• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Зміни в РРО, режим paperless в Україні, новини в обліку виробництва Торгсофт

23.05.2021

Торгсофт Дайджест

Зміни щодо РРО

Кабмін затвердив зміни до низки нормативних актів щодо реалізації фіскальних функцій програмними РРО для окремих сфер застосування - повідомила пресслужба Мінфіну. Для спрощення роботи з пРРО підприємцям дали можливість застосування в пРРО разом з електронним підписом удосконаленого електронного підпису та/або удосконаленої електронної печатки (спрощеного варіанту) для оформлення документів та передачі їх до фіскального сервера Податкової.Також забезпечується можливість здійснення операцій з видачі готівкових коштів тримачам електронних платіжних засобів через пРРО (такі операції були доступні тільки для класичних РРО). З програмним РРО працюйте в Торгсофт.

Президент обіцяє режим paperless

“24 серпня 2021 року Україна увійде в режим paperless, як ми й обіцяли. Ніяких паперів для державних органів. Ніхто не зможе вимагати від громадянина України папірці або довідки для надання державних послуг” — зазначив президент. З 23 серпня електронні паспорти будуть повними аналогами паперового і пластикового.

Укрпошта перейшла на власні платіжні термінали

З 19 травня 2021 року Укрпошта вимикає всі термінали сторонніх банків у своїх відділеннях - написав гендиректор компанії Ігор Смілянський. Там тепер стоятимуть тільки термінали Укрпошти.

У 2024 році половина бізнесу прийматиме безготівкові платежі  

Стратегія Нацбанку до 2025 року передбачає збільшення безготівкових операцій. Вже у 2024 році половина представників малого та середнього бізнесу прийматимуть безготівкові платежі. Рік тому ця частка складала 38%.

Нова Пошта спростила міжнародні відправлення

Нова Пошта спростила відправлення міжнародних посилок. Міжнародне відправлення можна вислати з будь-якого відділення Нової пошти без оформлення онлайн-заявки на сайті - повідомили в компанії. Досить назвати країну, контактні дані одержувача та оголошену вартість.

Банк Кредит Дніпро приєднався до програми кредитного фінансування бізнесу

Банк Кредит Дніпро приєднався до державної програми пільгового кредитного фінансування малого та середнього бізнесу «5−7−9%» - повідомили у банку. Фінансування під 5% річних можна залучити в Банку Кредит Дніпро, якщо річний виторг бізнес-суб'єкта не перевищує 25 млн грн, а також якщо протягом першого кварталу з моменту одержання позики створено 2 нових робочих місця.

Споживачам повернули 7 мільйонів за неякісний товар

За пів року споживачам за неякісні товари та послуги повернули 7,22 млн грн (за минулий аналогічний період - 4,76 млн грн) - заявила голова Держпродспоживслужби. За пів року до відомства надійшло 13,4 тис. пропозицій, заяв та скарг споживачів - це на три тисячі більше, ніж за аналогічний період минулого року. Близько половини з усіх звернень стосувалися якості надання послуг. На другому місці - звернення щодо якості непродовольчих товарів. На третьому - звернення щодо придбання товарів через інтернет. Інші звернення стосувалися якості продовольчих товарів. За підсумками звернень Держпродспоживслужба перевірила 2929 підприємств споживачів та виявила 821 порушення. З усіх звернень, що надійшли до Держпродспоживслужби за цей час, задоволено 7035. За минулий аналогічний період таких звернень було 5034 - йдеться у повідомленні.

Сервіс оплати частинами збільшує середній чек на 35%

За статистикою продавців, використання сервісу оплати частинами збільшує середній чек на 35%, а обсяг продажів — на 40%. Кейси багатьох продавців свідчать, що клієнти обирають дорожчі товари, якщо їм надати можливість сплатити за них кількома невеликими сумами. З цієї ж причини відбувається більше покупок за повною вартістю, без акцій та знижок. Програма Торгсофт дозволяє автоматично вести облік боргів клієнтів.

Нинішній локдаун для ринку праці не такий складний, як торішній

Навесні кількість вакансій зросла на 28% в порівнянні з аналогічним періодом 2020 року, йде мова в аналітиці Jooble. У 2020 рекрутери шукали менеджерів з продажу, кур'єрів, охоронців, продавців-консультантів (переважно на ринки), торгових представників. Попит роботодавців на таких фахівців спостерігається і в цьому році, але пріоритет трохи змінився - зараз вони, в першу чергу, потребують продавців-консультантів, потім вантажників, менеджерів з продажу, охоронців та водіїв таксі. Роботодавці все частіше пропонують віддалену роботу. У березні-квітні 2021 року кількість таких пропозицій зросла на 37% в порівнянні з 2020-м. Зараз найчастіше роботодавці шукають віддалених бухгалтерів, копірайтерів, операторів кол-центрів, менеджерів з продажу, операторів ПК.

Торгсофт розповів про облік виробництва

У статті на своєму сайті Торгсофт докладно розповів про автоматизацію виробництва і яке обладнання для цього потрібно. 

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором