Callback
  • От места на рынке к магазину

  • -

  • От магазина к торговой сети

  • -

  • От торговли к производству

Спецпропозиція "Торгсофт®" Все включено " 01.01.1970

Читать эту статью на русском языке

Друзі,

Поспішаємо потішити Вас цікавою пропозицією - "Торгсофт® "Все включено"!

Довгий час ми займалися виключно програмою для торгівлі, потім в асортимент додалося торгове обладнання, витратні матеріали та дисконтні картки. А тепер з'явилося чудове рішення для тих, хто хоче купити це разом з комп'ютером. Тепер Ви зможете знайти все в одному місці: і ноутбук, і систему обліку Торгсофт®, і торгівельне обладнання.

Суть пропозиції: при покупці ноутбука в Торгсофт® клієнт отримує 7% знижку* на ліцензію і всі придбані разом з нею додаткові опції**. При покупці кожної додаткової одиниці обладнання (сканер, принтер чеків, етикеток або універсальний, ваги і т. п.) до основної знижки додається ще 3%.

Наприклад, Вам потрібний ноутбук, програма, додаткова опція Масова розсилка SMS та e-mail, сканер і універсальний принтер - знижка на ліцензію і опцію складе 13%.

Торгсофт® "Все включено"

Все обладнання, сумісне з Торгсофт®, Ви можете побачити в нашому інтернет-магазині -  store.torgsoft.ua.

Період дії: з 1 по 28 лютого 2017 року.

Варіанти ноутбуків

Усі пропоновані моделі належать відомим виробникам техніки. Загальні характеристики: б/ в, привезені з Європи, з встановленою операційною системою, робочою, перевіреною батареєю, Гарантія - 3 місяці.

Нехай Вас не бентежить характеристика "був у вжитку" - в розвинених країнах техніку продають не тому, що вона зламалася, і треба скоріше її перепродати, а тому, що на ринку з'явилася нова модель, і є можливість її придбати. Тобто "старими" ноутбуками користувалися б ще кілька років, якби не ретельно рекламовані новинки.

До того ж, комп'ютери цих постачальників перевірені в роботі офісу Торгсофт® і жодного разу нас не підвели. Єдине, що ми робили, - іноді додавали оперативну пам'ять, оскільки через специфіку роботи нашим ПК доводиться витримувати дуже великі одноразові навантаження.

"Торгсофт® "Все включено"- це вигідно:

  • Дане рішення також дозволить істотно заощадити гроші - новий ноутбук коштує в рази дорожче. А навіщо платити більше за ті ж характеристики? До того ж, Ви отримаєте знижку на ліцензію і опції.
  • Встановлення програми для торгівлі та налаштування обладнання ми зробимо у подарунок!
  • Ви заощадите свій час, надавши технічні "джунглі" фахівцям Торгсофт®. Результат - ноутбук з вже встановленою програмою і підключеним обладнанням - можна ставити їх на прилавок і відразу ж приступити до роботи.
  • До того ж, купувати все в одному місці дуже зручно!

На всі питання будемо раді відповісти:

skype torgsoft76
          office.torgsoft
e-mail ts@torgsoft.ua
tel. +380 (57) 760-18-28
      +380 (99) 497-38-36
      +380 (97) 099-49-89
      +380 (93) 950-98-87

* Знижка одноразова, спецпропозиція діє лише в разі покупки ноутбука в компанії Торгсофт® і тільки на ту ліцензію, яка встановлюється на ПК, а також опції, що йдуть до неї. На придбання програми і додаткових опцій в розстрочку або оренду, а також послуги Інтернет-магазин під ключ, спецпропозиція не поширюється.

** Обміну та поверненню придбані ліцензії та опції не підлягають, згідно Ліцензійоному договору публічної оферти.

31.01.2017

Читать эту статью на русском языке

Комментарии
Отзывов нет

Добавить комментарий

Добавить комментарий
Ваш отзыв отправлен. Его опубликуют после проверки администратором