• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Рекомендуєте Торгсофт друзям? Отримайте винагороду!

11.06.2020

Ми знаємо, що багато наших клієнтів задоволені програмою Торгсофт і раді рекомендувати Торгсофт своїм друзям і знайомим. Так чому б не отримати підприємницьку вигоду і в цій справі? :)

 Ваші рекомендації - найцінніший відгук для нас! Це говорить про те, що ми робимо свою роботу дійсно добре, допомагаючи вашому бізнесу розвиватися, знімаючи з вас рутинні завдання та  надаючи контроль над бізнес-процесами підприємства.

Тому ми розробили програму для клієнтів Торгсофт - «Приведи друга». Якщо у Вас є знайомі підприємці, які бажають автоматизувати свій бізнес, і Ви раді рекомендувати Торгсофт - пропонуємо Вам прийняти в ній участь.

 

Три кроки до успіху! Як це працює?

 Ви радите своєму другові автоматизувати бізнес за допомогою програми для обліку товарів Торгсофт. 

 Ваш друг звертається до нас, озвучує, від кого він дізнався про Торгсофт, і отримує 5% знижку на першу покупку ліцензій та додаткових опцій (знижка на перший рахунок).

 Ви отримуєте 800 бонусів. Бонуси еквівалентні 800 гривням. Ви можете витратити їх на придбання ліцензій Торгсофт, договору сервісного обслуговування, тікетів, додаткових опцій.

 

 Якщо ж Ваш друг відчуває незручності при використанні іншої програми обліку та хоче перейти на Торгсофт - скажіть йому, що його чекають додаткові приємні бонуси. Нехай не забуде повідомити про це співробітникам відділу замовлень!

 

Беручи участь в партнерській програмі Торгсофт, Ви, по-перше, рекомендуєте своєму другові те, що він потребує, і при цьому даруєте йому можливість отримати знижку, а, по-друге, отримуєте бонус для себе. Для того щоб ідентифікація клієнта відбувалася швидко і без затримок, ви можете отримати промокоди від Торгсофт, які передасте друзям, а вони повідомлять нам цифри з промокоду при оформленні замовлення.

 

До речі, подібним чином Ви можете організувати свою власну партнерську програму, використовуючи додаткову опцію програми для торгівлі Торгсофт «Приведи друга». Прочитати про неї докладніше та ознайомитися з принципом її роботи Ви зможете тут. Використання у своїй діяльності різних партнерських програм підвищує ступінь довіри та лояльність Ваших постійних клієнтів, а також ступінь популярності серед потенційних покупців.

З усіх питань, пов'язаних з партнерською програмою, звертайтеся до відділу замовлень:

+38 (067) 558 37 84

 

 

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором