• Від місця на ринку до магазину

 • -

 • Від магазину до торговельної мережі

 • -

 • Від торгівлі до виробництва

Бізнес-підсумки 4 - 10 липня. Справи РРО-шні

10.07.2020

Коли ми пишемо подкасти, у нашої ведучої є особлива місія - дивуватися. При тому дивується вона нашим висловлюванням цілком природно, і це так мило :)

Але коли ми працюємо з новинами, які дарує нам держава, то дивуються всі редактори. Вражає нашу уяву поспіх, відсутність послідовності у прийнятті рішень, дивні призначення на посади та самі рішення.

Ми підготували новий дайджест. Тепер ваша черга дивуватися.

Тим часом ми нагадуємо, що з 1 серпня 2020 програмний або класичний РРО року повинні застосовувати:

 • ФОП 2-4 групи, чий річний дохід перевищує 1 мільйон гривень;
 • Єдинники, які продають технічно складні побутові товари, що підлягають гарантійному ремонту (далі - ТСБТ);
 • Єдинники, які продають лікарські препарати та товари медичного призначення.

Програмне РРО ще не готове? "Попередники" знову все зламали?

Безкоштовне програмне рішення для РРО тестується, але софт, який представило колишнє керівництво податкової (цитуємо)  - «дуже сира версія» - заявив голова Державної податкової служби Олексій Любченко. Є маса нарікань по фіскальному чеку, сервера для прийняття інформації немає, нормального програмного забезпечення – теж. Чи буде готово до 1 серпня, у ДПС не впевнені.

“Підганяють” законодавство під новий вид РРО

Міністерство юстиції зареєстрували наказ про порядок реєстрації та застосування програмних РРО, а також наказ про затвердження форм і змісту розрахункових документів. Таким чином затверджено порядок реєстрації, ведення реєстру та застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій. Також вдосконалено форму та зміст розрахункових документів;
затверджено нову форму розрахункового документа для операцій з видачі готівкових коштів власникам електронних платіжних засобів; забезпечено можливість зазначення штрихкодів товарів.

На що вплине зростання мінімальної зарплати?

Зростання мінімальної зарплати буде стимулювати споживчий попит на українську продукцію та допоможе привести зарплату до реального прожиткового мінімуму - відзначив прем'єр-міністр Денис Шмигаль. Він також вважає, що підвищення мінімальної зарплати не вплине значно на інфляцію та зростання безробіття.

Покупці стали замовляти частіше та дешевше

Нова Пошта збільшила на третину кількість доставлених посилок. Причина в тому, що клієнти стали робити дешевші покупки, але частіше. Зросла  й міжнародна доставка. "Нова пошта Глобал" за перше півріччя доставила у 2 рази більше, ніж за аналогічний період 2019.

Доходи йдуть в тінь

Кількість безробітних в Україні перестала зростати 3 тижні тому, але показник сплати ЄСВ все одно падає. Це говорить про зростання нелегальної зайнятості - зазначає міністр розвитку економіки Ігор Петрашко. Міністр додав, що з початку карантину працевлаштувалися 174 тис. безробітних.

Ще не знайомі, але вже одружені

За даними Управління Держпраці,  стажування без оформлення трудових відносин - це  порушення трудового законодавства, яке тягне за собою штраф у розмірі 10 мінімальних зарплат – 47 230 грн. 
Косметичний бізнес в Україні
Середньостатистична мешканка України витрачає на косметику приблизно 7200 грн на рік. В середньому у косметичці українки знаходиться майже 30 продуктів, з яких регулярно використовується лише третина.
Чоловіки витрачають на засоби для догляду 3800 грн на рік. На відміну від жінок, вони зазвичай купують косметику після того, як вона закінчиться.

Загадковий покупець

Понад рік онлайн-магазини шукали користувача Джона Сміта, який оформляє замовлення на сайтах та йде, нічого не купивши. Виявилося, це бот від Google! Своїми діями він спотворював аналітику, яку інтернет-магазини використовують для прийняття важливих бізнес-рішень.

Одне з видань зв'язалося з Google, щоб вони прокоментували ситуацію. Представник компанії визнав, що Джон Сміт - це бот, створений навмисно. Його мета - підтвердити, що ціни, зазначені в магазинах, з усіма податками та доставкою, відповідають цінам на платформі Google Shopping та в рекламних оголошеннях.

Торгсофт розповідає, як подолати спад продажів влітку

Влітку продажі в деяких галузях бізнесу істотно знижуються.
Наші спеціалісти у новому випуску Торгсофт Подкасту обговорюють:

 • Чому влітку попит на товари падає.
 • Як підготуватися до спаду продажів.
 • Що робити, щоб не прогоріти.
 • Як бути готовим до раптового стрибка продажів.
 • Які акції подобаються клієнтам.
 • Список ТОП товарів, які мають попит в інтернет-магазинах.


Програма обліку товару | ТоргсофтFacebook Instagram YouTube Twitter Google News Google Podcast Apple Podcast SounCloud

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором