• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Бізнес-новини 11 - 17 липня

18.07.2020

Якщо ви читаєте Торгсофт Дайджест - то в курсі всіх подій, які корисні підприємцям для аналізу ситуації та прийняття рішень.
Ми формуємо Дайджест таким чином, щоб читачеві не доводилося переходити за посиланнями в гонитві за змістом; щоб в контексті 280 символів було зрозуміло, що сталося.
Ми не змішуємо бізнес-новини з політичними перипетіями, які, як правило, лише засмучують й на котрі вплинути ми неспроможні.
Ми ставимо перед собою мету не "висмоктувати з пальця" події та сенсації, а констатувати факти, які можна використовувати в бізнесі.
Ми стежимо за пресою та соціальними мережами, аналізуємо події минулого тижня, які вплинуть на розвиток ситуації у найближчі тижні або місяці.
Дякуємо, що ви з нами.

Ресторани та нічні клуби поки не працюють вночі

Уряд прийняв рішення, що нічні клуби та заклади харчування матимуть обмеження за часом роботи - з 23 до 7 години вони не можуть працювати, зазначив міністр охорони здоров'я Максим Степанов. Це рішення поширюється на територію всієї України.

Карантин триває

Карантин в Україні продовжать після 31 липня ще мінімум на 2 тижні - до 14 серпня. "Продовжені будуть ті карантинні заходи, які показали свою ефективність. Ті, що виявилися неефективними, будуть скасовані", - розповіли в МОЗ.

Монобанк почав обслуговувати підприємців

15 липня monobank завершив бета-тестування рахунків для ФОПів, повідомив співзасновник мобільного банку Олег Гороховський. За його словами, доступ до ФОП-рахунків в monobank клієнти отримуватимуть поступово - по 10 000 підприємців на день. Передзамовлення вже оформили близько 125 000 клієнтів.

Товарний облік для ФОПів

З 1 серпня товарний облік потрібно вести не лише ФОПам платникам єдиного податку 3 групи та платникам ПДВ. Список розширили: це потрібно робити ФОП 2-4 груп, які не платять ПДВ, але продають технічно складні побутові товари, медичні та лікарські товари, ювелірні вироби.

З 1 серпня такі ФОПи повинні надати документи, що підтверджують походження всіх товарів, які є у продажу на момент перевірки. У разі відсутності документів ФОП отримає штраф у подвійному розмірі вартості товару.

Програмний РРО з 1 серпня

Також 1 серпня з'явиться новий вид РРО - програмний. Це додаток для комп'ютера, смартфона, планшета, що виконує фіскальні функції шляхом реєстрації чеків на сервері податкової. Особливістю програмного РРО буде можливість видавати фіскальні чеки в електронному вигляді.
Інтеграція програмного РРО та Торгсофт буде реалізована.

Нацбанк попереджає

Нацбанк радить з обережністю звертатися до фінансових компаній, які дають кредити "під 0%". Адже ця ставка на ділі може діяти лише тиждень. Після цього включаються штрафи, пеня, комісії та додаткові відсотки. “У зверненнях громадян ми зустрічали ставку по кредиту - понад 1700% річних" - зазначають у Нацбанку.

Покупки онлайн через Google Pay від ПриватБанку

ПриватБанк запустив можливість здійснювати покупки онлайн через Google Pay для користувачів понад 12 000 українських інтернет-магазинів та онлайн-сервісів. Це швидко та безпечно, а також нема потреби кожного разу заповнювати довгі форми з даними платежу.

Сервіс Click to Pay від Visa

Visa вводить сервіс Click to Pay в Україні. Його зручність в тому, що клієнтам магазину, які попередньо додали свою карту, не потрібно буде вводити 16-значний номер картки та запам'ятовувати паролі для покупки. Для продавців це рішення зменшує кількість відмов від покупки.

Протести підприємців у Коблево

У Коблево на цьому тижні протестували підприємці, які залишилися без роботи. Підприємці жаліються на абсурдність рішень (цитуємо) “Вдень тисячі людей впритул на пляжі лежать, як оселедці, - вірусу немає, але після 23:00 уряд вирішив, що не можна відвідувати кафе-ресторани, оскільки ходить коронавірус.

Канікули добігають кінця

"Кредитні канікули" призводять до дисбалансу банківської системи. Країна вже перейшла до адаптивного карантину, багато обмежень зняті - прийшов час переглянути підхід й для банків - каже Катерина Рожкова, що виконує обов'язки голови Нацбанку.

Сарафанне радіо в Інтернеті

85% споживачів довіряють відгукам в інтернеті так само, як і особистим рекомендаціям. Майже 3 з 4 споживачів більше довіряють компанії, якщо вона має позитивні відгуки. Згідно з дослідженням, кожна додаткова зірочка рейтингу призводить до збільшення продажів на 9%.

Торгсофт розповідає, як мотивувати продавців

У новому випуску подкасту ми розбираємось у питаннях матеріальної та нематеріальної мотивації. Як мотивувати працівників на плідну роботу? Які критерії хорошої роботи? Як автоматизувати мотивацію? Як врятувати працівника від “вигоряння”? Чи можна штрафувати співробітників? Що категорично заборонено робити власнику бізнесу, щоб не втратити працівників?

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором