• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Травневий дайджест: підсумки 1 - 8 травня

08.05.2020

Підсумки першого тижня травня

"Що не день, то свято".
Бувають такі періоди, що і новин то ніяких немає. Але не зараз. У той час, коли бізнес щосили прагне залишитися на плаву, почати працювати як раніше, вгадати споживчий попит та підлаштуватися, у державі думка бізнесу враховується по якомусь особливому, відомому лише їм, алгоритму.

Ми ж продовжуємо вести Торгсофт Дайджест, щоб озирнутися назад, підсумувати ключові події тижня, які будуть впливати на подальший розвиток ситуації.


Травень розпочався з "соціально-дистанційованого" протесту підприємців у Львові

Травень розпочався з протесту. Кілька десятків підприємців у Львові вийшли на акцію протесту з вимогою дозволити їм працювати з 1 травня. Бізнесмени відзначають, що у них немає грошей на оренду, закупівлю товарів, зарплати найманим працівникам.

ЄСВ втомився і впав

Підсумок квітня - надходження від єдиного соціального внеску (ЄСВ) зменшилися на 3,8%, що відбулося вперше з 2016 року. Отже, ми це вже колись переживали?..

Працювати ринкам можна, проте не всім. І не всі доїдуть

Продовольчим ринкам дозволили працювати, проте не всім ринкам вдалося відкритися. Не всі майданчики здатні оснастити ринок антисептиками та забезпечити відстань 3 м між продавцями. У великих містах продавцям ускладнює вихід на роботу відсутність транспорту.

Карантин продовжено до 22 травня, але бізнес почне працювати вже 11-го

Головна новина першого тижня. Кабмін продовжив карантин в Україні до 22 травня, та послабив обмеження з 11 травня для перукарів, салонів краси, гуртової та роздрібної торгівлі непродовольчими товарами, ресторанів та кав’ярень, крім сфери розваг, фудкортів, та дитячих зон в ТРЦ.
Кабмін постановою №211 зобов'язав власників магазинів забезпечити працівників засобами індивідуального захисту обличчя, очей та рук. Держспоживслужба перевірятиме, чи дотримуються підприємці санітарних норм.

Питання мораторію для бізнесу на повістці дня. Чи буде влада лояльною до бізнесу?

"Є звернення малих підприємців про продовження мораторію на перевірки. Ми, як уряд, підтримуємо продовження такого мораторію як мінімум на період карантину, можливо, на більш тривалий період. Я думаю, таке рішення буде прийнято позитивно" - міністр розвитку економіки Ігор Петрашко.
Перевірки зараз були б просто наругою над бізнесом :(

Банки надали можливість ФОПам оформити кредитні канікули. Але не всім

Банки надали можливість ФОПам оформити кредитні канікули.
Які документи знадобляться:

  • Документи про припинення або розірвання договорів про постачання товарів або послуг через карантин.
  • Накази про зупинку або скороченні виробництва.
  • Виписки за рахунками з інших банків про скорочення виторгу та зменшення обороту.

Держава - онлайн! А якщо не онлайн, то ніде

"Згідно з планом уряду, до 2024 року громадяни повинні отримати доступ до 100% державних послуг онлайн. Якщо така послуга не буде доступна онлайн, отже, її не буде і в офлайні" - міністр цифрової трансформації Михайло Федоров
Цікаво, чи встигне цей уряд реалізувати ідею?

Google дозволить тримати руку на пульсі споживацьких вподобань

Google представив інструмент Rising Retail Categories, який показує ТОП товарних запитів користувачів, щоб компанії та виробники товарів бачили, що користувачі шукають та на що попит. Ці дані поки доступні лише в США, Канаді та Австралії.
Цей інструмент переверне інтернет-торгівлю. Чекаємо!

Ми знаємо, що ви будете робити на травневі свята… Складати звіти

За даними Дебет-Кредит 12 травня - останній день подання податкової звітності за I квартал 2020 року, а також алкогольно-тютюнової звітності за квітень 2020 року.

Формування фінансових запасів - новий тренд для підприємців

“Під час кризи особливо важливо знати скільки у вас грошей і де вони зберігаються. Підрахуйте скільки у вас зараз активів, яка «фінансова подушка» і в яких банках вона знаходиться.
Коли відступить коронавірусна криза, усі зрозуміють, що знаходяться в епіцентрі фінансової кризи. І повірте мені, тоді питання скільки у вас грошей та, чи все ви зробили для безпеки запасів - буде ключовим” - В'ячеслав Клімов, співвласник компанії Нова пошта.

Торгсофт - інструмент для підприємця, який дозволить оцінити стійкість до коливань та запас міцності бізнесу

Якщо ви ведете фінансовий облік в Торгсофт, то оцінити "фінансову подушку" легко. Режими Фінансовий документ, Період, Аналіз вартості бізнесу та Баланс за статтями фінансового аналізу покажуть стійкість бізнесу до коливань та на який запас міцності розраховувати.


Новини Торгсофт

  • У Торгсофт у Харкові доступна послуга Click & Collect. Ви замовляєте торгове обладнання в нашому інтернет-магазині, ми його тестуємо, збираємо, дотримуючись усіх санітарно-гігієнічних норм, та повідомляємо вам про готовність замовлення. Ви приїжджаєте за адресою Багалія, 18 і наш менеджер (в масці, безумовно) виносить ваше замовлення :)
  • Також нагадуємо, що до 15 травня в Торгсофт проходить марафон небаченої щедрості в підтримку бізнесу. Ви можете придбати Ліцензії, Додаткові опції та Договір сервісного обслуговування з небувалими знижками.
  • З 9 по 11 травня в Україні - вихідні дні. Ми дуже вас просимо уникати натовпів. Краще підготуйте магазин до відкриття або рушайте на дачу :)

А Торгсофт працює з 9:00 до 18:00 в черговому режимі.

Дмитро
09-05-2020 в 15:32:29
Це щось новеньке. Прикольно

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором