• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Карантин продовжать, виплати бізнесу зменшились, нова система лояльності Торгсофт

25.04.2021

Торгсофт Дайджест

Карантин подовжено

Адаптивний карантин в Україні продовжили до 30 червня. Крім того, за словами прем'єр-міністра, діятиме режим надзвичайної ситуації.

Київ одразу не перейде до жовтої зони

Глава столичної Держпродспоживслужби Олег Рубан заявив, що столиця не зможе відразу перейти з червоної до жовтої зони. Попри стабілізацію ситуації з коронавірусом, за ситуацією потрібно спостерігати ще як мінімум тиждень. Тож після виходу з червоної зони Київ якийсь час побуде в помаранчевій.

Чи зможуть підприємці з областей, які вже не в “червоній зоні” отримати допомогу?

ФОПи та наймані працівники з регіонів, які вже вийшли із "червоної" зони карантинних обмежень, також зможуть отримати по 8 тисяч гривень - заявив заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко і додав, що у цих регіонах строк виплат такий же, як і в областях, які зараз перебувають у "червоних зонах".

На виплату допомоги бізнесу дадуть вдвічі менше, ніж планували

На виплату одноразової допомоги для підприємців та найманих працівників направили 1,4 млрд грн - повідомила пресслужба Мінфіну. Раніше Міністерство соцполітики пропонувало виділити на цю програму удвічі більше коштів. Гроші перерахують після перевірки заявки в реєстрах Пенсійного Фонду. Очікується, що послугою скористаються 175 тисяч громадян. Станом на вечір 20 квітня заявки подали вже близько 120 тисяч осіб.

Оцінки українського бізнесу поліпшилися

Оцінки українського бізнесу щодо економічного зростання поліпшилися вперше з І кварталу 2020 року – індекс ділових очікувань НБУ повернувся до позитивного значення 108,4% - свідчать результати опитування керівників компаній НБУ у I кварталі 2021 року. Поліпшення індексу відбулося переважно внаслідок високих оцінок щодо загальних обсягів реалізації продукції власного виробництва, фінансово економічного стану підприємств, інвестиційних видатків на машини, обладнання та інвентар, а також інвестиційних видатків на будівництво – пояснили у НБУ. Також очікується нижча інфляція.

Чому банки блокують кошти українців?

Банки масово блокують кошти на рахунках українців. Причина в тому, що до 30 червня банки повинні забезпечити налаштування та автоматизацію всіх необхідних для фінмоніторингу процесів. У межах фінмоніторингу всі банки зобов'язані сприяти тому, щоб виявляти надходження коштів невідомого походження. Підозрілі операції відстежують щодня. Їх визначають внутрішньобанківські програми, виходячи з певних алгоритмів. За словами експертів, не існує єдиного суворого правила щодо суми або регулярності платежів, які треба вважати підозрілими. Вони різні в різних банків і категорій клієнтів. Банку може видатися дивною невідповідність доходів. Наприклад, коли людина отримує зарплату в 10-20 тис. грн щомісяця, а потім раптово пробує внести на рахунок 200 тис. грн. Або регулярні однотипні платежі. Наприклад, людина щодня отримує певну суму коштів і переказує її в банкоматі. Або щодня по кілька разів отримує перекази від різних фізосіб. Така поведінка видасться банку дуже схожою на підприємницьку діяльність, яку не можна вести за допомогою приватних рахунків.

Бонус для бізнес-клієнтів від ПриватБанку

ПриватБанк пропонує бізнес-клієнтам нульовий тариф на абонплату за еквайринг до кінця червня 2021 року. Про це стало відомо з повідомлення, яке банк надіслав клієнту. Для цього потрібно зареєструватися в акції "Успішний бізнес. Еквайринг". Раніше Торгсофт писав про нові обмеження ПриватБанку для клієнтів.

Знайти роботу після сорока - важче

64% українцям після 40 років відмовляють у працевлаштуванні через вік. Такі дані наводить OLX Робота, згідно з опитуванням понад 8 тис. пошукачів. Серед причин відмов у працевлаштуванні, крім віку, пошукачі називали наявність дітей та інвалідності. Працівники до 40 років знаходять роботу швидше. 41% людей шукають нове місце не більше 2 тижнів. Для порівняння — 13% роблять це пів року і навіть більше. При цьому лише 29% серед респондентів 40+ вдається працевлаштуватися менш ніж за 14 днів, а 20% шукають роботу понад пів року. Торгівля й продажі та транспорт/логістика — сфери, де найбільше намагаються знайти роботу люди, незалежно від віку. Однак на третьому місці серед українців до 40 кафе, бари та ресторани, а для 40+ років — виробництво.

Ринок роздробу зростає

Ринок роздрібного обігу зростає: у 2020-му він додав 8,4%, а цьогоріч уже збільшився на 4,6%. Інвесткомпанія Dragon Capital очікує, що роздріб за підсумками 2021-го набере 15%. Цей попит має свої особливості. За даними Делойт, українці з доходом вище від середнього купують продукти в гіпермаркетах і супермаркетах трохи частіше, ніж респонденти з низькими заробітками. Водночас такі покупці воліють купувати товари в магазинах біля дому — в масштабах країни частка таких людей становить 57%.

Система лояльності в Торгсофт

Коли масштабних акцій немає, Торгсофт пропонує систему лояльності. Вона побудована на взаємності: нам приємно, коли ви заявляєте про нашу участь в автоматизації магазина, вам — винагорода у вигляді знижок та бонусів. У бонусній системі можуть взяти участь всі клієнти.

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором