• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

З 5 квітня Київ закритий на карантин, хто з виробників зазнав втрат, а хто наростив доходи, поширилися мікрокредити для ФОП

04.04.2021

Торгсофт Дайджест

З 5 квітня у Києві - суворий локдаун

Київ запровадить більш суворі обмеження - повідомив Віталій Кличко. З 5 квітня увесь громадський транспорт – і наземний, і метро – працюватиме за спеціальними перепустками пасажирів - виключно для перевезень працівників підприємств критичної інфраструктури. Керівники установ, підприємств, закладів мають відправити співробітників на дистанційну роботу. Кому можливо,  надати відпустки. Заклади громадського харчування зможуть працювати тільки на винос чи доставку. Продуктові ярмарки припинено з 1 квітня. Обмеження діятимуть, як мінімум, до 16 квітня. Торгсофт допомагає підприємцям дистанційно.

У Києві зачиняються літні майданчики

З 5 квітня робота літніх майданчиків кафе та ресторанів, які масово почали відкриватися по Києву, буде заборонена. Дозволено тільки видавати замовлення на винос і доставку - повідомили в департаменті доброустрою КМДА.Рік тому під час локдауну всього за тиждень попит на кур'єрські послуги зріс на 20-25% і Торгсофт розповів у блозі, як організувати безконтактну доставку

Столичні пенсіонери купуватимуть їжу з 10 до 12 ранку

У Києві керівникам продуктових магазинів рекомендують обслуговувати пенсіонерів з 10 до 12 ранку - повідомляється в рішенні КМДА щодо посилення карантинних заходів в столиці. Вимоги будуть діяти з 5 по 16 квітня.

Товарообіг України на початку року зріс на 12%

Товарообіг України у першому кварталі 2021 року  проти аналогічного періоду минулого року зріс на 12,13% — до $28,83 млрд.  - кажуть дані Державної митної служби. Зростання експорту до ЄС становить +$17,9 млрд. Зростання експорту до Китаю - 55,3%.

Програму «5-7-9%» поширять на мікрокредити ФОП

Програму «5-7-9%» поширять на мікрокредити ФОПам - заявив уповноважений представник Фонду розвитку підприємництва Валерій Майборода. "Ми почали із НБУ напрацювання до програми, щоб охопити якомога більшу кількість мікропідприємств",— зазначив він.

Українські сервісні центри зможуть офіційно ремонтувати Applе

Компанія Apple оголосила про розширення програми співпраці з незалежними сервісними центрами - повідомляється на сайті компанії. Українські сервісні центри тепер теж зможуть офіційно ремонтувати техніку Apple.

Продавці ювелірних виробів та косметики зуміли наростити доходи

За рік продавці ювелірних виробів зуміли наростити доходи й в кінці 2020 року вийти на докризові обсяги продажів. Хоча влітку падіння податкових відрахувань цими підприємцями сягало 40%.Підприємці, які торгують косметичними засобами, майже не відчули впливу карантину і заплатили до бюджету майже на 13% більше податків, ніж у 2019 році. “За цей рік доходи виросли десь на 10%. Хоча в пік карантину закривалися салони краси та суттєво впав попит на професійні косметичні засоби” – повідомив власник магазину косметичних засобів PRO Makeup Олексій Сторожук. Втрати від закриття салонів краси під час першого локдауну компенсувало підвищення попиту серед населення на непрофесійні засоби для догляду та на косметику.

Найкраще у 2020 році продавалися продукти, тютюнові вироби та напої

За даними ДПС, у 2020 році підприємці, що працюють у сфері продажу продуктових товарів, заплатили на 12,9% більше єдиного податку, а ФОПи, що продають тютюнові вироби та напої у спеціалізованих магазинах, – на 23% більше. У рік пандемії українці витрачали більше грошей в аптеках. ФОПи, що працюють у сфері продажу фармацевтичної продукції, наростили сплату податків на 10%. У другій половині 2020 року доходи цих підприємців і сплачені ними податки почали зменшуватися.

Продавці одягу зазнали втрат у 2020 році

Податкові відрахування ФОПів, що продають одяг, за рік зменшилися на 3%. Від більшого падіння їх урятував успішний початок 2020 року. Проте до кінця року ці підприємці не зуміли вийти на докарантинні обсяги продажів.

13 нових функцій програмного РРО у версії Торгсофт 2020.6.1

У оновленій версії Торгсофт 2020.6.1 вийшло 13 нових функцій, що стосуються програмного РРО, наприклад, вибір пРРО при оплаті за товар, робота пРРО з декількома продавцями та інші. Вони докладно описані у статті на нашому сайті.

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором