• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Бізнес скаржиться на податкову, товарообіг зріс удвічі, День Торгівлі

30.05.2021

Бізнес скаржиться на роботу податкових органів

За два роки Рада бізнес-омбудсмена в Україні отримала понад 3 тис. скарг. Майже 60% скарг бізнесу надходять щодо роботи податкових органів.
"На початку 2021 року наші спільні зусилля із зацікавленими сторонами дали результат — був прийнятий закон про Бюро економічної безпеки, який врахував більшість наших рекомендацій" - зазначає омбудсмен. Співробітників відомства добиратимуть, ґрунтуючись на прозорій, відкритій конкурсній процедурі.

Бюро економічної безпеки буде координувати міністр фінансів

Бюро економічної безпеки буде координуватися Кабміном через міністра фінансів - свідчить постанова Кабміну №510. У БЕБ буде працювати до 4000 співробітників, а директора органу обиратимуть на конкурсі. Податкову міліцію, яка залишилася в ДФС після поділу відомства на податкову і митну служби, ліквідують.

Фінансову звітність компаній оприлюднили в форматі відкритих даних

Мінцифри та Державна податкова служба оприлюднили фінансову звітність компаній в форматі відкритих даних, які доступні на Єдиному державному вебпорталі відкритих даних. Набір даних містить інформацію 2020 року про прибутки та збитки, інформацію по оборотних активах, фінансові результати, власний капітал, інформацію про кредиторську та дебіторську заборгованість понад 500 000 суб'єктів господарювання платників податку на прибуток.

Штраф за порушення юрособами вимог валютного законодавства

Кабмін ухвалив постанову про застосування податковими органами заходів впливу у вигляді штрафів до юридичних осіб за порушення вимог валютного законодавства. Передбачається встановити штрафні санкції у розмірі 25% суми операції, проведеної з порушенням валютного законодавства, а при повторному порушенні валютного законодавства протягом року розмір штрафної санкції збільшується до 50%.

175 тисяч українців вже отримали карантинну допомогу

Карантинні 8000 грн від держави вже отримали 175 тисяч українців - повідомили в Мінекономіки. Виплати отримали 100,2 тис. найманих працівників та 74,8 тис. ФОПів. Найбільше коштів отримали у Києві (майже 270 млн грн), Львівській (майже 146 млн грн) та Харківській (135 млн грн) областях. 

Бізнес зазнає збитків через старі марки акцизного податку на алкогольні напої

Бізнес зазнає мільйонних збитків через невидачу марок акцизного податку нового зразка для алкогольних напоїв - йдеться у зверненні EBA до прем'єр-міністра України. За даними бізнес-спільноти, на сьогодні безоплатна видача нових марок акцизного податку замість повернутих попереднього зразка фактично не забезпечена.

Роздрібний товарообіг України прискорився

Роздрібний товарообіг України у квітні прискорився до 34,3% — повідомляє Держстат. Порівнювали з аналогічним місяцем 2020, у березні ж зростання склало 13,1%. Автоматизація роздрібної торгівлі теж зростає.

ПриватБанк запустив грошові перекази за номером телефону

ПриватБанк запустив грошові перекази за номером телефону у мобільному банку Приват - йдеться у повідомленні банку. Тепер відправнику не треба дізнаватися номер картки одержувача, щоб надіслати переказ, достатньо вказати телефон. Щоб почати користуватися послугою «Переказ коштів за номером телефону», варто оновити мобільний додаток Приват24, вибрати картку та перейти у меню «Платіжні налаштування», вибрати картку за замовчуванням та натиснути «Увімкнути перекази за номером телефону».

Обсяг продажів при оплаті частинами підвищується мінімум на 30%

Експерти ПриватБанку стверджують, що підключення сервісу «Оплата частинами» дозволяє магазину збільшити приріст виторгу на 23%. До таких висновків у банку дійшли після аналізу даних від торговців, які вже стали учасниками відповідної програми у банку. Серед них — як онлайн, так і офлайн продавці. У середньому обсяг продажів підвищується на 30%. Це результати аналізу роботи невеликих магазинів — робота великих торгових мереж не враховувалася. При цьому потік клієнтів здатен вирости в середньому на 23%. Це пояснюється тим, що магазин починає вигідно виділятися на тлі конкурентів, які вимагають оплати всієї суми «тут і зараз». У термінології облікової програми Торгсофт такі покупці називаються VIP-клієнтами.

Торгсофт розповів про день торгівлі

У 2021 році День торгівлі в Україні відзначається 25 липня, в неділю. У новій статті Торгсофт дав поради що подарувати продавцю на день торгівлі та розповів цікаві факти.

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором