• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Київ послабив обмеження; чому зарплати і попит на автоматизацію бізнесу активно ростуть?

02.05.2021

Київ послабив суворі обмеження

З 1 травня у Києві зняті суворі карантинні обмеження. Відновили роботу: магазини, ТЦ, ринки, ярмарки, заклади харчування, спортивні зали та фітнес-центри.

На порталі Дія можна автоматично створити ФОП  

Кабмін схвалив постанову, згідно з якою на порталі «Дія» можна буде автоматично зареєструвати ФОП без участі держреєстратора - кажуть у Мінцифри. У планах — зробити всі послуги для ФОПа повністю автоматичними.

Зарплата зростає

За даними Держстату, реальна зарплата в Україні у березні 2021 року у порівнянні з березнем 2020 року збільшилася на 9,5%, а у порівнянні з лютим поточного року — на 6,7%.

Робота банків на свята

Згідно із законодавством святковими та офіційними вихідними днями будуть 1 – 4 та 8–10 травня. Незалежно від святкових та неробочих днів, система електронних платежів Нацбанку працює у режимі 23/7, і банки мають можливість здійснювати міжбанківські платежі майже цілодобово та 7 днів на тиждень - пише Мінфін. 1 — 4 травня: зображатимуть їх календарною датою першого наступного робочого (операційного) дня, тобто 5 травня 2021 року. 8 — 10 травня: зображатимуть їх календарною датою першого наступного робочого (операційного) дня, тобто 11 травня 2021 року.

Святковий графік від Укрпошти, Нової Пошти та Торгсофт

Укрпошта та Нова пошта змінили графіки роботи через вихідні на травневі свята. Укрпошта 1, 2, 3, 9 і 10 травня буде надавати послуги у чергових відділеннях. 4 травня відділення Укрпошти працюватимуть за звичайним графіком. Нова пошта повідомляє, що 3 травня відділення та адресна доставка працюватимуть за графіком неділі. У всі інші дні під час травневих свят компанія буде працювати у звичайному режимі. Але в неділю, 2 травня, відділення та адресна доставка Новою поштою працювати не будуть взагалі. Торгсофт відпочиває 2 травня, а 3 травня, в понеділок, відновить роботу з 9:00 до 18:00.

Нова Пошта розширила можливості міжнародного шопінгу

Нова Пошта розширила можливості міжнародного шопінгу, запустивши доставку з магазинів Німеччини через платформу NP Shopping - повідомляє компанія.Тепер клієнти можуть купувати та швидко отримувати замовлення з інтернет-магазинів: Німеччини, Китаю, США, Польщі та Великобританії. Терміни доставки замовлення з Німеччини від 8 робочих днів. Вартість доставки - 2,9 євро за 0,5 кг фактичної ваги відправлення. Для цього потрібно зареєструватися на платформі NP Shopping.

Продаж товарів у Телеграм

Telegram оновив версію програми. Тепер там можна публікувати товари в будь-якому чаті та користувачі зможуть оплатити товар або послугу за допомогою вбудованих платіжних систем, зокрема через Liqpay, пише Forbes. При оплаті можна буде додати чайові. Платформа для платежів безкоштовна - Telegram не бере комісії й не зберігає платіжної інформації. Реквізити направляються безпосередньо платіжній системі, а адреса для доставки - продавцеві.

Скільки коштує бізнес? - Новий подкаст від Торгсофт

Спеціалісти Торгсофт записали новий подкаст, в якому розповіли, з чого починається аналіз бізнесу? З чого складається його «вартість»? Чи реально продати бізнес в Україні та скільки він коштує? Що таке франшиза і як це працює? Навіщо власнику бізнесу регулярно аналізувати та знати вартість свого бізнесу?

Під час локдауну власники активно автоматизують бізнес

Попри локдаун, темпи автоматизації не знизилися. Досвід наших клієнтів доводить, що можна налаштувати бізнес-процеси так, що ви відпочиваєте, а програма працює. Підсумки квітня від Торгсофт читайте у нашому регулярному Дайджесті. 

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором