• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Хороший дайджест здебільшого кепських новин

08.08.2020

Книга обліку доходів більше не потрібна

Президент підписав закон, який передбачає скасування обов'язкової книги обліку доходів для ФОПів - повідомляє пресслужба офісу президента. Також документ вносить зміни до Податкового кодексу, зокрема, полегшує умови податкових перевірок.

Мінімальна зарплата в Україні може вирости вже в серпні

Мінімальна зарплата в Україні може вирости вже в серпні - повідомляється на сайті Верховної Ради. Президент пропонує підвищити її до 5 тисяч гривень, питання має бути розглянуто на позачерговій сесії. Заступник керівника офісу президента нагадала, що минулого тижня Кабмін схвалив макроекономічний прогноз на 2021 рік, в якому передбачено двоетапне підвищення мінімальної зарплати: з 1 січня - до 6000 гривень, а з 1 липня - до 6 з половиною тисяч гривень.
ЄСВ передає “привіт” підприємцям

Виплати на дітей ФОПів скорочено

Кабмін урізав виплати на дітей ФОПів на 48 мільйонів. Ці кошти будуть перенаправлені на іншу бюджетну програму - пише РБК-Україна. Уряд схвалив відповідний проєкт постанови у ході засідання у середу, 5 серпня.
Запасаємось попкорном та слідкуємо за рухом 48 мільйонів…

Другу хвилю коронавірусу очікують всередині осені

Друга хвиля коронавірусу в Україні очікується в середині осені, заявив Віктор Ляшко. "Ми бачимо, що тенденції поширення коронавірусної хвороби у світі не позитивні, і сьогодні в Європі починається друга хвиля”- повідомив він.
А що, перша вже закінчилась?

Падіння ВВП України у 2 кварталі - 11%

ВВП України у 1 половині 2020 року впав на 6,5% стосовно аналогічного періоду 2019, у 2 кварталі падіння склало 11% - менше, ніж очікувалося - повідомляє Мінекономіки. Відзначається, що економіка пройшла пік негативного ефекту від карантину.

Українці не готові витрачати гроші на розваги та хотіли б відкрити бізнес

За результатами опитування, лише 9% українців готові витрачати гроші на зустрічі з друзями та розваги. Більшість воліє заощаджувати. Майже 40% респондентів відповіли, що хотіли б почати свій власний бізнес, понад 20% вважають, що краще працювати в приватній компанії.

Фіскалізація поки не на належному рівні  

Навіть після змін та нової редакції «Закону про застосування РРО» в інтернет-торгівлі ніякого контролю руху товарів та ніякої фіскалізації не відбувається - зазначає Ігор Дядюра, заступник міністра розвитку економіки. Трохи допомагає електронний чек, але система все одно не дороблена належним чином.

Підприємці платять - держава гуляє

Орієнтовна кількість підприємців 2 та 3 груп платників єдиного податку, які повинні використовувати РРО з 1 квітня 2021 року складає 1 мільйон 180 тисяч осіб - зазначає Олег Гетьман, координатор Економічної експертної платформи. Якщо не всі зможуть скористатися програмними РРО з різних причин, та близько 20% скористаються класичними РРО - тоді витрати підприємців у перший рік фіскалізації складуть від 10 до 12 мільярдів гривень.

Реклама працює

У ході опитування, 54% українців зізналися, що згадували про придбання певного товару або замислювалися про необхідність покупки завдяки рекламі. 20% опитаних повідомили, що реклама виявилася корисною для здійснення покупки.

Програмне РРО vs Торгсофт

Якщо старт програмного РРО пройде у податкової успішно, то до середини серпня даний функціонал буде додано до програми обліку Торгсофт - відзначають фахівці з автоматизації бізнесу. Наша рекомендація: якщо є можливість - краще використовувати стандартні фіскальні реєстратори, адже по нім є вичерпні інструкції, напрацьована регламентована та зрозуміла схема роботи.
Радимо не поспішати з експериментами та поки що слідкувати за досвідом використання програмного РРО зі сторони.
За наступними кроками розробки та розвитку програмного РРО слідкуйте у Торгсофт Дайджесті.

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором