• Від місця на ринку до магазину

 • -

 • Від магазину до торговельної мережі

 • -

 • Від торгівлі до виробництва

Техпідтримка Торгсофт – 660 грн

04.03.2019

В умовах динамічності бізнес-середовища Торгсофт безперервно зростає і розвивається, впроваджує і розвиває нові процеси та продукти. Ми не так давно публікували новини про майбутні зміни в Торгсофт. Одним з останніх рішень стало впровадження системи тікетів для поліпшення швидкості і якості обслуговування наших клієнтів. Тепер техпідтримку отримати буде простіше. Ми впроваджуємо послугу IT Service, яка передбачає перехід на систему "тікетів".

Тікети - це:

 • допомога з питань системного адміністрування і роботі з програмою Торгсофт
 • система поводження в техпідтримку за принципом квитка: вам потрібна технічна - ви купуєте тікет всього за 660 грн
 • рішення, яке дозволяє закрити ваше запитання тут і зараз
 • 1 тікет = 1 звернення в службу технічної підтримки протягом 1 дня, до розв'язання вашого питання. Обмеження по одному тікету - 1 година
 • відсутність обов'язкових платежів та попередньої оплати за рік вперед (проте цю можливість для тих, хто часто звертається, ми також залишили),
 • тікети можна купувати заздалегідь, а активація відбувається в момент звернення за допомогою,
 • ідеальне рішення для користувачів, які самостійно вивчають програму і дивляться наші відеоуроки, а в екстрених випадках їм потрібно "просто запитати", "проконсультуватися всього по одному питанню". Так ви зможете заощадити на ДСО та платити невелику суму виключно за фактом звернення.

Звільніть свій час для бізнесу, а нам залиште турботу про вашу інформаційній системі.

Асем
10-04-2019 в 15:06:21
Очень плохо что убрали часовой расчет. Вы в свою выгоду изменения внесли. Тикет дорого оцениваете, а если обращение по все займёт 5 мин ? Бывало у меня такое что если опытный спец попадается то 5 мин. У меня счета сохранились и так минутки совсем , а теперь 1 тикет что 480 гривен за 5 мин?
Компания Торгсофт®
11-04-2019 в 12:01:47
Добрый день, Асем! Тикет – это наше нововведение для пользователей, которые обращаются в техническую поддержку крайне редко. 480 гривен - это цена за обращение, а не за 5, 10 или 15 минут :) Если Вы хотите, чтобы минуты сохранялись - можете заключить с нами Договор сервисного обслуживания. Для тех, кто постоянно обращается в технической отдел - это более выгодный вариант.
Андрей
06-05-2019 в 12:02:48
Добрый день, Вы все "хорошо" расписали (как это выгодно для клиента), но это не совсем так, когда была по-минутная система техподдержки - было намного лучше! мы пополняли счет - звонили вам, специалисты быстро и качественно помагали решить проблему. в среднем по времени наши вопросы решались за 3-15 минут, сейчас если у нас в чем то заминка(вопрос на 3-15мин. - плати всего 500грн)) я понимаю ваше нововведение так: торгсофт стал лучше! и для вас проще платить нам в раз 10 больше! ваш торсофт.

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором