• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Торгсофт Новинний дайджест #26

01.11.2020

Більшість Європейських країн закрилися на жорсткий карантин

В Італії закриті спортзали, басейни та кінотеатри до 24 листопада. Комерційні підприємства, які не потрапляють в розряд першої необхідності, в т.ч. бари та ресторани закриті у Франції. Німеччина вводить жорсткі національні обмеження з 2 листопада: закриваються бари, ресторани та фітнес-студії. В Україні ще немає чіткого розуміння за яким принципом буде введений локдаун 2.0.

Українські пивовари проти підвищення акцизу

Бізнесмени впевнені, що запропоноване урядом (ЗП № 4101) підвищення акцизного податку на пиво призведе до рекордного падіння обсягів виробництва, скорочення робочих місць та зменшення обсягу надходжень до держбюджету.

Середня зарплата зростає

Державна статистика показує, що середня зарплата штатного працівника підприємств та організацій в Україні у вересні 2020 склала 11 998 гривень. Це на 4,8% більше в порівнянні з серпнем.

Дистанційна робота стає все популярнішою

Згідно з опитуванням Enterprise Technology Research, кількість вилучених співробітників збільшиться вдвічі у 2021 році, з 16,4% до 34,4%. Цьому сприяло зростання продуктивності працівників за час карантину.

В Україні з'явиться "податковий бот"

"Податковий бот" запуститься в Telegram та Viber - про це повідомив глава ДПС Олексій Любченко. На 1 етапі через нього можна буде отримати інформацію про розрахунки з бюджетом, реєстраційні та облікові дані, повідомлення про обробку документів, нагадування про подачу звітності та сплату податків. На 2 етапі - попередньо заповнювати звітність для єдиного податку, платити податки та отримувати сповіщення про виникнення боргу.

Скоро у Viber можна буде оплачувати товари та послуги

Компанія Viber запускає Chatbot Payments - нову функцію, з якою користувачі зможуть оплачувати товари та послуги - повідомляє прес-служба компанії. Якщо банк користувача підтримує функцію, все що необхідно зробити - прив'язати карту до електронного гаманця мобільного. Коли сервіс буде доступний, поки не уточнюють.

"День українського виробника" - нова "Чорна п'ятниця"?

З 27 жовтня по 1 листопада в Україні пройшов Тиждень малих українських виробників. Його мета - підтримати малий бізнес, стимулювати попит на вітчизняні товари та створити традицію підтримки локальних виробників. На сайті ініціатора ідеї - Rozetka - були розміщені знижкові пропозиції від більш ніж 700 українських брендів. Владислав Чечоткін зазначив, що в США вже 10 років існує Small Business Saturday - день, коли країна підтримує локальних виробників. Бізнесмен вірить, що Тиждень українських виробників буде користуватися не меншим попитом, ніж Чорна п'ятниця.

Попри коронавірус, в Україні стало більше підприємців

З початку 2020 року кількість платників податків в Україні зросла на 60 тисяч - до 3,43 млн підприємців - зазначив голова податкової служби Олексій Любченко.

Онлайн-бізнес сповнений оптимізму

Наперекір кризі, 74% онлайн-підприємців бачать можливості для розвитку - каже опитування OLX. Причому 4% з них відкрили магазин саме під час карантину. Три основні сфери, в яких найчастіше ведуть власну справу на OLX: бізнес та послуги (25%), нерухомість (24%), товари для будинку й саду (19%).

Торгсофт розповів, як не помилитися при виборі продавця

У новому подкасті фахівці Торгсофт поділилися зі слухачами знаннями та досвідом підприємців, про те як найняти продавців і працювати з ними: чи має значення для продавця стать, вік та досвід? Що потрібно врахувати при офіційному оформленні на роботу? Як визначити результативність працівника? Як керівнику убезпечити бізнес від зловживань?

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором