записуючи подкасти для підприємців, спеціалісти компанії Торгсофт взяли інтерв'ю з директором продуктового магазину - обговорили нюанси управління. Зокрема, основні "головні болі" керівника магазином, крадіжки та помилки персоналу, роботу з відвідувачами, питання автоматизації та багато іншого.

Торгсофт розповів про методику пошуку та запобігання махінацій співробітників

На жаль, нечесні співробітники зустрічаються в будь-якому виді бізнесу. У торгівлі в пошуках особистої вигоди співробітники вигадують нові схеми шахрайства, які, як правило, базуються на вразливості власника бізнесу — неуважності, завантаженості. Вихід з цієї неприємної ситуації - контроль співробітників, який значно спрощує автоматизація бізнесу. У новій статті ми розповіли про інструменти контролю в Торгсофт, а також про основні види махінацій продавців. 

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором