Callback
 • От места на рынке к магазину

 • -

 • От магазина к торговой сети

 • -

 • От торговли к производству

Як подати заявку на технічну підтримку прямо з Торгсофт®?

09.02.2017

Читать эту статью на русском языке

Друзі,

Ми прагнемо зробити все можливе, щоб наше з Вами співробітництво було максимально зручним і взаємовигідним. Заради цього створюються нові режими у програмі, поліпшуються умови взаємодії у схемі "Торгсофт®- Клієнт". У цій статті хочемо нагадати про один корисний режим у програмі, що спрощує звернення у техпідтримку.

В розділі Контакти вказано кілька засобів зв'язку з нами. Якщо Вам потрібна техпідтримка, можете подзвонити нам по телефону і скайпу, вайберу і ватсапу, написати по електронній пошті. Але є й альтернатива - додати себе у чергу самостійно, прямо зі своєї програми Торгсофт®.

Може скластися враження, що простіше і швидше зателефонувати. Однак у онлайн-постановки є кілька важливих переваг:

 • Ви вказуєте, з яким питанням зіткнулися і коли буде зручно поспілкуватися з фахівцем. (Шлях: Торгсофт® - пункт меню Допомога - Заявка на техпідтримку - поля Опис проблеми для фахівця технічної підтримки та Бажана дата, Час, відповідно)
 • Визначаєте засіб зв'язку - менеджер зателефонує за актуальним номером. (Шлях: Торгсофт® - пункт меню Допомога - Заявка на техпідтримку - поле Як з Вами зв'язатися фахівцеві)
 • При складанні заявки Ви надаєте id і пароль для віддаленого підключення - немає необхідності знаходитися весь час біля комп'ютера. Спеціаліст підключається і вирішує питання, якщо потрібно, задає уточнюючі питання по телефону, про результат повідомляє, а Ви в цей час можете займатися своїми справами. (Шлях: Торгсофт® - пункт меню Допомога - Заявка на техпідтримку - поля ID і Пароль, відповідно)
 • Заявка на технічну підтримку буде відправлена ​​відразу після натискання на однойменну кнопку - відсутня ймовірність зайнятої лінії та недозвона. (Шлях: Торгсофт® - пункт меню Допомога - Заявка на техпідтримку - кнопка Відправити заявку)
 • Ви бачите розмір черги в режимі реального часу і свій номер в ній, та можете планувати свій час. (Шлях: Торгсофт® - пункт меню Допомога - Мій особовий рахунок в Торгсофт® - поля Розмір черги в техпідтримку і Мій номер черги)
 • Можете відстежити свій баланс і поповнити його, в разі необхідності. В той час, як при дзвінку з "мінусом" на балансі офіс-менеджер не зможе поставити Вас у чергу - доведеться поповнювати та дзвонити знову. (Шлях: Торгсофт® - пункт меню Допомога - Мій особовий рахунок в Торгсофт® - поле Залишок на особовому рахунку і кнопка Купити пакет послуг, відповідно)
 • Ви будете в курсі всіх своїх власних звернень в техпідтримку, а також дзвінків співробітників, за будь-який період часу. (Шлях: Торгсофт® - пункт меню Допомога - Мій особовий рахунок в Торгсофт® - кнопка Детальніше)

Благами самостійної постановки в чергу можна користуватися за умови наявності інтернету на комп'ютері з програмою і версії Торгсофт® 9.0.0.5 і вище (Оновлення).

В даному відео (рос. мовою) Ви зможете побачити, яким чином самостійно записатися у чергу на отримання техпідтримки і наскільки це зручно.

Час - найцінніший ресурс будь-якої людини, а підприємця - особливо. Цінуйте свій час і відносьтесь до нього дбайливо!

09.02.2017

Читать эту статью на русском языке

Комментарии
Отзывов нет

Добавить комментарий

Добавить комментарий
Ваш отзыв отправлен. Его опубликуют после проверки администратором