• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Торгсофт Дайджест #18. Підсумки тижня 16 - 21 серпня

22.08.2020

Торгсофт в Google News

24 серпня у Торгсофт вихідний

Шановні клієнти, у понеділок, 24 серпня в Україні День Незалежності. Традиційно в це свято у компанії Торгсофт - вихідний день.
Якщо вам необхідно вирішити будь-які питання по програмі Торгсофт, 22 та 23 серпня з 9:00 до 18:00 у telegram-чаті @torgsoft_help працює технічний фахівець.

Київ опинився в жовтій зоні

Мер столиці розповів про обмеження киян з 17 серпня: на вулицях не можна перебувати без паспорта, а в приміщеннях та транспорті - без масок. Проводити масові заходи з кількістю людей більше одного на 5 квадратних метрів можна тільки на відкритому повітрі. За дотримання соціальної дистанції в 1,5 метра, якщо учасники заходу стоять, відповідальність нестимуть організатори. Кінотеатри та інші культурні заклади працюватимуть із завантаженістю на 50%.

Українці скаржаться, що чеки не видають

Податкова отримала понад 700 скарг від українців на підприємства торгівлі та послуг - повідомляє пресслужба Податкової. У більшості випадків громадяни в цьому році скаржилися на невидачу чека при купівлі товару або послуги. З цього питання надійшло 300 скарг (майже 45% від загальної кількості). Щодо неоформлення трудових відносин у сферах торгівлі та послуг надійшло 260 скарг (понад 35%), а стосовно порушення вимог законодавства при реалізації підакцизних товарів - 140 скарг (20%).

Згідно із законом, надходження в ДПС скарг від громадян є підставою для проведення фактичної перевірки. Майже в 100% випадків скарги при проведенні перевірок підтверджувалися, тобто були виявлені відповідні порушення.

Банки зобов'язані інформувати клієнтів про кредитні ліміти

Нацбанк зобов'язав банки з 1 вересня окремо інформувати клієнтів про встановлення, збільшення або зменшення кредитних лімітів на картах. Причина такої вимоги - скарги від клієнтів на «неправдиве» інформування, коли банки надсилають повідомлення про залишок, з урахуванням кредитних коштів. Внаслідок чого клієнт несвідомо витрачає кредитні гроші.

Боржники ЄСВ погасять заборгованості

Кабінет міністрів доручив Міністерству юстиції посилити стягнення заборгованості зі сплати ЄСВ, а також доручив главам держобладміністрацій та Київської ОДА створити робочі групи з погашення заборгованостей.

Дослідження визначило найнадійніші банки

Мінфін визначив найбільш стресостійкі банки України: 1 місце - Райффайзен банк, 2 місце - Кредит Агріколь банк, 3 місце - ОТП банк. За ними - Укрсиббанк, Прокредитбанк та Кредобанк. Всі ці банки - з іноземним капіталом. У ТОП-10 увійшли також два державні банки - Приватбанк та Укргазбанк.

Єдиний державний реєстр юридичних осіб, ФОП та громадських формувань оновився не в повному обсязі - є помилки

Після оновлення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, ФОП і громадських формувань (ЄДР) зникла інформація про ряд компаній та підприємств, серед яких - ПриватБанк та НоваПошта. Формально це означає, що компанії не могли проводити значущі угоди в цей період.
Юрист коментує: компанії, які не знайшли себе в ЄДР, повинні терміново звертатися до Міністерства юстиції, щоб виправити помилку. У службі техпідтримки ДП НАІС журналісту НВ повідомили, що деякі юридичні особи досі відсутні в ЄДР через те, що не завершений процес міграції даних.

Прем'єр вважає, що економіка України відновлюється

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль зазначає, що економіка України відновлюється. Крім відновлення споживання, на це позитивно вплинув збір врожаю, який перенісся з 2 кварталу на 3 через погодні умови. Згідно з прогнозами Мінекономіки, в найближчі 3 роки ВВП буде рости в середньому на 4% щорічно.

Мінімальна та максимальна зарплата в Україні

За даними Держстату, зарплату вище 25 000 грн отримують 6,6% штатних працівників в Україні. Меншу за мінімальну - 8,3% працівників, від 4 723,01 до 6 тисяч грн. - 20,2%.

Все про торгове обладнання

Торгсофт записав детальний подкаст, який відповідає на основні питання, що стосуються торгового обладнання. Як підібрати, за якими критеріями вибрати? Моделі, ціни - все, що цікавить підприємців.

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором