Callback
  • От места на рынке к магазину

  • -

  • От магазина к торговой сети

  • -

  • От торговли к производству

Спецпропозиція "Торгсофт®" Все включено " 01.01.1970

Читать эту статью на русском языке

Друзі,

Поспішаємо потішити Вас цікавою пропозицією - "Торгсофт® "Все включено"!

Довгий час ми займалися виключно програмою для торгівлі, потім в асортимент додалося торгове обладнання, витратні матеріали та дисконтні картки. А тепер з'явилося чудове рішення для тих, хто хоче купити це разом з комп'ютером. Тепер Ви зможете знайти все в одному місці: і ноутбук, і систему обліку Торгсофт®, і торгівельне обладнання.

Суть пропозиції: при покупці ноутбука в Торгсофт® клієнт отримує 7% знижку* на ліцензію і всі придбані разом з нею додаткові опції**. При покупці кожної додаткової одиниці обладнання (сканер, принтер чеків, етикеток або універсальний, ваги і т. п.) до основної знижки додається ще 3%.

Наприклад, Вам потрібний ноутбук, програма, додаткова опція Масова розсилка SMS та e-mail, сканер і універсальний принтер - знижка на ліцензію і опцію складе 13%.

Торгсофт® "Все включено"

Все обладнання, сумісне з Торгсофт®, Ви можете побачити в нашому інтернет-магазині -  store.torgsoft.ua.

Період дії: з 1 по 28 лютого 2017 року.

Варіанти ноутбуків

Усі пропоновані моделі належать відомим виробникам техніки. Загальні характеристики: б/ в, привезені з Європи, з встановленою операційною системою, робочою, перевіреною батареєю, Гарантія - 3 місяці.

Нехай Вас не бентежить характеристика "був у вжитку" - в розвинених країнах техніку продають не тому, що вона зламалася, і треба скоріше її перепродати, а тому, що на ринку з'явилася нова модель, і є можливість її придбати. Тобто "старими" ноутбуками користувалися б ще кілька років, якби не ретельно рекламовані новинки.

До того ж, комп'ютери цих постачальників перевірені в роботі офісу Торгсофт® і жодного разу нас не підвели. Єдине, що ми робили, - іноді додавали оперативну пам'ять, оскільки через специфіку роботи нашим ПК доводиться витримувати дуже великі одноразові навантаження.

"Торгсофт® "Все включено"- це вигідно:

  • Дане рішення також дозволить істотно заощадити гроші - новий ноутбук коштує в рази дорожче. А навіщо платити більше за ті ж характеристики? До того ж, Ви отримаєте знижку на ліцензію і опції.
  • Встановлення програми для торгівлі та налаштування обладнання ми зробимо у подарунок!
  • Ви заощадите свій час, надавши технічні "джунглі" фахівцям Торгсофт®. Результат - ноутбук з вже встановленою програмою і підключеним обладнанням - можна ставити їх на прилавок і відразу ж приступити до роботи.
  • До того ж, купувати все в одному місці дуже зручно!

На всі питання будемо раді відповісти:

skype torgsoft76
          office.torgsoft
e-mail ts@torgsoft.ua
tel. +380 (57) 760-18-28
      +380 (99) 497-38-36
      +380 (97) 099-49-89
      +380 (93) 950-98-87

* Знижка одноразова, спецпропозиція діє лише в разі покупки ноутбука в компанії Торгсофт® і тільки на ту ліцензію, яка встановлюється на ПК, а також опції, що йдуть до неї. На придбання програми і додаткових опцій в розстрочку або оренду, а також послуги Інтернет-магазин під ключ, спецпропозиція не поширюється.

** Обміну та поверненню придбані ліцензії та опції не підлягають, згідно Ліцензійоному договору публічної оферти.

31.01.2017

Читать эту статью на русском языке